id: bcuytk

Projekt społeczny

Projekt społeczny

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 166 959 zrzutek i zebrali 1 214 090 813 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dorastanie to najważniejszy etap w życiu człowieka. To czas personalnego rozwoju, pierwszych fundamentalnych, samodzielnych decyzji. I właśnie te wybory potrafią zaważyć na przyszłości. Pierwszy dylemat: Jaką szkołę wybrać? Jaki profil? Aż w końcu TA decyzja, która w największym stopniu wpłynie na jego przyszłość- jakie studia zapewnią mu pracę marzeń? A co, jeśli same studia to za mało?

Chcemy stworzyć platformę, na której każdy będzie mógł znaleźć istotne informacje dotyczące różnych zawodów, oparte na wytycznych dostarczonych nam przez firmy. Wysłuchanie i aktywne sondowanie beneficjentów pozwoli nam skupić się na tych gałęziach rynku, które ich najbardziej interesują.

Wierzymy, że nasza strona internetowa pomoże odnaleźć się wielu młodym ludziom w meandrach rynku pracy. Sami, jako licealiści wiemy, jak bardzo potrzebne są takie rady i informacje. To projekt, który może pomóc wielu młodym ludziom w tak trudnym dla nich momencie życia - etapie dorastania i istotnych decyzji.

Stronę internetową już mamy, treści pozyskujemy od żywczliwych ludzi oraz swoją własną pracą. Potrzebujemy wsparcia finansowego na hosting strony i koszty promocji projektu, by dotrzeć do jak najszerszego grona. Nie mamy z tego nic poza satysfakcją z niesienia pomocy, jeśli przekażesz nam kilka groszy też to poczujesz!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
MK
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!