koniec za 287 dni ID: u22rc8

Będziemy sprawniejsi : Rehabilitacja osób niepełnosprawnych

Zebrano 1 zł
z kwoty 40 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Pomaganie jest proste. Dołącz do akcji #bedziemysprawniejsi Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl, które aktywnie działa na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych. Dzięki Waszej pomocy Nasi podopieczni będą kontynuować, tak ważną rehabilitacje, która jest jak "woda dla ryb". Pełni wdzięczności za okazane wsparcie zapytamy ... Pomożesz ?


Kim jesteśmy i jak działamy ?

Zajęcia sportowe

Działamy od 2015. Za nami lata pełne zajęć sportowych dla osób niepełnosprawnych i innych aktywności dla osób potrzebujących. Trud Naszych niepełnosprawnych zawodników został uwieczniony licznymi medalowymi sukcesami (na arenach krajowych i międzynarodowych).

Rehabilitacja

Nie zapominamy również o tym, co najważniejszej - czyli rehabilitacji. Za nami pierwszy projekt wsparcia fizjoterapeutycznego, z zabiegami dla osób niepełnosprawnych i seniorów. Radość z postępów zdrowotnych Naszych podopiecznych to motor do dalszego działania.

Co planujemy ?

Dziś chcemy iść o krok dalej. Celem jest SPRAWNOŚĆ. W ramach pozyskanych środków chcemy zakupić sprzęt do rehabilitacji i zorganizować kolejne (tak potrzebne) zajęcia fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne, dla większej grupy osób niepełnosprawnych i seniorów.

Możesz pomóc w stawianiu kroków do sprawności.

Kontynuacja rehabilitacji

Naszym marzeniem jest "stawianie ludzi na nogi", dlatego dzięki pozyskanym środkom, będziemy kontynuować cykliczną fizjoterapię i rehabilitację (zapewnimy wynagrodzenie fizjoterapeuty oraz koszty eksploatacji sal).

Sprzęt do rehabilitacji

Dzięki projektom grantowym udało nam się, uzyskać część niezbędnego sprzętu fizjoterapeutycznego.

Z myślą o rehabilitacji manualnej chcemy zakupić dodatkowo sprzęt do ćwiczeń w podwieszeniu.

Nasi Niepełnosprawni zawodnicy i podopieczni, mimo przeciwności złamali niejedną barierę. Dziś chcemy pomóc im łamać kolejne

Ostro trenujemy i ćwiczymy...

... aby zdobywać ...

... medale na Mistrzostwach Polskiej Ligi Bocci (Zielona Góra 2016)

... z sukcesami na Międzynarodowych zawodach LA (Barcelona 2018)

Znani i lubiani dla Nas

Dla wyjątkowych osób, które pomogą Nam w osiągnięciu celu, znani i lubiani przygotowali wyjątkowe gadżety. Do akcji #bedziemysprawniejsi dołączyli m.in.:

  • Dorota Rabczewska Dody,
  • Piłkarze Legii Warszawa, uczestniczący w treningu, w sierpień 2016
  • Czołówka polskich bokserów (m.in. Krzysztof Diablo Włodarczyk, Damian Jonak, Krzysztof Głowa Głowacki, Paweł Głaz Głażewski)
  • Anna Wyszkoni
  • Zespół Boys
  • Zespół MIG
  • Zespół Baciary
  • Zespół Teraz My
  • ... liczba znanych i lubianych stale rośnie...

NIEKTÓRE GADŻETY, ZNALAZŁY JUŻ SWOJEGO WŁAŚCICIELA POZOSTAŁE CZEKAJĄ NA CIEBIE

Pięknie DZIĘKUJEMY wszystkim osobom, które przekazały tak wspaniałe gadżety

Niektóre z Naszych gadżetów....

Koszulka Legii z podpisami piłkarzy z 2016 r., certyfikowana przez Fundację Legii Warszawa

Dwie płyty Doroty Dody Rabczewskiej, przekazane na koncercie w Radoszycach (2016)

Unikalna koszulka z podpisami czołówki polskich bokserów (m.in. Krzysztof Diablo Włodarczyk, Damian Jonak, Krzysztof Głowacki

Pięknie się prezentuje i czeka na nowego właściciela płyta z oryginalnym autografem Anny Wyszkoni

Co jeśli nam się uda ?

