id: 9svg3r

Bez kuchni i łazienki w nieocieplonym domu

Bez kuchni i łazienki w nieocieplonym domu

54 098 zł 
z 54 000
100%
23 dni do końca
639 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności12

 • OSTATNIA PROSTA...

  Brak mi słów wdzięczności widząc z perspektywy czasu ile dla nas zrobiliście. Nasze życie nabrało kolorów ❤️

   DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM


  Kilka dni temu przeszliśmy pozytywnie kolejną weryfikację. Sprawdzono czy pieniądze zebrane dotychczas są wydatkowane zgodnie z opisem i planem. 

  DZIĘKUJĘ ZA ZAUFANIE I POMOC

  Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania domu do ostatniego etapu czyli ocieplania. Wymieniliśmy okno i drzwi. 

  Ocieplenie domu będzie możliwe gdy zbierzemy wszystkie potrzebne pieniądze. Widząc Waszą hojność na przestrzeni tych miesięcy wierzę, że pomożecie skończyć to co zaczęte .

  Będę wdzięczna za każdy gest pomocy 💜

  Bóg zapłać darczyńcom 💜image
  image

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • PRZED NAMI OSTATNI ETAP...


  Kochani wiele Wam zawdzięczam. Rok temu założyłam tą zbiórkę jako ostatnią deskę ratunku.

  Żyliśmy w strasznych warunkach. Mycie i gotowanie w byłej oborze, zimny dom - to było straszne. 

  Na szczęście nasz los nie był obojętny wielu osobom, które postanowiły nas wesprzeć.

  Za dotychczasowe wpłaty zrobiliśmy już :

  Łazienkę, częściowe ocieplenie domu, kuchnię w 99% (jeszcze trwają prace wykończeniowe), zakupiliśmy część materiałów na WC (w lipcu ruszamy z pracą). W poprzedniej aktualizacji są zdjęcia z dotychczasowych prac.


  Przed nami ostatni etap: docieplenie reszty domu.

   W części, która wymaga ocieplenia jest m.in. ganek. Na ganku przed ociepleniem konieczna jest wymiana okna i drzwi. Te, które są teraz przeciekają, okno i drzwi mają pojedynczą szybę (są robione samodzielnie kilka lat temu z takich materiałów jakie mieliśmy) i woda podczas deszczu wlewa się do pomieszczenia. Drzwi uległy deformacji od wilgoci i są bardzo nieszczelne. Gdy wieje i leje na ganku jest zimno pomimo grzejnika. Dziury w oknie i drzwiach uniemożliwiają utrzymanie ciepła. Ganek jest z drewna, w środku na ścianach są płyty gipsowe. Nie ma żadnej izolacji. 

   Dopiero gdy ten etap zrobimy możemy skończyć docieplać resztę domu. Do ocieplenia czeka jeszcze około 3/4 powierzchni domu. 

  Zimą spalamy ogromne ilości węgla, ze względu na brak ocieplenia,  co wpływa na nasz budżet, który ledwo da się "dopiąć". Teraz ceny węgla poszły mocno w górę i będzie jeszcze gorzej. Nie mamy zdolności kredytowej ani takiego budżetu żeby samemu odłożyć. Codzienne życie jest zbyt drogie. 

  Teraz są wakacje. Dzieci też nigdzie nie pojadą gdyż zwyczajnie nas nie stać na taki wydatek. Żyjemy skromnie. 

  Ocieplenie domu wpłynie zdecydowanie na zmniejszenie ilości spalanego opału, który teraz ma straszną cenę.

  W dobie pandemii i teraz w dobie inflacji - nie damy rady bez wsparcia dobrych ludzi  🆘🆘🆘PROSZĘ O POMOC 🆘🆘🆘


  Wierzę, że pomożecie w pełni zrealizować cel zrzutki, wiele już Wam zawdzięczam jednak liczę jeszcze na wyrozumiałość i pomoc.

