Wyjscie na prostą ID: beg5en

Wyjscie na prostą ID: beg5en

5 zł z 15 000 zł

0%

5 zł

5 zł

z 15 000 zł

zakończona

zakończona

27.05.2020r

2

2

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witam. Mam na imię Damian i mam 27 lat. Znajduje się w sytuacji w której jeszcze nie bylem, postaram się ja jakoś opisać choć nie jest to łatwe ..

Od początku skończyłem szkole jako mechanik, wyjechałem do Belgii pracowałem pięć lat u garazysty który trochę oszukiwał nasze drogi się rozeszły. Zarabialem dobrze jak na swój wiek bo jakieś 2000euro wystarczało mi to w zupełności. Później przeskakiwalem z pracy do pracy miałem kobietę która mnie zostawiła i wyjechała do Hiszpanii, załamałam się miałem próbę samobójczą i w odpowiednim momencie mój przyjaciel mnie uratował po zatrucie lekami, długi pobyt w szpitalu bla bla bla. Zacząłem stawać na nogi lecz uciekłam w Kokaine teraz wiem że to nie było wyjście piłem ciałem chodziłem do pracy żeby mieć na uzywki. Z czasem dopadła mnie depresja szukałem pomocy lecz psychologowie nie potrafili mi pomóc mam, mam ciężki charakter.

Zocilem imprezy i życie jakim żyłem poznałem kobietę która zmieniła moje życie o 180 stopni. Za to jej dziękuję bo dziś jestem bez nałogów ale niestety odeszła z innym do dziś ja bardzo Kocham i wiecznie o niej myślę.

Załamałam się po raz kolejny straciłem pracę mieszkanie które wynajolem dla nas muszę opłacać zostałem z tym sam.

Siedzenie samemu w domu rozmyślanie w rodzinnym domu też nie ciekawie, nie mam komu się zwierzyć pogadać sam na obczyźnie. Szukałem pracy lecz przez COVID jest to wręcz niemożliwe z każdym dniem depresja ściągała mnie jeszcze nizej.

Niewytrzymalem znów tabletki próba samobujcza jakaś pani znalazła mnie na ulicy zadzwoniła po pogotowie po 3 tygodniach wyszedłem że szpitala najpierw intensywna terapia następnie oddział psychiatryczny.

Ale koniec końcem muszę zapłacić faktury za szpital dom i oplaty. Przed tym wszystkim w akcie desperacji pożyczyłem 1000€od jak się okazało złych ludzi żeby nie stracić dachu nad głową. Zaczęli mnie naliczać.

Nie mam pieniędzy na jedzenie ani na rachunki plus mój dług i faktury za szpital więc proszę was o pomóc.

Dla wiarygodności mogę udostępnić faktury za szpital

I pisma z psychiatrii.

Obecnie chodzę na terapię i szukam pracy lecz to bardzo ciężkie.

Dlatego zmuszony jestem prosić o pomóc

Wpłacający2

DH
Damian Haraf
4,32 zł
JG
Jakub G
1 zł

Komentarze1

 
2500 znaków
  • Jakub G

    Moja cegiełka wędruje do Ciebie. Polecam film na YouTube „Koronawirus i co teraz? | niesamowita animacja”. Film warty obejrzenia, nie tylko w czasie zarazy.

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

557 724 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?