Jesteśmy ambitni i wierzymy w potęgę internetu i internautów. Dzięki Tobie możemy "postawić na nogi" jeszcze więcej osób niepełnosprawnych i seniorów.

Patrząc na najbliższy cel (kontynuowanie rehabilitacji osób niepełnosprawnych i seniorów), z nadzieją spoglądamy w przyszłość. Jesteśmy "zafiksowani" na pomaganie i UWAGA ... to zaraźliwa, ale bardzo miła przypadłość :)

Jeśli osiągniemy 40 000 zł

Pozyskamy sprzęt do rehabilitacji w podwieszeniu oraz zapewnimy opiekę profesjonalnego fizjoterapeuty. Zorganizujemy kolejne zajęcia dla większej grupy osób niepełnosprawnych i seniorów - w trosce o to co najważniejsze - zdrowie. Nawet mniejsza kwota pozwoli nam pomóc naszym podopiecznym, w podnoszeniu sprawności.

... co jeśli przekroczymy 40 000 zł

Spokojnie mamy na to plan! Chcemy zrobić coś absolutnie wyjątkowego. Wiemy jak ważne jest patrzenie na świat w pozycji pionowej. Niestety nasi "wózkowicze" nie mają takiej możliwości... Chcemy pomóc im patrzeć na świat wyprostowany, za pomocą specjalnego elektrycznych polonizatorów. Chcemy zakupić kilka urządzeń i wypożyczać je osobom niepełnosprawnym i seniorom, aby mogli "stanąć na nogi", tam gdzie czyją się najpewniej - we własnym domu. Koszt jednego to dodatkowo 6 000 zł.

Niepokoi Nas również coraz większa liczba udarów, uszkodzeń mózgu, uszkodzeń rdzenia kręgowego i uszkodzeń mięśniowo-szkieletowych kończyn górnych. Jeśli Nasza akcja znajdzie uznanie i się rozpędzimy będziemy mogli pomóc również i tej grupie osób i zapewnić im możliwość rehabilitacji na specjalistycznym sprzęcie.

... co jeśli zaskoczycie Nas wyjątkową hojnością...

Miałem tego nie mówić, ale powiem Wam... Naszym kolejnym celem jest stawianie ludzi na nogi - dosłownie! Naszym marzeniem jest urządzenie do reedukacji chodu i nauki chodzenia - Lokomat. Wyobraź sobie, że swoim małym czy dużym gestem, możesz przyczynisz się do zapewnienia bezcennych wrażeń osobie, która nie może samodzielnie się poruszać, a dzięki specjalnemu robotowi, stanie na nogi...

To bezcenne doznania i forma rehabilitacji dla osoby niepełnosprawnej (z uszkodzeniem rdzenia kręgowego, urazem mózgu,rdzeniowym zanikiem mięśni, udarem, czy porażeniem mózgowym), jednak abyśmy mieli na to szansę potrzebne jest 1 700 000,00 zł. To OGROMNE WYZWANIE, ale co ten i inne portale widziały już nie takie akcje !

Dawidowi Kubackiemu udało się na Mistrzostwach Świata w Seefeld (mistrzostwo świata), piłkarzom Manchesteru United w Paryżu (zwycięstwo mimo osłabionego składu), polskim siatkarzom (ponowne zdobycie Mistrzostwa Świata), dlaczego nam ma się nie udać zrobić coś niesamowitego... Wszystko w Twoich rękach...

źródło: ostmed.pl

źródło: medicalexpo.es

Spokojnie. Wszystkie siły skupiamy na naszym podstawowym celu, do którego niezbędna jest kwota 40 000 zł. Co przyniesie los zależy od Nas wszystkich.

Jedno jest pewne, będziemy niezwykle wdzięczni za każdą złotówkę ...

Dziękuję

Wiemy, że DZIĘKUJEMY to za mało. Niemniej jednak DZIĘKUJEMY. Nie tylko za wparcie, ale przede wszystkim możliwość łamania barier i podniesienie sprawności - mimo niepełnosprawności, mimo przeciwności.