  Poniżej zdjęcia ganku. Te dwa małe okienka obok drzwi będą zabudowane celem redukcji kosztów. Zostanie tylko to jedno większe. Obecne okna mają pojedynczą szybę, wszystko jest zdeformowane od wilgoci. Ściana w środku sypie się od wielokrotnego zalania... 


  Bóg zapłać darczyńcom 💜


  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej


 • Każda złotówka wykorzystywana jest aby zrealizować cel zrzutki. Przeszliśmy pozytywnie weryfikację czy pieniądze zebrane dotychczas są wydane zgodnie z opisem.

  Zrobiliśmy już łazienkę, częściowe ocieplenie domu. Teraz trwają prace remontowe w kuchni i jednocześnie w WC. Zakupiliśmy już kuchenkę gazową, lodówkę, zlewozmywak, panele oraz gipsy, kleje gipsowe i grzejnik do WC. 
  Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem na koniec kwietnia lub najdalej na początku maja będziemy mieć skończoną kuchnię. Meble do kuchni, łazienki i szafkę do WC robi nam brat męża. Jego córka miała dość poważny wypadek uszkadzający kręgosłup stąd opóźnienie w realizacji. 

  Mąż teraz szykuje ściany, podłogi, sufity. 

  Jaką radość mają dzieci widząc to co się dzieje ❤️❤️❤️


  Kochani zrobiliśmy wielki krok do przodu, do godnego i normalnego życia. TYLKO DZIĘKI WAM 🥰. 

  Proszę pomóżcie jeszcze zebrać resztę aby skończyć to co zaczęte. Wierzę, że Polacy mają dobre serca - od ponad pół roku to obserwuję gdy wpływają kolejne wpłaty. 

  Poniżej zdjęcia z różnych etapów:

  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • 🇺🇦🇺🇦❤️🇺🇦🇺🇦UKRAINA 🇺🇦🇺🇦❤️🇺🇦🇺🇦

  Kochani dziękuję za wszelką pomoc ❤️  

  Oczy świata teraz są zwrócone na wschód co jest zrozumiałe. To co się teraz tam dzieje to piekło na ziemi. Zdaję sobie sprawę, że pomoc tamtym ludziom jest ważna. Rozumiem fakt, że moja zbiórka się wstrzymała. 
  Nie tracę jednak nadziei, że będzie lepiej, że to się skończy....♥️

  Choć wszyscy są zaangażowani w pomoc dla uchodźców, to mam nadzieję że uda się też nam pomóc ♥️🇵🇱


  Proszę Was Polaków 🇵🇱  aby w tym wszystkim co robicie dla Ukrainy choć odrobinę poświęcić nam Polakom 🇵🇱 nie zapominajcie o nas... proszę Was o to bardzo ♥️♥️♥️ 

  POLSKA RODZINA POTRZEBUJE POMOCY ❤️🇵🇱

  Widzę siłę naszego narodu, jak potrafią pomagać i poświęcać się dla drugiego. Jesteście wielcy w tym co robicie 💪💪💪

  Proszę chociaż o symboliczne wsparcie 🇵🇱❤️
  Tylko z Wami damy radę ❤️
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • DZIĘKUJEMY ♥️♥️♥️


  Już 63% potrzebnych pieniędzy udało się uzbierać dzięki Waszej pomocy. Każda Wasza wpłata przybliża nas do realizacji marzeń o normalnym życiu.
  SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ


  Poniżej przedstawię jak mamy zaplanowaną pracę krok po kroku i dlaczego akurat tak:

  1. Łazienka - to już mamy - DZIĘKI WAM - to był numer jeden gdyż kąpiel w byłej oborze to był koszmar. Zimno, brudno itp. Dlatego to był priorytet.

  2. Częściowe ocieplenie - zrobione DZIĘKI WAM - nowa łazienka mieści się w dobudowanej części, tam było lodowato. Nie byłoby możliwe korzystanie z nowej łazienki gdyby nie był ocieplenia zewnętrznego. Stąd pomysł aby najpierw ocieplić część murowaną. To już zrealizowaliśmy.

