Wydanie książeczki dla dzieci ID: bcrk37

Wydanie książeczki dla dzieci ID: bcrk37

2 965 zł z 2 540 zł

116%

2 965 zł

2 965 zł

z 2 540 zł

8 dni

8 dni

do końca

74

74

wspierających
116%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Hejka!
Wraz z moją koleżanką Moniką chciałybyśmy wydać książeczkę z opowiadaniem dla dzieci. Dochód ze sprzedaży chcemy przeznaczyć na pomoc dzieciom niepełnosprawnym z Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Wierzbicach. Zapraszamy do wpłaty! Pomagasz pomagając :)Skąd pomysł? Od roku pracujemy w przedszkolu we Wrocławiu. Grupa, którą uczymy, to Wesołe Dinozaury. Praca z dziećmi to niesamowite doświadczenie i wielka przygoda. Wraz z Moniką postanowiłyśmy zrobić naszym dinozaurom niespodziankę i na koniec roku wręczyć im książeczkę. Na początku miał być to prezent tylko dla dzieci z przedszkola, w którym pracujemy, ale później pomyślałyśmy, że możemy zrobić z tego coś dobrego i wydać większą ilość. Książeczka opowiada o dinozaurze Dinusiu - małym detektywie. Czego szuka Dinuś? Tego dowiecie się, kiedy wydamy książeczkę. 
Nakład to 1500 szt, a koszt ich wydruku to 2540zł. Ta niewielka suma pomoże nam zrobić razem coś dobrego. Dochód ze sprzedaży tej książeczki zostanie przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnościami
z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Wierzbicach. 
Co to za miejsce? 
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Dzieci prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Św. Józefa w Wierzbicach, jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej długoterminowej. 
Jego misją jest pomoc dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnościami w odzyskaniu możliwie jak największego zakresu sprawności i niezależności, a także poprawa jakości ich życia.
Celem ZOL-u dla Dzieci jest udzielanie kompleksowej opieki medycznej chorym – dzieciom i młodzieży z upośledzeniem zdolności do samodzielnego poruszania się, gdy nie kwalifikują się do leczenia szpitalnego, a wymagają kontynuacji leczenia farmakologicznego oraz dietetycznego i są niezdolne do samoopieki oraz wymagają leczenia, pielęgnacji i rehabilitacji oraz zapewnienia opieki pielęgniarskiej.


Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy. 
Czasem potrzeba tak niewiele,
żeby zrobić tak wiele :)

Wpłacający74

 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Ś
Świerszcz
100 zł
Ł
Łapka
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MM
Mateusz M
100 zł
NW
N. W
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PP
Patryk Pocheć
100 zł
B
Bartlomiej
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

499 976 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?