Dziękujemy również za udostępnianie i promocje informacji o Naszej akcji w sieci i wszędzie gdzie się da...

WIĘCEJ O NASZEJ AKTYWNOŚCI

Znajdziesz na stronie internetowej Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

276 860 zrzutek

Pomóż zebrać 40 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

NAGRODY

Książka o XV Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich

101 zł i więcej

Książka o XV Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich. Wszystko o udziale niepełnosprawnych sportowców w Rio w 2016 roku. Twarda oprawa, kolor.

(pozostało 3 z 3)

Książka Medaliści Letnich Igrzysk Paraolimpijskich Rio 2016

102 zł i więcej

Ilustrowana publikacja Roberta Szaja, wszystko o polskich medalistach Letnich Igrzysk Paraolimpijskich Rio de Janeiro 2016. Zdjęcia mówią wszystko ...

(pozostało 1 z 1)

Autograf Zespołu Boys

103 zł i więcej

Wizytówka z autografami zespołu Boys to super pomysł na prezent.

(pozostało 6 z 6)

Autograf boksera Damiana Jonaka

104 zł i więcej

Bokser Damian Jonak za przekazał mnóstwo ciekawych gadżetów. Nie zapomniał podpisać się na widokówce

(pozostało 2 z 2)

Autograf Anny Wyszkoni (oryginał)

105 zł i więcej

Piosenkarka Anna Wyszkoni podpisała dla Nas swoje widokówki...

(pozostało 4 z 4)

Płyta z autografem Teraz My

151 zł i więcej

Znani i lubiany z takich przebojów jak: "Takiego Janicka", "Czy Pani puszcza się ...".  Góralskie rytmy koncertowe i weselne...

(pozostało 5 z 5)

Miniatura rękawic z podpisem Damiana Jonaka

152 zł i więcej

Unikalny gadżet. Miniatura rękawic bokserskich z oryginalnym podpisem Damiana Jonaka

(pozostało 1 z 1)

Płyta z autografem Zespołu Baciary

201 zł i więcej

Znany Zespół Bariary przekazali cztery różne płytki, oczywiście na każdej się podpisali...

(pozostało 4 z 4)

Płyta z autografem Zespołu MIG

202 zł i więcej

Kto nie zna utworu "Wymarzona", albo "Nie ma mocnych na Mariolę". Zespół Mig też dołączył do akcji i przekazał płyt z autografem...

(pozostało 2 z 2)

Płyta z autografem Zespołu Boys

203 zł i więcej

Słynny Zespół Boys również dołączył do akcji #bedziemysprawniejsi. Płyta z oryginalnym autografem może być Twoja...

(pozostało 2 z 2)

Unikalna koszulka podpisana przez znanych bokserów

301 zł i więcej

Unikat dla kibiców boksu i nie tylko. Koszulka z podpisami czołówki polskich bokserów (m.in. Krzysztof Diablo Włodarczyk, Damian Jonak, Krzysztof Głowa Głowacki, Paweł Głaz Głażewski, Andrzej Sołdra, Andrzej Wawrzyk). Podpisy zbierał sam Damian Jonak, a koszulkę przekazała sympatyzująca z Naszą organizacją Ewelina...

(pozostało 1 z 1)

Koszulka Legii Warszawa z podpisami piłkarzy

302 zł i więcej

Oryginalna koszulka Legii Warszawa z podpisami piłkarzy, pozyskana w sierpniu w 2016 na treningu legionistów. Swoje podpisy złożyli piłkarze obecni na treningu. Koszulka przekazane i certyfikowana przez Fundacje Legii Warszawa.

(pozostało 1 z 1)

Płyta z autografem Anny Wyszkoni

303 zł i więcej

Pięknie się prezentuje płyta z oryginalnym autografem Anny Wyszkoni ... Tylko jeden taki egzemplarz dla prawdziwego fana...

(pozostało 1 z 1)

2 płyty z autografem Doroty Dody Rabczewskiej

304 zł i więcej

Płyta pozyskana na koncercie w Radoszycach, w lipcu 2016 roku. Dla mnie wspomnienie chwili rozmowy z Panią Dorotą, a dla Was płyty i jej podpis.

(pozostało 1 z 1)

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.