  3. Kuchnia - jeszcze nie ruszone - to najdroższy etap. Potrzebujemy pieniędzy na farby, kleje, podłogę, sprzęty, meble...  Jednym słowem na wszystko. Dużo tego. Teraz właśnie odkładamy pieniążki aby zrealizować ten etap. Niedługo powinniśmy zacząć prace. Mąż wszystko co się da robi sam aby było taniej. Zaczynamy niebawem..,.

  4. WC - to następna sprawa po kuchni. Obecnie mamy na sieni tymczasową "toaletę" na czas remontu więc można jeszcze poczekać. Jest to w części nieocieplonej więc korzystanie z WC zimą jest trudne, temperatura pomieszczenia to około 12 -14 stopni pomimo ciepłego grzejnika na sieni. 

  5. Ocieplenie reszty domu - to odłożone na sam koniec. Będziemy to realizować wiosną o ile uda się uzbierać potrzebne pieniądze.  Tak mniej więcej wygląda plan pracy. Mąż wszystko robi sam co tylko może. Czasem pomaga mu jego tata, czasem brat - gdy prace wymagają więcej rąk. 

  Wierzę że uda się nam zrealizować cały plan. 
  Proszę Was o pomoc w realizacji. Każda złotówka ma znaczenie ❤️❤️❤️

  Bardzo dużo osób zagląda na naszą zrzutkę miło by było gdyby każdy z Was pozostawił po sobie symboliczną złotówkę. To niewiele a dla nas kroczek do przodu.

  Jesteście naszymi aniołami zesłanymi przez Boga 💜💜💜


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej


 • WERYFIKACJA:

  Chciałbym poinformować, że pozytywnie przeszliśmy weryfikację wiarygodności zrzutki. Sprawdzono czy pieniądze zebrane dotychczas są wykorzystywane zgodnie z opisem. Wszystko przebiegło pomyślnie.

   Dziękuję za zaufanie i wsparcie. To dla nas wiele znaczy.


  TO JUZ MAMY: 
  Z pieniędzy, które zebraliśmy do tej pory udało nam się zrobić łazienkę oraz częściowo położyć ocieplenie. To było dla nas nieosiągalne. Niech Wam, drodzy pomocnicy, Bóg błogosławi... 


  TO JESZCZE NIE KONIEC:   nadal kuchnia jest w stanie surowym a my gotujemy w pomieszczeniu poza domem, w pomieszczeniu które dawno temu było oborą.

  Teraz odkladamy pieniądze na kuchnię...  TYMCZASOWA KUCHNIA W OBORZE:

  Wiele osób w komentarzach pisze nam , że tam trzeba posprzątać, że brudno itp: 

  To pomieszczenie gospodarcze nie jest przystosowane aby było kuchnią. Tam stoi tylko kuchenka, blat, stolik i dwie szafki i pralka.  Nie ma tam podłogi (są cegły) na ścianach jest folia, nie ma okien. Jest też lodówka.    Trudno tu utrzymać porządek. Nie ma gdzie tego schować i tak leży na blacie. Mało to nad tym wszystkim pociągnięte są sznurki gdzie suszę pranie. Teraz gdy jest zimno myszy włażą w każdą dziurę, gdy jakaś zdechnie to śmierdzi. Gotowanie w takich warunkach to koszmar.
  Woda pociągnięta jest rurkami z domu, wszystko robione prowizorycznie bo miało być na chwilę. Rurki z wodą zimą zamarzają i wtedy nie ma bieżącej wody.     To miało być tylko na czas remontu, który na chwilę obecną trwa 2,5 roku... Piszę to aby każdy kto czyta zechciał zrozumieć naszą sytuację tak zwyczajnie po ludzku. 

  Przed nami kolejna zima z kuchnią poza domem...  Jeśli ktoś ma wątpliwości czy to co napisałam jest prawdą zapraszam do nas do wsi pod Kielcami. Nie mam nic do ukrycia, można wszystko zobaczyć bezpośrednio

  W pokojach w domu jest czysto ale tam jest podłoga, którą można zmyć, tam są szafeczki gdzie można coś schować. Łóżka można zaścielić, okna umyć. 

   Cały remont uruchomiliśmy z  myślą przede wszystkim o dzieciach.

  Chcemy stworzyć godne warunki dla nich ale tak jak pisałam z bieżącej pensji, gdy wszystko takie drogie, nigdy tego nie skończymy. Różnie próbowaliśmy jednak życie bieżące i związane z nim wydatki uniemożliwiają nam odłożenie takiej kwoty aby to wykończyć.

  Nie umiemy sobie poprostu poradzić z tym problemem. 

  Potrzebujemy jeszcze pieniędzy na: kuchnię, WC i docieplenie reszty domu, 

  Bez Was tego nie zrobimy. Proszę o pomoc ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Jezu Ty się tym zajmij, bądź wola Twoja

  Dziękuję raz jeszcze za każdą Twoją pomoc ❤️

  image
  image
  image
  image
  Pomóż nam spełnić marzenia ❤️
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Ocieplenie części murowanej:

  Kochani darczyńcy dzięki waszej pomocy udało nam się ocieplić część murowaną domu i kawałek ściany drewnianej. Fundament przykryty jest styropianem natomiast ściany pianą PUR. Całość zabezpieczona jest folią membranową aby warunki atmosferyczne nie zniszczyły izolacji. 

  Reasumując ocieplenie położone jest na 1/3 domu. 

  Cała drewniana część domu jeszcze nie przykryta (poza tą jedną ścianką) Ciągle jeszcze zbieramy pieniądze aby kontynuować pracę.

  Tylko dzięki Wam jesteśmy w stanie zrobić wszystko. 

  Pozostało jeszcze do zrobienia: reszta ocieplenia, kuchnia, spiżarnia i WC

  Wierzę, że z Wami się uda 💜💜💜

  Dziękujemy...❤️❤️❤️❤️

  image
  image

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Zimno, coraz zimniej...
  Kochani bardzo nam już pomogliście, jednak wiele jeszcze przed nami.

  Za oknami już jesień, noce chłodne. Ma być  coraz zimniej a nasz dom nieocieplony....Piec będzie spalał ogromne ilości opału aby  utrzymać ciepły dom. To nas bardzo rujnuje  finansowo. Zbyt dużo pieniędzy przeznaczamy na opał. 

  Na podwórku już dość zimno, zwłaszcza rankiem i wieczorem.
  Każdorazowo chcąc wyjść do kuchni  zjeść lub zrobić choćby herbatę trzeba się ubrać ciepło. Jest piątka dzieci i wyjście na obiad czy kolację i śniadanie to wyprawa. Kurtki, czapki, buty... piątka dzieci. Rano jest najgorzej...

  Proszę pomóżcie nam spełnić marzenia o kuchni i ciepłym domu....
  Wszystko bardzo drogie, sami nie damy rady

  Nasza kuchnia to goły tynk i beton pod nogami...nie mamy nic

  Tylko wy możecie sprawić, że dom będzie pachniał obiadem, że będzie ciepło....
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej


 • Łazienka już jest ale to nie koniec....

  Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy do tej pory nam pomogli. Dzięki wpłatom udało się nam skończyć łazienkę. Wreszcie dzieci mogą kąpać się w czystym i eleganckim pomieszczeniu. To ogromne ułatwienie codziennego życia. Bóg zapłać.

  Raz jeszcze dziękuję, bez Was nie byłoby to możliwe. Nadal jednak zbieramy pieniądze,  jeszcze dużo do zrobienia. Kuchnia nadal poza domem, dom nieocieplony co zimą będzie bardzo odczuwalne, WC też do zrobienia. Z Wami damy radę... 
  image

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • image

  Dziękujemy bardzo za  wsparcie naszej zbiórki :)))

  Z pierwszych pieniędzy, które dostaliśmy robimy łazienkę. Położyliśmy już płytki, wykonczylismy fugą, wbudowaliśmy odpływ do prysznica. Najbliższe pracę to malowanie sufitu. Dzieci bardzo się cieszą z tego, że prace ponownie ruszyły. Będą niedługo mogły wykąpać się w czystej łazience. 

  To dopiero początek , jeszcze wiele przed nami ale wierzę, że z Wami się uda. 

  Każdy gest ma dla nas ogromne znaczenie i za wszystko raz jeszcze dziękuję.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Dla Boga nie ma nic niemożliwego,
  On może odwrócić każdą , nawet najgorszą
  sytuację, w Nim zawsze jest nadzieja.

  Kochani, wpłynęły już pierwsze wplaty. Jestem bardzo wdzięczna za wszelką pomoc i zainteresowanie. Każda złotówka będzie wykorzystana na stworzenie domu naszym dzieciom.


  Nasz dom teraz to tylko dwa pokoje (Około 35 metrów - reszta ma stan surowy...) ale wierzę, że Bóg czyni cuda i ofiaruje nam kuchnię, łazienkę, WC i ocieplenie.

  Mieszkamy w trudnych warunkach już kilka lat ale wierze,  że taki jest Boży plan.  

  "Starajcie się najpierw o królestwo Boże i Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane" (Mt 6, 33)


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Marzymy o domu gdzie kuchnia i łazienka wraz z pokojami będą pod jednym dachem, gdzie będzie pachniało smacznym obiadem, gdzie będzie cieplutko.


  Dołączone zdjęcia przedstawiają:


  1. Pomieszczenie w którym ma być kuchnia. Jest tam zrobiona wylewka, na ścianach są płyty gipsowe. Mąż zrobił instalację elektryczną, kanalizację.


  2. Fragment domu z zewnątrz. Przedstawia połączenie drewnianego domu z dobudowaną kuchnią. Budynek jest bez ocieplenia. Zimą temperatura w tej części domu osiąga 12 stopni. To wpływa na ogromne koszty ogrzewania.


  3. Tymczasowa "kuchnia", która jest około 15 metrów od domu. To jest pomieszczenie gospodarcze które na czas remontu spełnia funkcję "kuchni" 


  4. Tymczasowy "prysznic"....


  Warunki są dokuczliwe przede wszystkim zimą. Każde wyjście do kuchni to wyprawa, każde wyjście pod prysznic to też wyprawa.


  Proszę pomóżcie nam spełnić marzenia

  Jesteśmy rodziną wierzącą Bogu i wiem, że On czuwa nad nami.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Na wstępie chciałbym bardzo podziękować, za kliknięcie w moją zrzutkę. To dla mnie wiele znaczy.


Parę słów o nas:

Jesteśmy wielodzietną, kochającą się rodziną. Mamy 5 dzieci, jesteśmy zgodnym małżeństwem dla których dzieci są najważniejsze. 


Los chciał, że 7 lat temu musieliśmy zamieszkać w drewnianym domu, który ma około 70 lat.

Dom w chwili zamieszkania miał pokój, kuchnię, sień. Nie było łazienki, WC.

Chcieliśmy poprawić warunki mieszkaniowe dla naszych dzieci.

Zaczęliśmy remont domu:

- dobudowaliśmy pomieszczenie na nową kuchnię, łazienkę, WC i spiżarnię,

- wymieniliśmy 2 okna,

- zrobiliśmy wylewki w starej części i potem w nowej

- założyliśmy grzejniki i piec do centralnego ogrzewania,

wyremontowaliśmy pokój i starą kuchnię przerobiliśmy na drugi pokój.


Tyle daliśmy radę zrobić z bieżącej pensji i odłożonych pieniędzy.

Z braku pieniędzy remont stanął... 

Już około 2 lata nic się nie dzieje...

Mąż pracuje w gastronomii, która nie dała planowanej pensji w dobie pandemii. Mieliśmy duży problem z bieżącymi wydatkami. Ponadto dom jest nieocieplony a to bardzo wpływa na ilość spalanego opału. Bieżące wydatki i koszty uniemożliwiają kontynuację remontu. 


Gdy zlikwidowaliśmy starą kuchnię, na czas remontu przenieśliśmy ją do pomieszczenia gospodarczego gdzie teraz gotujemy i się myjemy. Pomieszczenie gospodarcze jest około 15 metrów od domu. Każdorazowo chcąc skorzystać z kuchni, umyć ręce czy dziecko trzeba wyjść na podwórko. Zimą jest bardzo trudno zwłaszcza, że są małe dzieci. Chcąc wziąć prysznic trzeba ubrać kurtkę, czapkę ciepłe buty... Najgorzej jest zimą...

Gotowanie też wiąże się z zostawianiem dzieci samych bo warunki higieniczne nie są dobre w "tymczasowej" kuchni aby młodsze dzieci tam mogły się bawić. Zostawiam młodsze dzieci pod opieką starszych... i siedzą same gdy ja gotuję.


Naszym marzeniem jest stworzyć dzieciom łatwiejsze warunki do życia, aby nie musiały być same gdy ja gotuję, aby nie musiały w chłodne i mokre dni biegać przez podwórko aby umyć ręce czy zrobić sobie herbatę. Marzymy aby w domu pachniało obiadem...

Jesteśmy ludźmi bez nałogów, staramy się jak najlepiej wychowywać dzieci, wierzymy Bogu, że nam pomoże.


Nie mamy perspektyw na poprawę, nie mamy zaplecza finansowego aby to kontynuować, nie mamy zdolności kredytowej...    tkwimy w martwym punkcie.

Ja od września idę do pracy do szkoły na pół etatu że względu na małe dzieci.

 Aby wykończyć parter potrzebujemy stworzyć kuchnię, łazienkę, WC, spiżarnię. To wszystko jest w surowym stanie. Ponadto dom trzeba ocieplić gdyż w części dobudowanej pomimo ciepłych grzejników temperatura osiąga zimą około 12 stopni. W części drewnianej - 18 stopni. W domu zimą jest chłodno pomimo pieca pełnego opału...

Nie mamy nic prócz gołych ścian, wszystko jest bardzo drogie i wiem, że tylko z Wami mamy szansę na lepsze warunki.

Zdaję sobie sprawę że są ludzie o większych potrzebach. Jednak przy piątce dzieci brak łazienki i kuchni to duży problem.


Będę wdzięczna za każdą złotówkę


Wierzę że Bóg postawi na naszej drodze ludzi którzy zrozumieją naszą sytuację...


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 4

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Modlitwa w intencji darczyńcy

Kochany darczyńco jeżeli już zdecydujesz się, że chcesz nam pomóc obiecuję wieczorną modlitwę w Twojej intencji, aby Pan Bóg miał Cię w opiece 💜

od 20 zł

Kupione 207

Sms z podziękowaniem

Kochany darczyńco, jeżeli zdecydujesz się aby nam pomóc wyślę SMS-a z treścią specjalnie przygotowaną dla Ciebie. Może to niewiele ale chociaż tak mogę się odwd...

od 100 zł

Kupione 48

Pocztówka z naszych stron

Kochany darczynco ! Jeżeli zdecydujesz się nam pomóc, wyślemy pocztą pocztówkę ze specjalnymi pozdrowieniami od naszej rodziny. To, że nam pomogłeś wiele znaczy...

od 500 zł

Kupione 4

Zaproszenie na kawę

Kochany darczyńco, jeżeli zdecydujesz się pomóc nam chcę zaprosić Cię na kawę i ciasto do nas do domku. To być może niewiele ale choć tak chcę się odwdzięczyć ☕...

od 1500 zł

Kupione 1

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 639

preloader

Komentarze 32

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

895 298 zrzutek

i zebrali

840 342 526 zł

A ty na co dziś zbierasz?