id: begh2p

Nie mamy już na jedzonko :(

Nie mamy już na jedzonko :(

Nasi użytkownicy założyli 1 068 671 zrzutek i zebrali 1 166 072 153 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności6

 • 30.01.2024 zgłosiliśmy się do przychodni weterynaryjnej BASSET w Głogowie z Klary dziećmi - Misiem oraz Mysią. Miśkowi wykonano kontrolne echo serduszka, dodatkowo wdrożono leki przeciwzakrzepowe, zalecono też kolejne kontrolne echo serca w kwietniu 2024 roku. Myszka przeszła zabieg usunięcia zmiany na pyszczku. Wycięta zmiana została wysłana na badanie histopatologiczne i aktualnie czekamy na wynik. Koszty tej wizyty i zabiegu to 790 zł które w całości pokryły Fundacja Przyjaciele Czterech Łap dzięki - "Jagodziankom" - czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie, za co jestem Wam ogromnie wdzięczna 🥹❤️❤️

  k7l4n9NVN7oueuH6.jpg

  UXFNBt3pXeg56INp.jpg

  5XQovLI7YeH0l7Uu.jpg

  V3aILDWBJjB4DfRI.jpg8cUSMzrjADbOH0RE.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć!

Zawsze byłam aktywnym wolontariuszem, robiłam to z myślą o jakieś organizacji charytatywnej, zabierałam psiaki ze schroniska na spacer, przywoziłam karmę, środki czystości, żwirek itd. Zdarzało mi się też chodzić kwestować z puszką, a nawet być wolontariuszem DKMS! ❤️


Dziś jest ten dzień kiedy to ja proszę Was o pomoc - zmagamy się z trudną sytuacją opiekując się Klarą i naszym kocim stadkiem. Klara, została zabrana z wioski w opłakanym stanie - zarobaczona, zapchlona, z kleszczami, i ku naszemu zdziwieniu, w ciąży mimo wcześniejszych zapewnień opiekunów, że jest "wykastrowana". Po nieoczekiwanym przez nas porodzie, okazało się, że jeden z maluchów ma wadę genetyczną, przez 2 lata jeździliśmy po klinikach i walczyliśmy o życie maluszka, zostawiając w różnych klinikach tysiące, niestety tą walkę przegraliśmy. W czerwcu 2023 dowiedzieliśmy się, że Burciu, syn Klary, ma wadę serduszka. Przeszliśmy przez tlenoterapię i początkowo trudną walkę z podawaniem leków (zakotowani rozumieją heh) ale teraz Burciu potrzebuje regularnych badań i leków. Całe stadko wymaga też codziennej opieki i jedzonka.


Teraz Klara potrzebuje szczególnego wsparcia po amputacji ogona i kosztownych leczeniach. Operacja była bardzo ryzykowna jednakże był to jedyny ratunek dla Klary! Po operacji niestety na ten moment kotka nie czuje się najlepiej, jest karmiona karmą weterynaryją dedykowaną kotom po zabiegach - Recovery i wymaga całodobowej opieki pozabiegowej. Nie zapominajmy też o dzikich kotach, które wspieramy szczególnie w zimę - przychodzą do nas się ogrzać i zjeść a jest ich aż 24 co daje nam łącznie 30 kocich serduszek do opieki i wyżywienia! Niestety utrzymanie rodziny i takiego stada jest dla nas nielada wyzwaniem.


Wasze wsparcie finansowe pomoże nam zabrać się za te wyzwania. Każda złotówka przyczyni się do tego, abyśmy mogli cieszyć się lepszym jutrem i nie musieć się martwić czy dziś wybrać paletkę puszek dla kota, wizytę u weterynarza czy chleb i masło dla nas...


Dziękujemy za każdą okazaną dobroć! Pomoże nam to zakupić mokrą karmę i opłacić rachunki za leczenie."Matka mówi że kolejna wypłata za miesiąc a my nie mamy nawet zapasu jedzonka!"

~ Zosia"Tata powiedział, że nie pojadę na badania kontrolne bo nas nie stać na moje leczenie teraz... Co będzie z moim serduszkiem? Czy bedą w ogóle dostawać jeszcze swoje stałe leki? "

~ Burciu~"Mama powiedziała, że będziemy mieć piasek w kuwecie bo brakuje nam papierków, żeby kupić nam żwirek"

~ Lusia


"Nie chce żeby rodzice musieli rozdzielić nasze kocie stadko i oddać do różnych domów bo chwilowo nie są w stanie nas utrzymywać"

~ Myszka


"Chcę wrócić do zdrowia razem z moim synkiem - Burciem, nie chce żeby mama musia wybierać między Nami a sobą"


~ Klaurusia

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 31

AF
Flo
15 zł
OL
Oliwia
20 zł
KI
Karola i Blanka - jeszcze raz :)
20 zł
MS
Małgorzata
50 zł
AS
Joanna
10 zł
JK
Julita
20 zł
AD
Adrian
100 zł
IG
Iwona
30 zł
EI
Ela
50 zł
RL
Rafał
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!