id: ajwwuu

Bezpieczne KobieTY: Spraw, by najbardziej zagrożone kobiety czuły się bezpieczniej⚡️

Bezpieczne KobieTY: Spraw, by najbardziej zagrożone kobiety czuły się bezpieczniej⚡️

Nasi użytkownicy założyli 917 147 zrzutek i zebrali 885 253 666 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • "Być bezpieczną" – to przede wszystkim ufanie swojej intuicji. Zwłaszcza, gdy czujemy, że coś jest nie tak. Często wewnętrzny głos najlepiej ostrzega o zbliżającym się zagrożeniu.


  q8b187894174692d.jpg

  r524b990ea4c81cc.jpgo0901dc81c85df5a.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Tysiące kobiet w Polsce każdego dnia mierzy się ze strachem - kobiety pracujące i mieszkające w niebezpiecznych dzielnicach. Zmuszone chodzić samotnie w ciemności. A w końcu te, które już doświadczyły przemocy… Możesz to zmienić! Dotrzemy do nich dzięki współpracy z lokalnymi organizacjami. Dołącz do akcji!


Zorganizujmy kurs bezpieczeństwa osobistego w 5 miastach Polski - Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku. Chcemy, żeby kobiety mogły wykrywać i unikać zagrożenia, a w ostateczności potrafiły poradzić sobie z konfrontacją fizyczną. Możesz pomóc, po prostu wpłacając na zrzutkę, lub kupując w sekcji "Nagrody" e-book lub webinary ze specjalistami, które zwiększą bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Zysk przekażemy w 100% na organizacje szkoleń.


Wyobraź sobie: wieczór, wsiadasz w tramwaj. Nagle łapiesz na sobie czyjś wzrok. 👀 Widzisz dziwnego typa w kapturze. Twoja intuicja krzyczy: „coś się może wydarzyć”. Przesiadasz się bliżej kierowcy - przy świadku powinno być bezpieczniej. Jednak odbicie w ekranie telefonu jednoznacznie wskazuje, że zakapturzona postać śledzi każdy Twój ruch…


Posłuchaj z ust Patrycji Kaweckiej, jak jedna interakcja może zmienić całe życie...
Niestety, według badań, jedna na 10 kobiet w UE doświadczyła pewnej formy przemocy seksualnej, a co czwarta polka była ofiarą gwałtu. Dużo kobiet nie wie, co ma zrobić w ryzykownych sytuacjach, dlatego ruszyliśmy z ogólnopolską akcją „Bezpieczne KobieTY”. Wszystkie zebranie na zrzutce środki przeznaczymy na szkolenia.


Podczas akcji "Bezpieczne KobieTY" instruktor bezpieczeństwa Mateusz Orczykowski nauczy kobiety wykrywać, identyfikować, kontrolować ryzyko oraz podejmować decyzje adekwatne do zagrożenia, a trenerka Katarzyna Dacyszyn wyjaśni jak rozpoznać stalkera, co robić w sytuacji zagrożenia stalkingiem, gdzie szukać pomocy.

c860968adea1783c.jpg

Poniżej znajdziesz nagrody, zysk, z których pomoże nie tylko przeprowadzić akcję, lecz też zwiększy bezpieczeństwo Twoje i bliskich.


Kto organizuje akcję?


Doświadczony instruktor bezpieczeństwa osobistego Mateusz Orczykowski. Mateusz od ponad 12 lat uczy osoby cywilne i związane z ochroną osobistą na całym świecie, w tym kobiety chcące zwiększyć swoje bezpieczeństwo i świadomość zagrożeń. Swoje szkolenia prowadził między innymi w Meksyku, Ekwadorze, Kolumbii, Czechach, Niemczech, Tajlandii, Kosowie i Polsce.

