id: b7jwaw

Pick-up dla obrońców Ukrainy

Pick-up dla obrońców Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 1 017 049 zrzutek i zebrali 1 066 154 637 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

q753d9ad296389f2.jpegKorekta - przedłużamy zrzutkę.

Sytuacja awaryjna - ogry namierzyły auto chłopaków i je ostrzelały.

Jest konieczność szybkiego zakupu. Dotychczasowe pieniądze zasilą zakup awaryjny.

Dołączam zdjęcie zniszczonego auta. To do którego się dołożymy - też Wam pokażemy.

I.... Zbieramy dalej.


Zwracam się z gorącą prośbą o pomoc. O pomoc w zebraniu środków finansowych na sprzęt służący ludziom, którzy odważnie sprzeciwili się brutalnej agresji.


Mój współpracownik postanowił dołączyć do międzynarodowego legionu w Ukrainie aby pomóc naszym wspólnym sąsiadom w potrzebie. Jest teraz na szkoleniu i niedługo zapewne będzie prowadził działania w ogniu walk.


Ponieważ potrzeby ochotników są duże a brakuje im wyposażenia, poprosił o przekazanie (w miarę naszych możliwości) pick-upa mającego służyć do ewakuacji rannych i potrzebujących z terenów objętych działaniami wojennymi, ponieważ każdy sprzęt, który jest używany tam na wschodzie szybko się "zużywa". Nie prosi o wiele. To nie ma być żaden "wypasiony", "lanserski" samochód. To ma być sprawny mechanicznie sprzęt, który będzie jeździł w trudnym terenie. Przykłady w co celuję - na załączonych zdjęciach. Być może uda się właśnie te albo podobne kupić.


Nigdy nikogo o nic nie prosiłem, jednak uważam, że ta sprawa wymaga pomocy, a również (tak trochę egoistycznie) bardzo bym chciał aby współpracownik i przyjaciel szczęśliwie powrócił. Stąd prośba o pomoc w zakupie sprzętu, który i jemu może uratować "tyłek". Dlatego postanowiłem się dołączyć i dokonać zakupu i przekazania takiego auta. Jeśli możecie - pomóżcie, bo tak myślę, że sprawa dotyczy poniekąd nas wszystkich.


Zakupione auto sprawdzimy w zakresie sprawności, uzupełnimy płyny, jeśli trzeba dokonamy napraw i przekażemy na granicy.


Jeśli znalazłby się ktoś chętny przekazać takie auto albo odsprzedać za "symboliczną kwotę" (może to być coś, co jeszcze jeździ i trochę pojeździ - nie oszukujmy się - prawdopodobnie aż tak długo służyć w okolicy linii frontu nie będzie) to również jestem zainteresowany i proszę o sygnał.


Jeśli się uda - z zebranej kwoty kupimy nie jedno ale dwa, a może więcej (oby!) aut. Wszystko zależy od tego ile zbierzemy i jakie auta będą dostępne na rynku lub od osób chętnych się ich w tym (moim zdaniem) szczytnym celu pozbyć.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 69

AS
Aliaksandr Senkevich
100 zł
TE
Tetiana
MV
Rita
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
VK
Vasylets Katya
ukryta
PA
Pavel
100 zł
KS
KATERYNA STATIVKA
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków