id: 6jx2vk

Barbie robi remont Fundacji Wózkowicze

Barbie robi remont Fundacji Wózkowicze

Nasi użytkownicy założyli 1 014 208 zrzutek i zebrali 1 060 535 702 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Czy wiesz, że Barbie robi remont siedziby Fundacji Wózkowicze?


Bądź jak Barbie częścią wyjątkowego projektu i weź udział w zbiórce funduszy na rzecz Fundacji Wózkowicze!

IfhVEbOl5chtHdpW.png

Nasza Fundacja od lat angażuje się w pomoc dla osób z niepełnosprawnościami, a teraz stajemy przed ważnym projektem adaptacji naszej siedziby. Chcemy zapewnić naszym podopiecznym lepsze warunki, zwłaszcza w obszarze łazienki, oraz stworzyć  tzw. "komfortkę" czyli specjalne miejsc higieniczno – sanitarne.


Fundacja Wózkowicze działa na rzecz osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach, które potrzebują wsparcia i odpowiednich udogodnień, aby prowadzić pełne i niezależne życie. Naszą misją jest zapewnienie wsparcia, aktywizacji oraz podniesienie jakości życia osób z niepełnosprawnościami.

QVHszoDB8Yq2GyBW.png

Aktualnie skupiamy się na adaptacji naszej siedziby, aby dostosować ją do potrzeb naszych podopiecznych. Jednym z kluczowych elementów tego projektu jest przystosowanie łazienki do wymogów osób poruszających się na wózkach. Chcemy, aby każdy mógł korzystać z tego pomieszczenia bez żadnych ograniczeń, gwarantując tym samym godność i samodzielność. Adaptacja wymaga zamontowania specjalnych uchwytów, szerszych drzwi czy dostosowanej toalety i umywalki oraz lustra.

Ponadto, naszym celem jest stworzenie tzw. "komfortki" czyli specjalnego miejsca higieniczno - sanitarnego, w którym osoby niepełnosprawne z większymi potrzebami opiekuńczymi i ich opiekunowie będą mogły wygodnie i bezpieczne wykonać czynności pielęgnacyjne.


Aby zrealizować ten ambitny projekt, potrzebujemy wsparcia od ludzi o wielkim sercu, jak Wy. Wasze darowizny pomogą nam zakupić niezbędne materiały budowlane, urządzenia oraz wyposażenie, które będą nie tylko spełniać standardy, ale także dostosują naszą siedzibę do indywidualnych potrzeb osób niepełnosprawnych.


JEŚLI ZBIERZEMY

8500 zł – opłacimy wykonawcę prac remontowych (wyburzenie starych i postawienie nowych ścian działowych, wymiana drzwi oraz poprowadzenie instalacji wod-kan)

11000zł – oprócz prac remontowych zakupimy i położymy płytki w łazience

18000zł – oprócz prac remontowych, zakupu i montażu płytek w łazience, kupimy też komfortkę - przewijak dla dorosłych

Powyżej 18000 zakupimy wyposażenie rehabilitacyjne i meble.


Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat naszych dotychczasowych działań: https://fundacjawozkowicze.pl/co-robimy.


Chcemy kontynuować naszą misję z jeszcze większą determinacją, jednak potrzebujemy Waszego wsparcia. Każda darowizna ma ogromne znaczenie gdyż zmniejsza koszty remontu i przyczynia się do poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnościami.


Jeśli chcecie dokonać wpłaty bezpośrednio na nasze konto to możecie tego dokonać przez naszą stronę internetową https://fundacjawozkowicze.pl/wplac/


Dziękujemy z całego serca za Waszą życzliwość i wsparcie. Wspólnie możemy uczynić naszą siedzibę bardziej dostępną i przyjazną dla osób z niepełnosprawnościami. Wasza pomoc zmieni życie wielu osób i pozwoli spełnić ich marzenia!

iJAEVew4hff9WU2i.png

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 34

 
Dane ukryte
500 zł
EK
ewa
20 zł
 
Dane ukryte
60 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PI
Piotr
100 zł
KL
Kamila
50 zł
 
Dane ukryte
55 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków