id: bb8rne

Pomoc rodzinie Ś.P. Rafała Suder

Pomoc rodzinie Ś.P. Rafała Suder

17 649 zł 
z 100 000 zł
17%
zakończona 31.08.2019r
288 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

  • W razie pytań dotyczących zrzutki , proszę o kontakt e-mail.
    Czytaj więcej
  • Dziękuję w imieniu swoim i Wszystkich osób zaangażowanych w tą zbiórkę za wsparcie finansowe i prosimy o udostępnienie tej zrzutki dalej.. do swoich znajomych i ludzi mogących wpłynąć pozytywnie na powodzenie tej zbiórki. To dzięki Wam możemy osiągnąć Wiele.. a dobro powraca .
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witamy.

Z uprzejmą prośbą zwracamy się do ludzi dobrego serca o pomoc w zbiórce pieniędzy na rzecz rodziny Ś.P. Rafała Suder.

Od kilkunastu lat Rafał miał zdiagnozowaną chorobę . A konkretnie zatorowość płucną. W prostych słowach ta choroba charakteryzuje się szybkim krzepnięciem krwi, co powoduje zator żylny . Krew, która powinna krążyć jest blokowana przez skrzepy tamujące jej przepływ, co często kończy się śmiercią. Z tą chorobą można walczyć przyjmując leki rozżedzające krew. Tak też robił Rafał. I przez długie lata nie było żadnych komplikacji.

Poznał Agnieszkę... Z którą po pewnym czasie znajomości wziął ślub i założył rodzinę. Wspólnie wychowywali trójkę wspaniałych dzieci. Rafał mimo swojej choroby , pracował ciężko i fizycznie żeby zapewnić Im byt i dobre warunki życiowe. Mimo to musieli wziąć kilka pożyczek kredytowych na wykończenie domu, w którym chciał żeby dorastały Jego dzieci.I w jednej chwili kiedy wszystko zaczęło się układać, stała się tragedia .

Będąc w szpitalu ze swoją córką, na trzeci dzień, skarżył się na ból w klatce piersiowej. W końcu sam został przyjęty jako pacjent szpitala . Dnia 06.06.2019 wszystko działo się tak szybko..

Mimo długiej reanimacji zmarł...

Bezpośrednią przyczyną śmierci było zatrzymanie akcji serca spowodowane zatorem w obu gałęziach płucnych.

Miał zaledwie 31 lat. Pozostawił po sobie żonę Agnieszkę, 8 miesięcznego synka Bartoszka , 3 letnią córeczkę Lenką i 9 letniego Kubusia, syna Agnieszki . Ponadto kilka niespłaconych pożyczek kredytowych z którymi ona sama nie poradzi sobie. Chociażby chciała, nie ma jak narazie iść do pracy. Dlatego została zorganizowana ta zbiórka pieniędzy, żeby poprawić Ich sytuacjię życiową i materialną. Każdego kto chce pomóc Im w tych trudnych chwilach, prosimy o wsparcie finansowe. Dziękujemy serdecznie za przeczytanie tej wiadomości i za ewentualną pomoc. Równocześnie prosimy o udostępnienie tej wiadomości wśród swoich znajomych.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 288

PK
Paulina Kantor
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
300 zł
PW
Patrycja
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
ŁP
Łukasz Pędzich
150 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

752 488 zrzutek

i zebrali

542 846 350 zł

A ty na co dziś zbierasz?