Wpłać na zrzutkę: Wydanie płyty zespołu "Życie Raz"

 
Marek Popis
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • DEMO NOWEGO UTWORU PROSTO ZE STUDIA

  Poznaj jako pierwszy najnowszy utwór z nadchodzącej płyty pt. "Rdzawy nokturn".

  rozwiń
  DEMO NOWEGO UTWORU PROSTO ZE STUDIA
 • ALBUM W FORMACIE MP3

  Otrzymasz premierową wersje płyty "Kobieta Fatum" do pobrania w wysokiej jakości w formacie MP3.

  rozwiń
  ALBUM W FORMACIE MP3
 • ALBUM CD Z AUTOGRAFAMI WYKONAWCÓW

  Album otrzymasz przed oficjalną premierą razem z autografami wykonawców i z personalizowaną dedykacją.

  rozwiń
  ALBUM CD Z AUTOGRAFAMI WYKONAWCÓW
 • ALBUM CD Z AUTOGRAFAMI WYKONAWCÓW + JEDEN TOMIK POEZJI

  Otrzymasz album przed oficjalną premierą razem z autografami wykonawców i z personalizowaną dedykacją oraz jeden tomik poezji autora tekstów Witolda Mierzyńskiego.

  rozwiń
  ALBUM CD Z AUTOGRAFAMI WYKONAWCÓW + JEDEN TOMIK POEZJI
 • LOGO FIRMY LUB NAZWISKO NA PŁYCIE CD (SPONSOR PŁYTY)

  Twoje nazwisko lub logo znajdzie się na specjalnie zaprojektowanej okładce będącej integralną częścią płyty "KOBIETA FATUM". Ponadto, otrzymasz, oczywiście, wszystkie poprzednie nagrody.

  rozwiń
  LOGO FIRMY LUB NAZWISKO NA PŁYCIE CD (SPONSOR PŁYTY)
 • LOGO FIRMY LUB NAZWISKO NA PŁYCIE CD (SPONSOR STRATEGICZNY PŁYTY)

  Twoje nazwisko lub logo Twojej Firmy znajdzie się na okładce płyty "KOBIETA FATUM" w gronie Strategicznych Sponsorów Płyty. Ponadto otrzymasz wszystkie tomiki autora tekstów.

  rozwiń
  LOGO FIRMY LUB NAZWISKO NA PŁYCIE CD (SPONSOR STRATEGICZNY PŁYTY)
 • Brak
Zobacz inne nagrody / oferty Pokaż mniej nagród / ofert

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda / oferta
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.