id: batzmn

Festiwal Animowanych Dokumentów w Łodzi

Festiwal Animowanych Dokumentów w Łodzi

Nasi użytkownicy założyli 1 037 882 zrzutki i zebrali 1 108 774 559 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Po raz czwarty w ogóle, a po raz drugi w Mieście Łodzi, organizuję Festiwal Animowanych Dokumentów RISING OF LUSITANIA, 07 - 13.09.2022 (więcej na stronie festiwalu: www.animadoc.pl). Festiwal filmowy to oczywiście filmy, a te czasem wymagają opłat licencyjnych. To jest też powód, dla krórego zdecydowałem się uruchomić zrzutkę, której celem jest zebranie pieniędzy na opłacenie 4 licencji: dwóch pełnych metraży, w tym jednej polskiej premiery oraz dwóch krótkich metraży, które chcę zaprezentować podczas finału 13.09.2022 w 6 dzielnicy w Łodzi.


Ponadto w trakcie festiwalu odbędzie się II KONFERENCJA ONLINE RISING OF LUSITANIA ANIMADOC (10-11.09.2022). W ramach tej zbiórki zbieram także na opłacenie platformy streamingowej niezbędnej do przeprowadzenia konferencji.


RISING OF LUSITANII to refleksja na temat czasów, w których żyliśmy w przeszłości i żyjemy dzisiaj; jest refleksją nad skomplikowaną kondycją człowieka; postawy wobec siebie i innych istot; postawy wobec środowiska naturalnego, nieuleczonej historii (jej i jego historii) i naszej wspólnej przyszłości. Rejs RISING OF LUSITANII to nieustanne zadawanie pytań, zasiewanie wątpliwości, wyprowadzanie widzów ze ich stref komfortu oraz wspólne - twórców i widzów - poszukiwanie odpowiedzi i pozytywnych rozwiązań.


Projekcje odbędą się w zaprzyjaźnionych i dobrze znanych miecówkach: 6 dzielnica (Piotrkowska 102) i Kino BODO (Rewolucji 1905 roku 78/80).


Rising of Lusitania - AnimaDoc Film Festival jest tworzony przez w pełni niezależny projekt Animation Across Borders (Piotr Kardas).

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 13

 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
EW
Ewa Wierzbowska
20 zł
 
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KK
Katarzyna Kijek
70 zł
FK
Filip Kozłowski
18 zł
OL
Oliwia
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków