id: ndnsy3

Batalion Donbas potrzebuje wsparcia

Batalion Donbas potrzebuje wsparcia

Nasi użytkownicy założyli 957 101 zrzutek i zebrali 963 586 212 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności111

 • Mieszkańcy Senkowego dziękują za Waszą pomoc!CEzroI3InfHhAcyr.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Доброго вечора, ми з України. Tu Lena i Karolina, bo jak wiadomo "Kijów - Warszawa, wspólna sprawa". Jak niektórzy z Was wiedzą, dzięki temu do Batalionu Donbas dotarł duży transport, w którym znalazły się m.in. leki, pasy taktyczne, rękawiczki, nakolanniki, czapki, płaszcze przeciwdeszczowe, okulary, lornetki. Sęk w tym, że część rzeczy pojechała tam na kredyt, a potrzeby są jeszcze większe - mamy od chłopaków całą listę. Postanowiłyśmy założyć tę zbiórkę również dlatego, że nie wszystkie płatności PL-UA w bankach się udają. Jeśli zechcecie wesprzeć Batalion Donbas w tej decydującej bitwie, nie tylko dla Ukrainy, ale i dla Europy, będziemy wdzięczne za wsparcie. Jeśli macie pytania - jesteśmy do dyspozycji.

Pozdrawiamy serdecznie z Ukrainy

Lena i Karolina


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4142

 
Dane ukryte
31 zł
 
Dane ukryte
ukryta
VV
Valeriia Vorobiova
200 zł
JM
Joanna M
300 zł
SV
Siegfried Vanden Borre
PS
Piotr Sawicki
170 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AW
Anna
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 118

 
2500 znaków
 • PS
  Piotr Sawicki

  Dziękuję Pani Karolino za to co pani robi ;-)

  170 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Jazda z kurwami!!!

  100 zł
 • Łukasz Śmiejkowski

  Ile bloków zniszczonych takich jak w Dnieprze w styczniu gdzie zginęło ok 50 osób w tym kilkoro dzieci.... tego nie da się zliczyć... Nigdy nie zapomnę z początka napaści obrazka jak rodzice biegną do szpitala z 5 miesiecznym dzieckiem, które nie przeżyło.. zrozpaczona matka nakryła je koxykiem kiedy zrozumiała, że nie żyje. 4 letni Sasha, który utonął z babcią ppdczas ewakuacji w rzece. Matka szukała go ponad miesiąc. 3 osobowa rodzina uciekająca przed wojną z 2 córkami, z której 1 cudem przeżyła, a 7 latka, śliczna dziewczynka nie. Ile gwałtów, gwałtów na dzieciach, 3- 4 letnich i młodszych dziewczynkach !!! Wielu z tych dzieci nie przeżyło albo zostało zabitych. Gwałcili dzieci na oczach rodziców, matki na oczach dzieci. Nam jest to ciężko sobie nawet wyobrazić. Ale spróbujcie przez chwilę. Ile tortura na dzieciach, wyrywane wszystkie zęby... by skrzywdzić przed zabiciem.... ile cierpienia..... ile bezsilności.... ile dzieci zostało sierotami, ile zostało porwanych na ruś, ile z nich zabitych, sprzedanych.... niektóre dzieci wzięte do filmów porno... tak, to fakty. Są o tym artykuły. Czy jeszcze macie wątpliwości o co toczy się walka? To jest walka o wolność i godność nas wszystkich ! O spokój dla naszych dzieci, o poczucie bezpieczeństwa !!! O triumf wolności i światła nad najgorszym złem i śmiercią !!! Czy jeszcze macie wątpliwości, że należy odrzucic wszystko co ruskie z każdej sfery naszego życia? Macie wątpliwości, że trzeba wytłuc do 1 to czerwone sqrwysyństwo ???!!! Nie ma innego wyjścia. Wierzyli w bandytę i teraz niech zbiorą tego żniwo. Ta "armia" to nie jest armia. To są bandyci !!! Wypuszczeni by mordować najsłabszych. Ci, którzy mieli jakieś wartości zdezerterowali. Macie wątpliwości, że trzeba tą szarańczę zniszczyć ? Bo ja NIE ! Dlatego ppraz kolejny wpłacam i będę wpłacał dalej !

 • Łukasz Śmiejkowski

  Dworzec w Kramatorsku(60 ofiar w tym 7 dzieci)... pamiętacie zdjęcie maskotki całej we krwi? Teatr w Mariupolu - tam nawet niewiadomo ile było ofiar wśród dzieci ale napewno dziesiątki o ile nie setki ( mam na myśli tylko dzieci) - wiedzieli gdzie celują. Pamiętacie atak w Odessie gdzie ruska rakieta zabiła 7 miesięczną dziewczynkę, jej mamę i babcię a ojciec przyszedłszy ze sklepu zobaczył śmierć najbliższych....
  Pamiętacie centrum handlowe jakoś latem... centrum medyczne... to tylko przykłady,

  50 zł
 • Jacek

  Wpłacam na wiele akcji dla naszych ukraińskich braci. Chcę im pomóc, nie jestem obojętny na ich cierpienie. Chyba w zachodnim świecie jest wystarczająco zasobów i woli, aby skończyć raz na zawsze z ruskim mirem.

  100 zł