id: bekprw

#Kościanwalczy

#Kościanwalczy

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 593 zrzutki i zebrali 1 165 777 192 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutkiDobra Wiara! Lecimy z tematem!


Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać sytuacji w jakiej znalazł się świat. Lokalnie nasz powiat nie został jeszcze mocno dotknięty patrząc na ilość stwierdzonych przypadków, jednak w ciągu najbliższych dni prawdopodobny jest wzrost liczby osób zakażonych, a co za tym idzie utrudni to funkcjonowanie szpitala. Szpital i cały jego personel robią wszystko co mogą, aby wygrywać codzienną bitwę z wirusem, ale potrzebne są do tego podstawowe środki ochrony indywidualnej, dzięki którym możliwe jest minimalizowanie ryzyka zakażenia się wirusem. Jak wiadomo w całym kraju brakuje rękawiczek jednorazowych, maseczek, płynów dezynfekcyjnych itd. Najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu, jednak są osoby które nie mogą sobie na to pozwolić, bo w każdej sekundzie czekają na posterunku w stanie pełnej gotowości do ratowania naszego zdrowia i życia. Ważne aby Ci bohaterowie mieli możliwość ochrony przed wirusem, bo jeśli ich zabraknie nie będzie kto miał nas ratować, dlatego wszystkie ręce na pokład i pomagamy jak tylko możemy.


Zbieramy wszystko co pozwoli funkcjonować ratownikom w karetkach i personelowi na oddziałach w szpitalu tj. rękawiczki jednorazowe, płyny i żele dezynfekujące, maseczki, kombinezony, przyłbice, ręczniki papierowe, mydła, wodę w butelkach, kawę, herbatę itp. W sprawie zbiórki więcej informacji znajduje się na https://www.facebook.com/fckoscian/Zbieramy także fundusze, które pozwolą na zakup najbardziej potrzebnych rzeczy. Tutaj wielka prośba o informację od osób, które mają dostęp lub wiedzę o dostępności tych rzeczy.


Dzisiaj wszyscy gramy do jednej bramki!

Zdrowia, wytrwałości i do zobaczenia po wszystkim!


FC Kościan & Kibice Obry Kościan
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 24

WW
WujaKKS
120 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KG
Kibic1912
100 zł
BI
Biedrona
100 zł
DA
Dawid
100 zł
AW
Artur
100 zł
MD
Dzik
50 zł
DG
Daria Galant
50 zł
BK
Bartosz Kubalski
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!