Wpłać na zrzutkę: "Vis-à-Vis" - PŁYTA POLSKO-FRANCUSKA FRANCOIS !

FM
Francois Martineau
Zweryfikowany przelewem

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Dziękuję Ci za to symboliczne wsparcie !

  Symboliczna, ale bezcenna pomoc ! Merci !

  rozwiń
  Dziękuję Ci za to symboliczne wsparcie !
 • Będziesz wtajemniczony w każdym etapie realizacji projektu !

  Merci beaucoup za ten dodatkowy krok zaufania !! Przyjmę Ci do grupy wtajemniczonych w stanie zaawansowania w tym projekcie ! Przyłącz się do mnie na https://www.facebook.com/groups/541092109870738 :)

  rozwiń
  Będziesz wtajemniczony w każdym etapie realizacji projektu !
 • Jeden egzemplarz płyty jest dla CIEBIE !

  MERCI MERCI ENCORE ! Potraktuj tę darowiznę jako "przedsprzedażowy" Zakup płyty !!! Jeden egzemplarz jest już zarezerwowany dla Ciebie ! Jak płyta będzie gotowa, to wyślę Ci ją (przypomnij się, gdyby to zwlekało :) )Do tego, czekam na Ciebie na https://www.facebook.com/groups/541092109870738

  rozwiń
  Jeden egzemplarz płyty jest dla CIEBIE !
 • Jeden egzemplarz płyty z moją dedykacją !!

  MERCI INFINMENT !! Egzemplarz płyty Vis-à-vis dostaniesz, z moją osobistą dedykacją !! Do tego, przyłącz się do mnie na https://www.facebook.com/groups/541092109870738

  rozwiń
  Jeden egzemplarz płyty z moją dedykacją !!
 • Dwa egzemplarzy z dedykacją masz już zarezerwowane !

  MERCI ET MERCI ET MERCI !! Na podziękowanie, to nie jeden, lecz DWA egzemplarze płyty Vis-à-vis Cię czekają z osobistymi dedykacjami !! No i oczywiście przyłącz się do mnie na https://www.facebook.com/groups/541092109870738

  rozwiń
  Dwa egzemplarzy z dedykacją masz już zarezerwowane !
 • Jeden egzemplarz płyty + Wejściówka na koncert !

  MERCI !!! Taka suma, to już niezły mecenas !! Dostaniesz za to egzemplarz płyty z dedykacją + wejściówkę na przyszły zabiletowany koncert !! No i oczywiście dołącz do grup wtajemniczonych https://www.facebook.com/groups/541092109870738 :)

  rozwiń
  Jeden egzemplarz płyty + Wejściówka na koncert !
 • Dwa egzemplarze płyty + 2 wejściówki na koncert !

  Nie mogłem sobie wyobrażać takiej pomocy !! MERCI MERCI INFINIMENT ! Zasługujesz na cały pakiet !!! Dwa egzemplarze płyty Vis-à-Vis z dedykacjami, oraz dwie wejściówki na przyszły zabiletowany koncert !!! No i oczywiście dołącz do grup wtajemniczonych https://www.facebook.com/groups/541092109870738 :)

  rozwiń
  Dwa egzemplarze płyty + 2 wejściówki na koncert !
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.