id: batzmn

Festiwal Animowanych Dokumentów w Łodzi

Festiwal Animowanych Dokumentów w Łodzi

488 zł 
z 1 215
40%
zakończona 13.09.2022r
13 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Po raz czwarty w ogóle, a po raz drugi w Mieście Łodzi, organizuję Festiwal Animowanych Dokumentów RISING OF LUSITANIA, 07 - 13.09.2022 (więcej na stronie festiwalu: www.animadoc.pl). Festiwal filmowy to oczywiście filmy, a te czasem wymagają opłat licencyjnych. To jest też powód, dla krórego zdecydowałem się uruchomić zrzutkę, której celem jest zebranie pieniędzy na opłacenie 4 licencji: dwóch pełnych metraży, w tym jednej polskiej premiery oraz dwóch krótkich metraży, które chcę zaprezentować podczas finału 13.09.2022 w 6 dzielnicy w Łodzi.


Ponadto w trakcie festiwalu odbędzie się II KONFERENCJA ONLINE RISING OF LUSITANIA ANIMADOC (10-11.09.2022). W ramach tej zbiórki zbieram także na opłacenie platformy streamingowej niezbędnej do przeprowadzenia konferencji.


RISING OF LUSITANII to refleksja na temat czasów, w których żyliśmy w przeszłości i żyjemy dzisiaj; jest refleksją nad skomplikowaną kondycją człowieka; postawy wobec siebie i innych istot; postawy wobec środowiska naturalnego, nieuleczonej historii (jej i jego historii) i naszej wspólnej przyszłości. Rejs RISING OF LUSITANII to nieustanne zadawanie pytań, zasiewanie wątpliwości, wyprowadzanie widzów ze ich stref komfortu oraz wspólne - twórców i widzów - poszukiwanie odpowiedzi i pozytywnych rozwiązań.


Projekcje odbędą się w zaprzyjaźnionych i dobrze znanych miecówkach: 6 dzielnica (Piotrkowska 102) i Kino BODO (Rewolucji 1905 roku 78/80).


Rising of Lusitania - AnimaDoc Film Festival jest tworzony przez w pełni niezależny projekt Animation Across Borders (Piotr Kardas).

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 13

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

895 129 zrzutek

i zebrali

840 044 445 zł

A ty na co dziś zbierasz?