id: bed2pp

Zakup protezy mowy "MÓWIK" dla Piotrusia

Zakup protezy mowy "MÓWIK" dla Piotrusia

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 067 029 zrzutek i zebrali 1 162 695 442 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Piotruś urodzony 10.02.2007 w zamartwicy, z niedotlenieniem 1/6 punktów w skali apgar, jako wcześniak, z niedrożnością dwunastnicy- operowanej w pierwszej dobie życia, obniżone napięcie mięśniowe, w trakcie 55 dni pobytu w szpitalu przeszedł zapalenie płuc, posocznicę gronkowcową -potocznie zwaną SEPSĄ . Zdiagnozowano Zespół Downa. Z czasem w wyniku trudnego startu ujawniały się niedoczynność tarczycy duża wada wzroku -11 i -12 dioptrii, głęboki niedosłuch obustronny zmysłowo-nerwowy.

Piotruś wymaga ciągłej rehabilitacji ruchowej, terapii psychologicznej, turnusów i pomocy edukacyjnych , terapii logopedycznej którą mamy 2x w tygodniu ale mimo ciągłych postępów Piotrusia mowa słabo idzie do przodu , dlatego postanowiliśmy zakupić Mówik jest to tablet z zamontowanym specjalnym programem umożliwiającym komunikację , wyrażanie swych potrzeb itp. Ze względu na słaby wzrok nie może to być mały tablet , chcemy od razu zakupić również etui które ochroni przed uszkodzeniami. Musi być wytrzymały na wstrzacy i uszkodzenia gdyż dziecko nie rozstaje się z nim .

Zamierzam również złożyć wniosek o dofinansowanie z PFRON . Jeśli uda się uzyskać wtedy zapas zebranych pieniążków zostanie wykożystany na turnus który ma się odbyć w sierpniu .

Kochani jeśli możecie pomóżcie naszemu Piotrusiowi to nasze słońce które bardzo chce móc nam powiedzieć ,np. co by zjadł na sniadanko albo w co się chce bawić- banalne? Dla Piotrusia nie do osiągnięcia .

Ciężko mi was prosić o pomoc, wiem że są dzieci których życie jest zagrożone i walczą o nie i choć Piotruś tę walkę wygrał dawno do dzisiaj borykamy się ze skutkami ciężkiego startu.

Piotruś chce się komunikować i to jest ten czas który musimy wykożystać , każda wpłata to szansa że Piotruś kiedyś powie jak bardzo nas kocha. Każdy rodzic czeka na słowa MAMO TATO KOCHAM CIĘ

Piotruś na Facebooku

Piotruś w fundacjii

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 41

 
Dane ukryte
207 zł
NC
natalia chronprzywarska
BK
Borys Kluza
52 zł
AK
aniaikrzysiu kosik
52 zł
PA
palimakakarolina
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
AN
aldona nitkowska
45 zł
 
Dane ukryte
42 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
42 zł
NC
natalia chronprzywarska
42 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Paweł Kuźniak

    Kochani dziękuję za wpłaty :)\r\nDla osób chętnych mogę wykonać karteczki okolicznościowe, ślub, rocznica , narodziny dziecka , zakończenie roku ,dla przyjaciela , przyjaciółki itp . Nie wykonuję świątecznych kartek. boxy . Cena od 15 zł wpłaty oczywiście na zrzutce :)\r\nhttps://www.facebook.com/pages/Kartki-r%C4%99cznie-robione-r%C4%99kodzie%C5%82o-/667577463279991