id: bcrk37

Wydanie książeczki dla dzieci

Wydanie książeczki dla dzieci

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 081 zrzutek i zebrali 1 164 700 180 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hejka!
Wraz z moją koleżanką Moniką chciałybyśmy wydać książeczkę z opowiadaniem dla dzieci. Dochód ze sprzedaży chcemy przeznaczyć na pomoc dzieciom niepełnosprawnym z Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Wierzbicach. Zapraszamy do wpłaty! Pomagasz pomagając :)Skąd pomysł? Od roku pracujemy w przedszkolu we Wrocławiu. Grupa, którą uczymy, to Wesołe Dinozaury. Praca z dziećmi to niesamowite doświadczenie i wielka przygoda. Wraz z Moniką postanowiłyśmy zrobić naszym dinozaurom niespodziankę i na koniec roku wręczyć im książeczkę. Na początku miał być to prezent tylko dla dzieci z przedszkola, w którym pracujemy, ale później pomyślałyśmy, że możemy zrobić z tego coś dobrego i wydać większą ilość. Książeczka opowiada o dinozaurze Dinusiu - małym detektywie. Czego szuka Dinuś? Tego dowiecie się, kiedy wydamy książeczkę. 
Nakład to 1500 szt, a koszt ich wydruku to 2540zł. Ta niewielka suma pomoże nam zrobić razem coś dobrego. Dochód ze sprzedaży tej książeczki zostanie przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnościami
z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Wierzbicach. 
Co to za miejsce? 
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Dzieci prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Św. Józefa w Wierzbicach, jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej długoterminowej. 
Jego misją jest pomoc dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnościami w odzyskaniu możliwie jak największego zakresu sprawności i niezależności, a także poprawa jakości ich życia.
Celem ZOL-u dla Dzieci jest udzielanie kompleksowej opieki medycznej chorym – dzieciom i młodzieży z upośledzeniem zdolności do samodzielnego poruszania się, gdy nie kwalifikują się do leczenia szpitalnego, a wymagają kontynuacji leczenia farmakologicznego oraz dietetycznego i są niezdolne do samoopieki oraz wymagają leczenia, pielęgnacji i rehabilitacji oraz zapewnienia opieki pielęgniarskiej.


Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy. 
Czasem potrzeba tak niewiele,
żeby zrobić tak wiele :)
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 75

 
Dane ukryte
150 zł
PP
Patryk Pocheć
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Łapka
100 zł
BH
Bartlomiej
100 zł
MM
Mateusz M
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
TS
Świerszcz
100 zł
NW
N. W
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków