Ratujemy Klub Sztuk Walki Zempo ID: bebs8b

Ratujemy Klub Sztuk Walki Zempo ID: bebs8b

5 776 zł z 5 000 zł

115%

5 776 zł

5 776 zł

z 5 000 zł

zakończona

zakończona

24.05.2020r

43

43

wspierających
115%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

 • Przy wparciu za minimum 5,- . Otrzymasz  Zestaw 1


  Smycz Zempo do kluczy 

  b88696b0fcc303d9.png


  Przy wparciu za minimum 10 ,- . Otrzymasz: Zestaw 2 :


  Voucher Zempo * + Smycz Zempo do kluczy     

  y30fc261be9981e3.png

  Przy wparciu za minimum 50 ,- . Otrzymasz: Zestaw 3 :


  Kubek ZEMPO + Smycz Zempo do kluczy  + Voucher Zempo*      

  j14e362626718e2c.png


  Przy wparciu za minimum 100 ,- . Otrzymasz: Zestaw 4 :


  Eco Torba Zempo + Smycz  Zempo do kluczy + Voucher Zempo* 


  g4fab02f473e809b.png


  Przy wparciu za minimum 150 ,- . Otrzymasz: Zestaw 5 :


  Koszulka Zempo *** + Smycz Zempo do kluczy + Voucher Zempo*

  e1f301be1a8fd4cd.png

  Przy wparciu za minimum 250 ,- . Otrzymasz: Zestaw 6 "SUPER FAN" :


  Zegar Zempo + Voucher Zempo VIP ** + Smycz Zempo do kluczy + Kubek Zempo 

  ab0cc50a8a4a7740.png


  Przy wparciu za minimum 500 ,-  Otrzymasz Zestaw 7 "Mecenas Sportu "VIP" :


  Leżak Plażowy ZEMPO  + Wejściówka na jeden dzień festiwalu Sztuk Walki AKO 2020 + Smycz Zempo do kluczy + Kubek Zempo + Eco Torba Zempo + Zegar ZEMPO + Koszulka Zempo + Voucher Zempo VIP  


  q2e9c51c8d54eb3e.png

  __________________________________


  * Voucher Zempo uprawniający do jednorazowego , bezpłatnego wejścia na wybrany trening z oferty szkoły Zempo


  ** Voucher Zempo VIP uprawnia do jednego treningu indywidualnego z Mistrzem na wybrany trening z oferty szkoły Zempo,

  Vouchery do wykorzystania po zniesieniu ograniczeń w organizacji i prowadzeniu zajęć grupowych po wcześniejszym 


  *** Prosimy podać płeć i rozmiar koszulki /dorośli od XS do 3XL dziecięce rozmiary od XS do 3XL  Czytaj więcej

Opis zrzutki

 Bardzo długo wahaliśmy się, czy założenie zrzutki jest odpowiednim krokiem i może nam w jakikolwiek sposób pomóc w utrzymaniu Naszego Klubu , który po zminimalizowaniu dochodów z powodu nieprzewidzianej pandemii i związanych z nią obostrzeń generuje niemałe koszty.   

 Szkoła Japońskich Sztuk Walki ZEMPO to miejsce stworzone głównie z myślą o wspólnym rozwijaniu pasji i samodoskonaleniu poprzez treningi związane z Japońskimi i dalekowschodnimi sztukami walki, bezpieczeństwem i szeroko rozumianą samoobroną dla wszystkich grup wiekowych od 4 do 100 latków.   

  Zawieszenie prowadzenia sekcji oraz szkoleń dotknęło Nas szczególnie, ponieważ wszystkie Nasze zajęcia musiały zostać zawieszone na czas epidemii i rujnują nasz dorobek z dnia na dzień.              

 Nadal prowadzimy część zajęć i konsultacji w trybie On-line , lecz w tym trybie nie jesteśmy w stanie zarobić na koszty stałe Klubu. A tych mamy sporo. To między innymi  ZUS i inne ubezpieczenia ,spłacany kredyt na zakup sprzętu sportowego i mat, kredyt związany z remontami /jeszcze w starym dojo/, wynajem magazynu na nasz sprzęt, Internet, telefon, pozycjonowanie i utrzymanie  strony www oraz księgowość. Walczymy dalej, ale z tygodnia na tydzień sytuacja wygląda coraz bardziej czarno, a z Polski płyną zatrważające informacje o likwidacji kolejnych klubów i sekcji sztuk walki…          

ffd71112f39ae328.jpeg Jesteśmy z wami już niemal 14 lat .  Staraliśmy się stworzyć miejsce, enklawę, o której marzyliśmy sami , miejsce gdzie można ćwiczyć w najlepszych warunkach i na najwyższym poziomie praktycznie codziennie sztuki walki takie jak: Aikido, Jujitsu, Judo, Iaijutsu, Jojutsu, oraz takich,   których w naszym regionie nigdy nie było, a Szkoła Japońskich Sztuk Walki ZEMPO sprowadziła style i Mistrzów, stworzyła sekcje, jako pierwsza tj. Kyujutsu, Kenjutsu, Eskrimę, Tanbojutsu czy Ninjutsu .              

gcc1fdb1869ff116.jpeg

               Pragnęliśmy miejsca, gdzie można stawiać bezpiecznie pierwsze kroki jako początkujący adepci sztuk i sportów walki, oraz gdzie osoby już doświadczone mogły podążać drogami Budo i Bushido, odkrywać wartości samurajskie , wykuwać własny charakter poprzez trening i poznawać kulturę oraz historię Japonii . Miejsca , w którym zawsze coś się dzieje , gdzie można się zrelaksować , oderwać od zgiełku i obowiązków dnia codziennego. Miejsca , w którym można odzyskać zdrowie, równowagę, sprawność ,  pewność siebie a nawet młodość. Uzyskać wiedzę, która może uratować ćwiczącym  mienie ,zdrowie, a nawet życie.       

i4ab262ec3a34297.jpeg    Stworzyliśmy wyjątkowy klub sztuk walki, w którym regularnie odbywają się : turnieje sportowe Eskrima, Kenjutsu, Kyujutsu i Jujitsu ; Szkolenia i seminaria sztuk walki , Noworoczne Kagami Biraki , Wiosenne Harugassuku , Letnie i Zimowe Campy i wyjątkowy Grudniowy Festiwal AKO . Ponadto Kursy Samoobrony oraz Kursy doszkalające dla Służb Mundurowych i Formacji Ochrony.   ma9988875d4f55d4.jpeg

 Na zaproszenia Klub ZEMPO odwiedzali zawsze najwybitniejsi Mistrzowie i Trenerzy z Polski i zagranicy - tacy jak: Mistrz Ryszard Zieniawa 9 Dan Judo; Soke Krzysztof Jankowiak 10 Dan Kenjutsu, Kyujutsu i Jujitsu ; Soke Mirosław Kuświk 10 Dan Jujitsu Mistrz Jan Nycek 8 Dan Eskrima ; Mistrz Świata Ermar Aleksander 6 Dan Eskrima ; Mistrz Piotr Borowski 6 Dan Aikido ; Mistrz Roman Hoffman 6 Dan Aikido ; Mistrz Marek Adam 6 Dan Judo; Mistrz Uladzimir Pavetkin 6 Dan Karate; Mistrz Konrad Czarnek 6 Dan Jujitsu; Mistrz Piotr Osuchowski 5 Dan Aikido, oraz wielu, wielu innych utytułowanych Mistrzów i Sportowców takich jak Maciej Sarnacki ,   Piotr Klimczok i inni… 

sbdf0216ad48cc25.jpeg

 Szkoła Japońskich Sztuk Walki ZEMPO była również współorganizatorem w ostatnich latach seminariów z Japońskim Shihanem Katsuaki Asai 8 Dan Aikido Aikikai Hombu Dojo; Hanshi Terry Wingrove 9 Dan Yawara Jutsu ; Shihan Michele Quaranta 7 Dan Aikido Aikikai;          

ac5f28e1c6347001.jpeg

 Szkoła Japońskich Sztuk Walki ZEMPO to również matecznik Trójmiejskiej Eskrima i drużyny Sportowej ESKRIMA FIGHTING TEAM GDAŃSK WIKINGOWIE , którego członkowie na przełomie ostatnich lat zdobyli ponad 350 medali na turniejach szermierczych rangi Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata , a nasi zawodnicy powoływani są cyklicznie do kadry narodowej Polskiej Eskrimy.        W  2021 roku na Filipinach odbędą się Mistrzostwa Świata WEKAF Eskrima na ten turniej powołanych do Kadry Narodowej jest ośmioro zawodniczek i zawodników z naszego klubu.  

 W ostatnich latach byliśmy organizatorem i gospodarzami Mistrzostw Pomorza, Mistrzostw Polski , Pucharu Polski zespołów trzyosobowych oraz treningów Kadry Narodowej Eskrima i międzynarodowych seminariów.      

mb05c6bbffd3c5d3.jpeg    Jesteśmy bardzo dumni z naszych osiągnięć i wyjątkowego klubu jaki udało nam się wspólnie stworzyć. Nasze osiągnięcia, pomysły i programy szkoleniowe uznawane i powielane są nie tylko w Polsce , ale i na świecie, a wielu wybitnych Mistrzów nasze rozwiązania, strukturę i metodykę stawia za wzór podczas swoich szkoleń , wykładów czy prowadzonych seminariów.        

b5659464936ef879.jpeg

Mamy nadzieję ,że to nie jest nasze ostanie słowo. Mamy jeszcze wiele planów i pomysłów do zrealizowania oraz  celów do osiągnięcia. Od miesięcy pracujemy nad nowymi projektami , które miały Szkołę Japońskich Sztuk Walki ZEMPO uczynić jeszcze bardziej prestiżową i unikalną oraz otworzyć nowe pozycje w ofercie szkoleniowej. Rozpoczęliśmy dopiero co  przygotowywanie do 8 edycji Festiwalu Sztuk Walki AKO, który planowo ma się odbyć w grudniu. Niestety wszystko musieliśmy zawiesić z powodu wybuchu pandemii. W obecnej chwili naszym priorytetem jest po prostu przetrwać i zachować klub, właśnie w tym celu zwracamy się do Was o pomoc dla klubu. Każda złotówka jest cenna i każda się liczy, za każdą wpłatę będziemy Wam bardzo wdzięczni.  

u711d479f8b733af.jpeg

Naszą wdzięczność chcielibyśmy wyrazić także w bardziej materialny sposób. Dla wspierających wpłatą osób, którym leży na sercu dobro Szkoły Zempo chcemy przygotować specjalne gadżety. To edycja reklamowa /zaprojektowana przez przyjaciół Klubu z Blue Marketing/, której nie można nigdzie nabyć, przygotowana wyłącznie dla osób, które pomogą Klubowi ZEMPO w chwili próby:

Wpłacający43

 
Dane ukryte
1 000 zł
T
Tomasz i Monika Bagińscy
500 zł
MB
Michał Białas
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
KZ
Krzysztof Zapaśnik
250 zł
DG
Dominika Grzegowska
250 zł
AS
Andrzej Szwejk
250 zł
MZ
Maciej Zdrojewski
200 zł
EL
Ewelina Ladko
150 zł
KB
Krzysztof Bareła
150 zł
Zobacz więcej

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej

Zestaw 1.

Zestaw 1.

Przy wsparciu minimum 5,-  Otrzymasz: Super Smycz Zempo do kluczy 

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 30 maja, 2020

Wybieram

Wpłać 10 zł i więcej

Zestaw 2.

Zestaw 2.

Przy wsparciu minimum 10,-  Otrzymasz: Voucher Zempo * + Smycz Zempo do kluczy     * Voucher Zempo uprawniający do jednorazowego , bezpłatnego wejścia na wybrany trening z oferty szkoły Zempo.


Vouchery do wykorzystania po zniesieniu ograniczeń w organizacji i prowadzeniu zajęć grupowych po wcześniejszym umówieniu.

wybrano 4 razy

przewidywana dostawa: 30 maja, 2020

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Zestaw 3.

Zestaw 3.

Przy wsparciu minimum 50,-   Otrzymasz:   Kubek ZEMPO + Smycz Zempo do kluczy  + Voucher Zempo*      

wybrano 7 razy

przewidywana dostawa: 30 maja, 2020

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

Zestaw 4.

Zestaw 4.

Przy wsparciu minimum 100,-   Otrzymasz:   Eco Torba Zempo + Smycz  Zempo do kluczy + Voucher Zempo* 


Prosimy o wybranie wzoru

wybrano 4 razy

przewidywana dostawa: 30 maja, 2020

Wybieram

Wpłać 150 zł i więcej

Zestaw 5.

Zestaw 5.

Przy wsparciu minimum 150,-   Otrzymasz:Koszulka Zempo + Smycz Zempo do kluczy + Voucher Zempo* 


Prosimy wybrać wzór koszulki oraz podać płeć i rozmiar dorośli od XS do 3XL

/dziecięce rozmiary od XS do 3XL/

wybrano 5 razy

przewidywana dostawa: 30 maja, 2020

Wybieram

Wpłać 250 zł i więcej

Zestaw 6. - Super Fan

Zestaw 6. - Super Fan

Przy wsparciu minimum 250,-   Otrzymasz : Zegar Zempo + Voucher Zempo VIP ** + Smycz Zempo do kluczy + Kubek Zempo 


Prosimy o wybranie wzoru zegara


** Voucher Zempo VIP uprawnia do jednego treningu indywidualnego z Mistrzem na wybrany trening z oferty szkoły Zempo,

Vouchery do wykorzystania po zniesieniu ograniczeń w organizacji i prowadzeniu zajęć grupowych po wcześniejszym umówieniu.


wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 30 maja, 2020

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

Zestaw 7. - Mecenas Sportu /VIP/

Zestaw 7. - Mecenas Sportu /VIP/

Przy wsparciu 500,- lub więcej  Otrzymasz Zestaw VIP: Leżak Plażowy ZEMPO  + Wejściówka na jeden dzień zajęć festiwalu Sztuk Walki AKO 2020 + Smycz Zempo do kluczy + Kubek Zempo + Eco Torba Zempo + Zegar ZEMPO + Koszulka Zempo + Voucher Zempo VIP  


Prosimy o podanie wzorów: Leżaka, Eco Torby, Zegara, Koszulki /do niej rozmiaru od XS do 3XL orz płeć/


wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 30 maja, 2020

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

499 761 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?