id: bcn7jc

Pomoc w powrocie do domu i stanięciu na nogi

Pomoc w powrocie do domu i stanięciu na nogi

Nasi użytkownicy założyli 1 014 808 zrzutek i zebrali 1 061 369 420 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam, nazywam się Maciej mam 22 lata. Jakiś czas temu straciłem pracę w Polsce, a z powodu epidemii miałem problemy ze znalezieniem nowej toteż zdecydowałem się wyjechać do Holandii.

Niestety w piątek tuż przed świętami wielkanocnymi w wieku 65 lat zmarła moja mama.

Przyczyna śmierci nie jest istotna natomiast nie był nią koronawirus.

Ze swoim żalem staram się sobie radzić niestety mój młodszy brat który ma 17 lat przyjął to o wiele gorzej. Obecnie zajmuje się nim rodzina jednak wiem, że zdecydowanie łatwiej byłoby mu się z tym uporać gdybym był obok. Niestety utknąłem setki kilometrów od domu, a powrót w tym momencie do kraju oznaczałby dwutygodniową kwarantannę podczas której i tak nikomu bym nie pomógł. Dlatego zdecydowałem, że przynajmniej na razie mimo, że była to jedna z trudniejszych decyzji o zostaniu w Holandii i pracowaniu tak długo jak będzie to możliwe tym bardziej, że nie mamy żadnych większych oszczędności i mieszkaliśmy w wynajętym mieszkaniu, a pieniądze będą potrzebne

żeby wrócić do normalności zwłaszcza, że brat - Paweł ma przed sobą jeszcze kilka lat nauki. Gdybym był sam nigdy nawet bym nie pomyślał aby prosić kogokolwiek o pomoc w taki sposób ale nie jestem. Daje mi to ogromną motywację i sprawia, że staram się w tej sytuacji nie załamać jednak wiem, że brat przejmuje się wszystkim bardziej ode mnie. Wiem, że mój szybszy powrót do domu, a także wszelka pomoc sprawią, że będzie mu lżej psychicznie i ta zrzutka może to umożliwić, to młody chłopak z wieloma marzeniami i planami, a przez to co się stało podczas dziesięciominutowej rozmowy przez telefon wypowiada zaledwie kilka słów. Wiem, że znajdą się osoby które stwierdzą, że jestem młody silny muszę zacisnąć zęby i sobie poradzić i mają rację właśnie to robię nie opłakuję śmierci matki z którą byłem bardzo zżyty chociaż bardzo bym chciał to nie mogę sobie pozwolić na to żeby się teraz rozkleić ale wasza pomoc może mi to wszystko ułatwić. Kwota podana w zrzutce nie jest w żaden sposób realna, po prostu nie wiem co powinienem tam wpisać, każda pomoc będzie nieoceniona i będę za nią bardzo wdzięczny dlatego mam nadzieję, że nikogo tym nie obrażę.

Dziękuję jeszcze raz każdemu kto zdecyduje się mnie wesprzeć ale jeżeli nie możesz to po prostu przekaż dalej.

Jestem także świadomy, że są ludzie którzy takie sytuacje wykorzystują, nie mam jak wam udowodnić, że moje słowa są prawdą jeżeli kłamię to jestem podczłowiekiem i życie mnie zweryfikuje.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 35

KK
Karol Karol
1 000 zł
KB
Katarzyna Butryn
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
ŁL
Łukasz Lukipan Staruch
100 zł
MC
Michał Czerwonka
100 zł
PK
Patryk Kłodnicki
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!