id: bafjhw
Ostatnie pokolenie to zło. Zbieram by im nie wpłacać
Ostatnie pokolenie to zło. Zbieram by im nie wpłacać
Opis zrzutki
Obserwując działania ostatniego pokolenia jestem przerażony. Bezwzględność działań to dla mnie sposób na odciąganie od ekologi. Dlatego założyłem zbiórkę by pieniądze wpłacać mi. Ja je spożytkuje. Zamiast wpłacać na tych ludzi. Wpłać na mnie będę bardzo się cieszył. Myślę, że jest to lepsza alternatywa wydania pieniędzy..
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.