id: bdarmx

Guz mózgu zaatakował Dominika! Pomóż walczyć o życie!

Guz mózgu zaatakował Dominika! Pomóż walczyć o życie!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
128 807 zł 
z 200 000
64%
zakończona
25.01.2023r
987
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 934 493 zrzutki i zebrali 922 466 333 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności6

 • Dominik w przyszłym tygodniu jedzie do Berlina na terapię na którą były zbierane pieniądze. Terapia będzie trwać pół roku.

  Proszę o modlitwę o udaną terapię i uzdrowienie Dominika.

  Chciałem podziękować, a to będą długie podziękowania i mam nadzieję że o nikim nie zapomnę, wszystkim ludziom dobrej woli, wszystkim którzy wsparli leczenie Dominika finansowo, którzy modlą się o łaskę uzdrowienia dla niego.

  Dziękuję Kole Gospodyń w Łętowni, w Górnie, w Łowisku, na Sibigach, na Zalesiu, w Kamieniu, w Nowym Kamieniu, na Prusinie, w Krzywej Wsi i w Podlesiu, oraz Wólce Sokołowskiej za zorganizowanie kiermaszy, kolęd i jasełek na rzecz Dominika ♥️ którzy poświęcili swój wolny czas gdzie zostały zebrane pieniądze od dobrych ludzi.

  Dziękuję Szkolnemu Kołu Caritas na Groblach, nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom, mieszkańcom Krzywd, Grobel, Sibig, Zaborczyn za zorganizowanie zbiórki na rzecz Dominika♥️💪

  Dziękuję szkołom na Łętowni, w Tarnogórze, na Majdanie Łętowskim na czele z wychowawczynią Dominika, w Łowisku, w Kamieniu, w Górnie za zorganizowanie zbiórek,  kiermaszy świątecznych na rzecz Dominika, wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom, uczniom, dzieciom i młodzieży za zrobienie ciast, ciasteczek, ozdób świątecznych oraz ludziom którzy przyjeżdżali z tych miejscowości ale również i sąsiednich aby wesprzeć finansowo leczenie Dominika przez zakupienie tych rzeczy i smakołyków, wszystkim  ludziom dobrego serca ♥️

  Dziękuję nauczycielom,pracownikom szkoły, uczniom oraz ich rodzicom z Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku za zbiórkę pieniędzy na leczenie dla Dominika ♥️

  Dziękuję Kole Gospodyń z Sibig, Parafialnemu Caritas w Groblach, Parafialnemu Chórowi w Groblach którzy ruszyli z kolędą po swoich i sąsiednich wioskach i tym co przyjęli ową kolędę♥️.

  Dziękuję Parafii w Łętowni za zorganizowanie koncertu kolęd w kościele na rzecz Dominika a także duszpasterzom tej parafii którzy brali aktywnie udział w organizacji ♥️💪.

  Dziękuję Polskiej Parafii San Denis we Francji na czele z Elą i Staszkiem oraz księdzem proboszczem tamtejszej parafii za zorganizowanie zbiórki na rzecz Dominika 💪♥️

  Dziękuję Stowarzyszeniu Polaków w Atenach z radą rodziców Polskiej Szkoły, Polskiej Szkole w Atenach, Kafeterii " Nowa Nowa" na czele z Małgorzatą Kida za zorganizowanie zbiórki na rzecz Dominika ♥️💪

  Dziękuję strażakom z Łowiska💪

  Dziękuję Państwu Radomscy z Górna, Państwu Miazga z Górna, Państwu Rębisz z Łowiska, Państwu Piekut z Łowiska, Panu Zyszek Watras z Górna oraz Zakładom " SMAK" z Górna za wszelką pomoc finansową i rzeczową na leczenie dla Dominika ♥️

  Dziękuję za branie udziału w licytacjach na rzecz Dominika Tupaj, tym co licytują i tym co przekazują rzeczy do licytacji ♥️

