id: ba8h4m

Operacja "Breda"

Operacja "Breda"

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
3 038 zł 
z 3 500
86%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 2 nagrody / oferty!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 914 752 zrzutki i zebrali 879 520 015 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jeśli jesteś mieszkańcem Podkarpacia, chcesz poznać historię i dobrze się bawić …


Wiedza historyczna w naszym życiu jest szczególnie ważna - bez niej nie moglibyśmy wyciągać wniosków z wydarzeń ubiegłych, nawet tych z historii współczesnej. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach lekcje historii potrafią być skrajnie nieciekawe, wręcz demotywujące do poznawania historii naszej małej ojczyzny. Wierzymy, że poprzez nasz projekt wielu młodych ludzi zostanie zmotywowanych do poznawania naszych dziejów poprzez samodoskonalenie się bądź samodzielne podejmowanie inicjatyw historycznych na rzecz społeczeństwa.


Nasz projekt opiera się na samodzielnym wykonaniu aplikacji mobilnej, dzięki której będziemy mogli zorganizować miejską grę terenową. Chcemy - współpracując z różnymi instytucjami - zachęcić społeczeństwo do poznania historii związanej z 1 Dywizją Pancerną oraz wydarzeń związanych z generałem Stanisławem Maczkiem. Gra kierowana jest przede wszystkim do uczniów podkarpackich szkół, ale także wszystkich osób zainteresowanych wydarzeniami kulturalnymi i nauką poprzez ciekawe doświadczenia. Format gry dostosowany będzie do wieku, czasu i możliwości jak największej ilości mieszkańców. Co będzie tematem gry? Dzięki aplikacji uczestnicy poznają działalność gen. Maczka – honorowego obywatela naszego miasta, a także dowiedzą się, czym były 1 Dywizja Pancerna czy walki o Bredę.


Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy chcą zainicjować na naszym terenie przeróżne możliwości do zdobywania wiedzy nie tylko w zakresie historii, lecz także innych dziedzin nauki, jednak do tego celu potrzebujemy Waszego wsparcia!

Poprzez tę zrzutkę chcemy uzbierać fundusze na działanie naszego projektu. Chcemy, aby nasza aplikacja nie była “napisana na kolanie”, dlatego potrzebujemy budżetu do zakupu odpowiednich środowisk programistycznych oraz serwerów. Dodatkowo chcemy, aby każdy mieszkaniec okolicy mógł dowiedzieć się o naszym projekcie, a to wymaga nakładów finansowych na promocję.

Więcej na https://operacjabreda.pl


abd78c79e4bafe7d.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 2 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Imienny dyplom z podziękowaniami (mailowo)

Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą wpłatę, lecz dla wspierających nasz projekt wyższymi kwotami pieniędzy chcemy wyrazić specjalne podziękowania w postaci specj...

od 25 zł

Kupione 6

Zakończona
Imienny dyplom z podziękowaniami (fizyczny)

Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą wpłatę, lecz dla wspierających nasz projekt wyższymi kwotami pieniędzy chcemy wyrazić specjalne podziękowania w postaci specj...

od 50 zł

Kupione 1

Zakończona

Wpłaty 61

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!