id: bdsft3

Dorzuć wielomonetę! #jestemwielo

Dorzuć wielomonetę! #jestemwielo

13 749 zł z 3 000 zł
458%
zakończona 22.04.2021r
128 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Dorzuć wielomonetę! #jestemwieloKim jesteśmy?


Tydzień Pieluchy Wielorazowej to cykliczne wydarzenie online, które ma na celu rozpowszechnianie wiedzy o wielopieluchowaniu. Tegoroczna, szósta już edycja, organizowana jest przez Stowarzyszenie Pieluchy Wielorazowe Polska i odbędzie się w dniach 19-25 kwietnia 2021 r.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami TPW 2021: https://www.facebook.com/tydzienpieluchywielorazowej/posts/1007658236431513


Co chcemy osiągnąć?


Chcemy włączyć ideę pieluchowania wielorazowego do głównego nurtu rodzicielstwa i dotrzeć przede wszystkim do tych osób, które nie słyszały jeszcze o ekologicznej alternatywie dla pieluch jednorazowych. To głównie do nich dopasowany będzie przekaz naszej akcji. Z pewnością każdemu z nas zależy, aby wielospołeczność była coraz większa i rosła w siłę. Dlatego właśnie prosimy Cię dzisiaj o pomoc! 


Jak możesz pomóc?


Wpłać dowolną kwotę i razem z nami promuj pieluchy wielorazowe!

Włącz się do akcji w mediach społecznościowych, udostępniając informację o zbiórce!Na co przeznaczymy uzbierane środki?


Chcemy, aby nasze treści edukacyjne dotarły do jak największej ilości osób, które do tej pory nie były w żaden sposób zaangażowane w tematykę pieluch wielorazowych. Najbardziej skutecznym sposobem na zwiększenie zasięgów postów jest ich sponsorowanie. Jest to zabieg kosztowny, ale dający naprawdę wymierne rezultaty. Dlatego udzielone przez Ciebie wsparcie zasili właśnie nasz budżet reklamowy. 


Zależy nam na tym, by wpłacone przez Ciebie pieniądze dały jak największy efekt i przyczyniły się do wielozmiany społeczeństwa. Dlatego w tym roku do Zespołu TPW dołączyła osoba profesjonalnie zajmująca się reklamą internetową i promocją treści w mediach społecznościowych. Mamy nadzieję, że ta współpraca przyniesie wszystkim realne korzyści!


Ewentualne niewykorzystane środki pozostałe po opłaceniu optymalnych form reklamy przeznaczymy na ten sam cel podczas organizacji TPW 2022.


Warto dodać, że istnieje możliwość odliczenia wpłaconej kwoty od podatku na zasadach określonych w przepisie art. 26 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Same wielokorzyści! :) 


Łączymy wielopozdrowienia, 

Zespół organizacyjny TPW
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 128

 
Dane ukryte
1 000 zł
RS
Rytex Sp. z o.o.
1 000 zł
KA
777,67 zł
EA
Eco and More Sp. z o.o.
500 zł
SI
kokosi i 3e
400 zł
MK
Rasppies
300 zł
MW
MAMATTI Wadowice
300 zł
O
OrganicBabies.pl
300 zł
AO
Pupus.pl
250 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
220 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

739 736 zrzutek

i zebrali

523 195 427 zł

A ty na co dziś zbierasz?