id: bbtjtt

Na opłatę czesnego na studia - na naukę nigdy nie jest za późno

Na opłatę czesnego na studia - na naukę nigdy nie jest za późno

1 177 zł 
z 2 511 zł
46%
54 dni do końca
10 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności2

  • Cześć,

    Pierwszy rok studiów za mną. Nie było lekko jak to na Politechnice ale się udało. Miałem nadzieję, że w ten rok w jakiś magiczny sposób uda się zrobić coś abym mógł już samodzielnie ogarnąć temat czesnego. Było już na dobrej drodze lecz jak zawsze na sam koniec surprise lecz to smutne, brak możliwości. Nie poddaje się i cały czas próbuję osiągnąć zamierzony cel lecz czały czas jednak potrzebuję pomocy ludzi dobrych serc, którzy widzą potencjał w tym co robię. Życzę Wam wszystkim to co najlepsze. Pozdarawiam Jakub

    Czytaj więcej
  • Cześć,
    Pierwszy semestr za mną. Czesne za poprzedni semestr moglem oplacic dzieki Fundacji, ktora zaufala mi i uwierzyła że moge coś w zyciu jeszcze osiagnąć. Teraz kolejny semestr 🙂. Niestety nic sie nie zmienilo abym miał możliwość samodzielnie sfinansować studia. Mam cicha nadzieje, ze ibede mogł dalej kontynuować naukę. 
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Moi drodzy

Moje życie potoczyło się trochę inaczej niż sobie to zaplanowałem. Byłem po szkole zawodowej. Wyuczyłem się zawodu stolarza meblowego, zrobiłem papiery czeladnika. Dopiero teraz mogłem wziąć się za edukację. Poszedlem do liceum, zdałem maturę i dostałem się na studia.

Obecnie jestem na II roku studiów na Politechnice Łódzkiej. Ważą sie moje losy co do dalszej nauki. Niestety z powodu braku mozliwości oplaty czesnego bede musial zrezygnowac z dalszej nauki. Popszedni rok zamknąlem ze średnią 4.19 wiec chyba źle nie bylo :) moje próby zmiany pracy lub dodatkowej, również nie wypaliły. Chcialbym mimo wszystko poprosić Was dobre duszyczki o pomoc abym mógł kontynuować dalszą naukę.

Pozdrawiam Jakub


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 238 zrzutek

i zebrali

808 961 390 zł

A ty na co dziś zbierasz?