id: bbknv9

Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie

Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie

Opis zrzutki

Ponad dwadzieścia lat działamy jako domowe hospicjum na terenie Cieszyna i okolicznych miejscowości. Wspieramy pacjentów w stanie terminalnym, ich rodziny a także osierocone dzieci na różnych płaszczyznach (m.in. spotkania, terapie, wycieczki dla dzieci osieroconych). Duże znaczenie ma pomoc finansowa przeznaczana na zakup sprzętu specjalistycznego oraz koszty dojazdów do ośrodków leczenia.

 

           Od ponad dwudziestu lat społeczność II LO im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie śpiewając, grając i tańcząc w cieszyńskim teatrze wspiera nas w tej całkowicie charytatywnej pracy. Od ponad dwudziestu lat "Koper" gra dla hospicjum

"Koncert Walentynowy", w tym roku niestety, nie udało się, ale nie składamy broni, bo walka toczy się o godną opiekę i jakość życia w chorobach nowotworowych dla naszych pacjentów.

 

           Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich, którzy mogą wesprzeć HOSPICJUM im. ŁUKASZA EWANGELISTY - tym razem dzięki portalowi zrzutka.pl.

Wierzymy, że tak jak na każdym Koncercie Walentynkowym będziecie z nami i tym razem, bo zmierzamy kupić kilka koncentratorów tlenu, których chorzy potrzebują w obecnym czasie w pierwszej kolejności.

 

 

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 40

G
Grażyna Klus
2 050 zł
 
Dane ukryte
300 zł
K
Krzakers
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
A
Alicja Sobol
100 zł
KO
Katarzyna Olbrycht
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AF
Agata Franek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
SI
Stanisław i Jolanta Glajcar
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Krzysztof Jozefiak

    Błagam pomóżcie mojemu wnusiowi aby nie stracił na zawsze wzroku on jest taki mały całe życie przed sobą ,a niestety leczenie jest bardzo kosztowne . Mam już swoje lata nigdy nie prosiłem o pomoc ale teraz błagam Państwa pomóżcie . Aby wnuczek miał przyjemność z rysowania , układaniu puzzli które tak bardzo lubi a sprawia mu to trudność , o to aby w przyszłości mógł wybrać zawód który będzie jego pasją ,a nie ten który będzie w zasięgu jego choroby oczu . Nasza sytuacja zawodowo - finansowa uniemożliwia nam zebranie takiej kwoty . Prosimy was o pomoc o wpłatę i udostępnienie . A za okazałe serduszko ❤️ bardzo dziękuje dziadek Krzysiek❤️ Id .do zrzutki wnuczka to : natxz9

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

687 340 zrzutek

i zebrali

450 471 515 zł

A ty na co dziś zbierasz?