Ciężka sytuacja rodziny po wylewie. ID: bb55h6

2 749 zł z 15 000 zł

18%

2 749 zł

z 15 000 zł

zakończona

31.10.2018r

57

wspierających
18%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

W piątek, 22 czerwca 2018 roku moja mama (która nie tylko jest dla mnie mamą, ale także prawniczym "mentorem") doznała rozległego wylewu. Stało się to pod koniec pracy. Miała odebrać jeszcze tylko jeden telefon, w trakcie którego tak bardzo się zdenerwowała, że coś musiało się stać w jej głowie. Operacja udała się. Teraz czeka ją rehabilitacja, prawdopodobnie półroczna. Bardzo się o nią martwimy, ale jednocześnie wierzymy, że powróci do odpowiedniej dyspozycji. Pozostał jednak problem jej działalności, która generuje spore koszty. Zawsze generowała, od prawie 40 lat, ale zawsze też była mama, która swoim podejściem i uznanym nazwiskiem przyciągała klientów. Nie pamiętam kiedy była ostatnio na urlopie, chyba w moim dzieciństwie. Praca, praca, praca. To był zawsze jej priorytet, lubi to co robi i na pewno będzie chciała do tego wrócić. Obecnie mamy nie ma i sami nie damy rady utrzymać bardzo ważnego dla nas biura przez tak długi okres, tym bardziej, że dochodzą koszty związane z pensją zastępcy mamy i rehabilitacji, jak również straty wynikające z konieczności opieki nad mamą (albo szpital albo załatwianie spraw ubezpieczeniowych albo zarobienie pieniędzy, teraz często stajemy przed takim wyborem) - dlatego proszę Was o pomoc! Dotychczas uzbierana kwota (2 500 zł) pozwoliła delikatnie przejść przez najbardziej kryzysowy moment (brak zastępcy, brak możliwości realizacji zadań). Dziękuję! Do tej pory została częściowo spożytkowana na bieżące potrzeby biura. Teraz nadchodzi kolejny etap - weryfikacja. Ok. 10 sierpnia 2018 r. będziemy wiedzieć czy bez mamy, własnymi siłami, jesteśmy w stanie utrzymać jej biuro. Zrzutkę rozpocząłem od dużo wyższych kwot, jednak kwoty te nie wynikały z mojej oceny co do potrzeb. Chciałem dać jak najwyższy pułap, żeby nie ograniczać możliwego potencjału zrzutki. To był bardzo trudny okres, świeża sprawa i dlatego pewnych skutków umieszczenia tak wysokiej kwoty nie przewidziałem. Nie sądziłem, że może to być źle odebrane przez innych. Za to przepraszam. Będę wdzięczny za każdą, nawet najmniejszą wpłatę oraz tak samo za udostępnienie tej zrzutki w innych miejscach sieci. PS. Zdjęcia użyte w zrzutce są poglądowe i nie przedstawiają ani mojej mamy, ani miejsc w Polsce.

Na co zbieram?

Bez mojej mamy, która leży w szpitalu po ciężkim zabiegu, rodzina znalazła się w trudnym położeniu, gdyż to mama była głową rodziny i prowadziła jednoosobową działalność. Bez niej ta działalność nie może być kontynuowana (jest jedyną osobą uprawnioną). Celem zrzutki jest więc zdobycie pieniędzy na spłacenie kosztów zawieszonego biura, jak również na początek rehabilitacji, którą być może za kilka dni trzeba będzie rozpocząć w odpowiednim ośrodku. W związku z faktem, że jestem u niej zatrudniony ja również straciłem jedyne źródło dochodu, przy czym z pracy nie zrezygnuję - chcemy by ta działalność przetrwała pod nieobecność szefowej.

Wiarygodność zrzutki

Moją zrzutkę wspierają uznane marki social media. Spośród dotychczasowych wpłat znajdziecie Państwo także znajome nazwiska ludzi powszechnie znanych, osób publicznych. Mój profil na zrzutka.pl został zweryfikowany na wszelkie możliwe sposoby. Nie weryfikuję jedynie samej zrzutki, gdyż uniemożliwi mi to jej edycję w przyszłości i np. umieszczanie aktualizacji z informacjami o postępach.

SokzBuraka

Zbiórkę wspiera i uwiarygadnia społeczność i redakcja SzB - dziękuję!

Racjonalna Polska

Zbiórkę wspiera i uwiarygadnia także społeczność i redakcja RP - dziękuję!

#RacjonalniDlaPiotra

Znani ludzie

Proszę o wsparcie także znane osoby, które mogą pomóc w promowaniu zrzutki lub osoby majętne, którym łatwiej jest wesprzeć.

Wpłacający57

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
100 zł
E
Eliw
25 zł
AN
Andrzej Nowak
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze12

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

439 056 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?