  Dziękuję klientom Delikatesów Premium w Górnie za wrzucanie pieniędzy do puszek na leczenie dla Dominika ♥️💪

  Dziękuję wszystkim ludziom dobrego serca którzy wsparli zrzutkę a jest tych osób 966💪💪💪

  Dziękuję wszystkim gdyby nie wy ten wyjazd na leczenie nie byłby możliwy, gdyż kwota przerosła nasze możliwości finansowe.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dominik lat 12, najmłodszy nasz syn, jeszcze w wakacje był zdrowym chłopcem, nic nie zwiastowało tragedii jaka spotka całą rodzinę. Grał w piłkę, bawił się ze starszym bratem, kuzynami, kolegami. We wrześniu zaczął uskarżać się na ból głowy, szum w uszach i zawroty. Lekarz zlecił badania, które nic nie stwierdziły. Objawy nie ustępowały a wręcz dochodziły kolejne tj. nadmierna senność, osłabienie, zaburzenia równowagi. Mamie Ani nie dawało to spokoju, zaczęła jeździć prywatnie po lekarzach, a Dominikowi zaczęła drętwieć ręka i stopa. Wkońcu dostali skierowanie na neurologię dziecięcą do Rzeszowa. Już na SOR-ze dziecku zrobiono rezonans magnetyczny gdzie po przyjęciu na oddział stwierdzono guza pnia mózgu nieoperacyjnego. Na drugi dzień 6.10 został przewieziony do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie gdzie czekał tydzień i miał pobraną biopsję.


WYNIK z rezonansu magnetycznego: guz pnia mózgu.

Wynik z biopsji: Diffuse midline high grade glioma.

We wszystkich pobranych materiałach naciek glejaka złośliwego z obszarami martwicy i proliferacją mikronaczyń.

Potocznie zwany DIPG.


Jest to najbardziej druzgocąca diagnoza guza u dzieci. Objawy DIPG zwykle rozwijają się bardzo szybko przed diagnozą. Wynik z biopsji


Choroba, która zmieniła całe nasze życie. Choroba, która sprawiła, że nic nie będzie już nigdy takie same. Guz który odbiera życie i siły kochanemu i dobremu dziecku. Nasze serca pękają.


Trwa BADANIE MOLEKULARNE pobranego wycinka guza i to jego wyniki przesądzą o dokładnej celowanej terapii, leczeniu. Niestety trzeba czekać kolejne tygodnie na jego wyniki.

Natomiast zbiórka pieniędzy nie może czekać.

NA CO ZBIERAMY

Musimy uzbierać pieniądze na wstępne konsultacje zagraniczne, dojazdy, badania, nierefundowane leki, leki które musi brać, rehabilitację, sprzęt medyczny, udogodnienia.

Jeśli po Badaniach molekularnych i konsultacjach zagranicznych okaże się, że jest szansa leczenia za granicą będą potrzebne duże pieniądze.


Osłabienie nóg i rąk powoduje problemy z chodzeniem i koordynacją. Dziecko porusza się na wózku inwalidzkim i potrzebuje całodobowej opieki rodziców. Ze względu na to, jako ojciec musiałem zrezygnować z pracy, żeby pomóc żonie w opiece nad naszym synem.

Zrobimy wszystko, by wygrać tą nierówną bitwę. Niestety mimo, że podstawowe leczenie jest refundowane inne dodatkowe koszta nas przerastają.

Wierzę, że dzięki wsparciu Darczyńców nasz ukochany syn, brat, wnuczek wróci do zdrowia. Proszę, pomóż nam....


Prosimy was również o modlitwę za Dominika.

Rodzice Staszek i Ania z rodzinąLokalizacja

Wólka Łętowska, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 987

 
Dane ukryte
15 zł
MP
Małgorzata Pietrońska
100 zł
 
Dane ukryte
45 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
MD
Marzena Dul
50 zł
SZ
Licytacja FB
30 zł
NR
Natalia Radomska
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 29

 
2500 znaków