id: b6wrmv

Na aparat dla Róży

Na aparat dla Róży

Nasi użytkownicy założyli 1 037 803 zrzutki i zebrali 1 108 594 235 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jestem osobą, która uwielbia się śmiać, żartować, uśmiechać, mówić, ale od lat borykam się z problemem krzywych zębów, które po prostu sprawiają, że tracę całą pewność siebie. Nie mówię o tym często, ale bardzo mnie to boli, ciągle staram się ukrywać swoje usta, gdy mówię, śmieje się, często jestem przez to nierozumiana pod względem wyraźnego mówienia 🤷🏻‍♀️


Jako dziecko nosiłam aparat ruchomy, ale byłam po prostu dzieckiem i nie uważałam tego za coś mi potrzebnego. Nosiłam za rzadko, nie byłam odpowiednio pilnowana, przez co po prostu w pewnym momencie przestałam, a całe efekty zaczęły się cofać. Żałuję tego po dziś dzień i jestem zła na to, że byłam tak głupim dzieckiem, miałam wtedy szansę sobie z tym poradzić.


Dlatego właśnie teraz, jako dorosła osoba muszę ponownie stanąć przed tym wyzwaniem i podjąć się leczenia ortodontycznego. Marzę od nim odkąd tylko pamiętam, nigdy nie było mnie na nie stać. Dziś jest odrobinę lepiej pod tym względem, ale wciąż nie mam perfekcyjnej płynności finansowej by zapewnić sobie aparat i wszystkie koszty boczne bez konieczności wzięcia dużego kredytu. Tak czy siak będzie to konieczne, ale z powodu zbliżających się moich 24. urodzin pomyślałam, że zamiast kolejnych prezentów chciałabym, by wszyscy którzy tylko by byli zainteresowani taką formą wsparcia po prostu dołożyli cegiełkę do mojego marzenia, by łatwiej było mi zapłacić za aparat i za leczenie.


Kwota, którą podałam to przybliżony koszt dwóch łuków aparatu samoligaturującego, który to nie wymaga tak wielu wizyt kontrolnych, a co za tym idzie w konsekwencji przewiduje się mniejszy koszt całkowity, a także krótszy czas leczenia, co w tym momencie jest mi na rękę. Nie jestem w stanie przewidzieć kosztów w trakcie leczenia, będę je pokrywać na bieżąco :)


Będę ogromnie wdzięczna za całą pomoc, za każdą złotówkę, wsparcie, to dla mnie bardzo ważne. To moje największe marzenie. Pozdrawiam 🖤

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
OZ
Zient
30 zł
WJ
Wika
50 zł
EK
Eryk Kula
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
WE
Weronika
150 zł
ML
Michał Lipiński
200 zł
TM
Tomek Martyniak
5 zł
MR
Martin
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków