id: b6z6p4

Zbiórka funduszy na płytę z piosenkami o Polsce p.t. „Bez okazji”

Zbiórka funduszy na płytę z piosenkami o Polsce p.t. „Bez okazji”

8 458 zł 
z 85 000 zł
9%
62 dni do końca
64 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

[Aktualizacja]


Dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy zacząć pracę na płytą w studiu Monochrom. Zaprosiliśmy do współpracy muzyków z najwyższej półki i poszło nam świetnie! Ale jeszcze dużo kosztownej pracy przed nami, a co za tym idzie: potrzeba dużo Waszej pomocy.


Jeśli chcecie być na bieżąco, zapraszamy Was na fanpage Bartłomiej Kot - muzyk

Zapowiadaliśmy, że muzyka będzie dostępna na wszystkich serwisach streamingowych i tak będzie. Ponieważ jednak dopytujecie o płytę w formie fizycznej, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Każdy, kto wpłacił 100 zł, lub więcej będzie mógł odebrać swojego białego kruka, czyli egzemplarz limitowanej edycji płyty „Bez okazji”. Jeśli chcecie znaleźć się w tym gronie, prosimy was o wpisanie się do specjalnego formularza kontaktowego.
Twórzcie z nami historię! Zupełnie nową historię piosenki o Polsce. 


Włączając się w tę zbiórkę staniecie się Państwo współtwórcami nowego sposobu wyrażania patriotycznych uczuć. Płyta „Bez okazji” będzie opowieścią pełną wzruszeń i humoru. O kraju Kmiciców, Chopinów, bigosów, Teleranków… i wielu innych osób i rzeczy, które przyspieszają lub uspokajają bicie serc pompujących niezwykle wymowne w swojej polskości białe i czerwone krwinki.


Piosenki, które chcemy dla Was nagrać, opowiadać będą o miłości do języka, literatury, legend, którymi się zachwycamy, albo na które narzekamy; do miast, wiosek, rzek i dróg, po których każdy z nas podróżuje. 


Choć odbywa się wiele patriotycznych imprez i dysponujemy świetnymi opracowaniami tego, co stworzyli nasi zdolni przodkowie od Bogurodzicy po pieśni walczącej Solidarności, to temat wyrażania naszych, współczesnych uczuć patriotycznych jest wyraźnie zaniedbany. Zwłaszcza tych uczuć, które nas, Polaków łączą. Państwa wsparcie pozwoli stworzyć muzyczny album pełen pogodnych piosenek o Polsce, na najwyższym artystycznym i technicznym poziomie. Utworów, których treści przypomną i utwierdzą nas w tym, dlaczego i za co kochamy nasz kraj. 


Jesteśmy przekonani o tym, że wspólny śpiew da nam siłę, potrzebną w trudnej i pełnej wyzwań rzeczywistości. Że pomoże nam znaleźć trochę pogody ducha i radości z tego, kim jesteśmy, zadbać o siebie, żeby mieć siłę na wspomaganie innych.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 64

WS
Wojciech Stępniak
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MS
Michał Szczepaniak
150 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
113 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

863 972 zrzutki

i zebrali

760 510 416 zł

A ty na co dziś zbierasz?