Remont ogrodzenia Przedszkola nr 47 w Poznaniu ID: b8mdk3

Remont ogrodzenia Przedszkola nr 47 w Poznaniu ID: b8mdk3

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

1 109 zł z 6 000 zł

18%

1 109 zł

1 109 zł

z 6 000 zł
18%

Opis zrzutki

Pomóż nam stworzyć płot, który nie dzieli a łączy! Stowarzyszenie Mieszkańców Abisynia zbiera pieniądze na dokończenie remontu przedszkolnego ogrodzenia.

Płot Przedszkola przy ul. Senatorskiej w Poznaniu wymagał palącego remontu. W dużej mierze dzięki zaangażowaniu mieszkańców, rodziców i dyrekcji udało się to zrobić. Załatwiliśmy sponsorów na chemię budowlaną i farby, zapłaciliśmy ze składek za piaskowanie przęseł i sami je pomalowaliśmy.

Odnowiony cokół pokryto częściowo klinkierowymi płytkami, nawiązującymi do przedwojennych wytycznych, jakie obowiązywały na poznańskim osiedlu willowym Abisynia. To ukłon w stronę zachowania dziedzictwa modernistycznej architektury. Co niezwykle ważne ogrodzenie zaczęło służyć mieszkańcom jako plenerowa galeria. Odbyły się na niej już dwie wystawy, planowane są kolejne. W ten sposób płot, położony w centralnej części osiedla, stał się dosłownie nośnikiem sztuki. Integruje mieszkańców i gości.

Niestety wciąż brakuje pieniędzy na ułożenie pozostałych 50 metrów kwadratowych płytek i tym samym zabezpieczenie cokołu przed zniszczeniem. Liczymy na Waszą pomoc! Jeśli uda się zgromadzić jakieś nadwyżki, to przeznaczymy je w całości na działanie wspomnianej Galerii O!Płotek.

Możecie nawiązać z nami kontakt wchodząc na www.abisynia.org lub pisząc na [email protected]

Przeczytaj więcej

Wpłacający22

 
Dane ukryte
300 zł
AK
Agnieszka Krzyśka
100 zł
A
Aga
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
M
Marcin
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
M
Marcin Kaczmarek
30 zł
 
Dane ukryte
25 zł
P
Przemek Klemczak
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

570 652 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?