BEZ JAJ! Rzuć piątaka na kociaka ID: 86n5yu

BEZ JAJ! Rzuć piątaka na kociaka ID: 86n5yu

137 zł z 1 500 zł

9%

137 zł

137 zł

z 1 500 zł

88 dni

88 dni

do końca

10

10

wspierających
9%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Cześć!

Mam na imię Natalia i od lat pomagam kotom w potrzebie. Tym razem potrzebuję Waszego wsparcia. W jednej z okołołódzkich wsi, którą często odwiedzam populacja tzw. wolno żyjących kotów nieco przerosła oczekiwania. Niestety wypuszczanie kotów na „marcowanie” jest tu normą. Powiedzmy sobie wprost, bez sterylizacji los kociaków będzie tragiczny. Samo dokarmianie to tylko jedna strona medalu. Maluchy pilnie potrzebują wizyty u weterynarza i przede wszystkim STERYLIZACJI!


Kociaków jest na tę chwilę 8, a kolejne już w drodze. Niestety tutejsze kocury nie próżnują i serio, tego instynktu nie da się kontrolować w żaden sposób. W takiej sytuacji są tylko dwie opcje. Po pierwsze obojętność. Można pozostawić to co jest i tym samym pozwolić kociakom na walkę o życie. Walkę tę przetrwają tylko nieliczne, a sytuacja powtórzy się za rok. Opcja druga to zapobiec dalszemu rozmnażaniu. W tym przypadku ingerencja człowieka jest niezbędna. Tylko sterylizacja może zatrzymać ten niebezpieczny i niekontrolowany rozrost. Do tego potrzebna jest pomoc.


Dzięki zrzutce będę miała możliwość wyłapania kociaków i przewiezienia ich do weterynarza na sterylizację i leczenie. Dlatego BEZ JAJ! rzuć piątaka na kociaka


Wpłacający10

PS
Przemyslaw Szubert
50 zł
K
Karolina
25 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
10 zł
KW
Klaudia Włodarczyk
10 zł
M
Monika
10 zł
 
Dane ukryte
5 zł
Z
Zyx
5 zł
 
Dane ukryte
1 zł
NP
Natalia Pogoda
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

517 554 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?