id: bafjhw

Ostatnie pokolenie to zło. Zbieram by im nie wpłacać

Ostatnie pokolenie to zło. Zbieram by im nie wpłacać

 
Marcin Witkowski

Opis zrzutki

Obserwując działania ostatniego pokolenia jestem przerażony. Bezwzględność działań to dla mnie sposób na odciąganie od ekologi. Dlatego założyłem zbiórkę by pieniądze wpłacać mi. Ja je spożytkuje. Zamiast wpłacać na tych ludzi. Wpłać na mnie będę bardzo się cieszył. Myślę, że jest to lepsza alternatywa wydania pieniędzy..

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez