id: bdh2yw

Wspólnie pomóżmy 70-letnim pogorzelcom odbudować dom. Tragedia która dotknęła Panią Józefę i Pana Kazimierza mogła zdarzyć się każdemu z nas.

Wspólnie pomóżmy 70-letnim pogorzelcom odbudować dom. Tragedia która dotknęła Panią Józefę i Pana Kazimierza mogła zdarzyć się każdemu z nas.

Opis zrzutki

Jednoczymy się w obliczu ludzkiej tragedii.

Sołectwo Brzozówka, Hodowcy Drobiu z Powiatu Poddębickiego, Społeczność Szkoły Podstawowej w Wilamowie, KGW w Wilamowie, KGW Kol.Wielenin –Kochani zwracamy się z prośbą o wsparcie naszej akcji w pomocy dla naszych sąsiadów i znajomych,  którzy w wyniku pożaru stracili dach nad głową i budynek inwentarski.

11 lutego ok.godz.20,termometry wskazywały -15 stopni, w gospodarstwie Eweliny i Rafała Siekaczów mieszkańców gm.Uniejów wybuchł pożar. Ogień rozprzestrzenił się na powierzchni ok400m2.budynku inwentarskiego-w którym małżonkowie hodowali kaczki, połączonego z budynkiem mieszkalnym- w którym mieszkali rodzice Rafała.

               Na pomoc szybko przybyły straże pożarne, sąsiedzi oraz rodzina. Niestety bardzo trudne warunki atmosferyczne, jakie wtedy panowały utrudniały akcję gaśniczą. Zniszczeniu uległ dach budynku. Część piskląt udało się uratować natomiast zniszczeniu uległo zboże znajdujące się w budynku. Rodzice Rafała- Józefa i Kazimierz tymczasowo zamieszkali wspólnie z młodymi w ich domu. Ewelina i Rafał mają trzech synów Kacpra 14 lat, Dawida 10lat oraz Marcela 2 miesiące.

Rodzina dotychczas wiodła spokojne życie. Rodzice Rafała pomimo swojego wieku jak mogli, tak pomagali dzieciom.

            Siekaczowie nigdy nie przechodzili obojętnie obok ludzkich potrzeb. Jak tylko mogli wspierali rodzinę i znajomych w potrzebie.

               Dlatego dziś w obliczu tragedii jaka ich spotkała apelujemy  do wszystkich ludzi dobrej woli. Pomóżmy odbudować dom Józefy i Kazimierza oraz budynek inwentarski Eweliny i Rafała, aby ponownie mogli prowadzić szczęśliwe i spokojne życie.

Liczy się każdy gest nie tylko finansowy ale i materiały budowlane niezbędne do odbudowy budynków.Bliższe informacje pod numerem telefonu 609-447-237

Wpłacający 93

 
Dane ukryte
1 000 zł
P
Paderek - Uniejów
1 000 zł
O
OLIMPIKO
500 zł
O
Ostrowsko
500 zł
M
Magda/Irek
500 zł
K
Karola
300 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
300 zł
A
Andtzej Rubaj
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
WK
Wiktor K.
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

645 044 zrzutki

i zebrali

400 750 001 zł

A ty na co dziś zbierasz?