WpclF4oFakog8FXRMcZOZqYTeW_a8AYNFTvOVKKBN4MScDBm30JsPYuGU8aN1m0yggtcwgzhWOPpl3h3SL0oW665LLwfwu91_LP98iZLbeRSueV82Nvu06Bp968-PA4xbwzl1EyS62pNovpDZhbeGOY3wnLZ99oyiEej3b3PiIB0QZDii1Odc5zK6A


Temat stalkingu poruszy Katarzyna Dacyszyn – modelka, projektantka, autorka książki „Kobieta z blizną”, która z własnego doświadczenia wie, kim jest niechciany adorator i jakie mogą być konsekwencje jego działań. Została oblana kwasem przez mężczyznę, który prześladował ją przez 11 lat.


eocBo3-3_DNySEDalPXdEa6u4Shc-ihN0b7WAiHCOVhsHtD0QCbm9TX1W9sbjUmFyXX8ypoQFqJMVrGnFLl1PLm7xmY3cxeZEpgWM-4Ka6iWFyhnRbDFBAsy9YUJ0-NcV4nhpcBHn2dCOaQ-vuW7Vpzt0GQ8SXP0yWfwPbRF1pvAooWz-NhusMyeSA


Fundacja To się uda, powołana przez portal zrzutka.pl, prowadzi akcje charytatywne od dwóch lat, w tym akcję ”Razem Dla Ukrainy”, w ramach której nawiązała kontakt  z Mateuszem Orczykowskim. Mateusz od samego początku wojny jeździ z pomocą w trudno dostępne miejsca Ukrainy.


Kogo mamy na pokładzie?


Łódzkie Dziewuchy Dziewuchom – stowarzyszenie, które przypomina, że prawo do decydowania o sobie jest prawem każdej kobiety. 


Fabryka równości – największa w Łodzi i regionie organizacja kulturalno-​edukacyjna, działająca na rzecz osób LGBTQ+. Jest też jedną z najdynamiczniej działających organizacji równościowych w Polsce.


Survival Race – organizator biegów z przeszkodami w całej Polsce, współorganizator akcji #PodarujWakacje dla dzieci z pieczy zastępczej i domów dziecka.


Militaria.pl – największy sklep z militariami w Polsce. Stacjonarnie i online, znajdziecie w nim mnóstwo gadżetów dla bezpieczeństwa osobistego: gazy pieprzowe, paralizatory, odstraszacze, alarmy etc. Zarówno podczas szkoleń z zakresu bezpieczeństwa osobistego, jak i w codziennym życiu, gadżety pomogą Wam poczuć się pewniej i obronić się przed napastnikiem.

qae6577889451c35.jpg

Na co będą przeznaczone środki ze zrzutki?


W przypadku zebrania tylko 20 000 zł przygotujemy online webinary w ramach zrzutki, materiały informacyjne, zakupimy gaz pieprzowy w żelu i specjalistyczny sprzęt na szkolenia stacjonarne. Zorganizujemy dwudniowy kurs w jednym mieście dla 40 kobiet. Jeżeli się uda zebrać 100 000 zł, będzięmy w stanie organizować szkolenia w 5 miastach dla 200 kobiet. Wszystko, co zbierzemy powyżej tej kwoty, przeznaczymy na kolejne kursy i propagowanie wiedzy.


Pokażmy zagrożonym kobietom, że są dla nas ważne. Zorganizujmy dla nich kurs samoobrony prewencyjnej, który może uratować ich zdrowie i życie!Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 5 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Cegiełki i podziękowania
Wyróżnienie w filmie podsumowującym akcję "Bezpieczne Kobiety"

Twój pseudonim / dane darczyńcy zostaną wyświetlone w napisach końcowych filmu. Będzie to film podsumowujący nasze szkolenia. Jeśli chcesz zarówno wesprzeć akcj...

od 50 zł

Kupione 2

Koniec za 15 dni!
Książki • Poradniki
E-Book “Przewodnik Bezpieczeństwa Osobistego”

Jest to poradnik autorstwa Mateusza Orczykowskiego, który zawiera 7 skutecznych zasad pozwalających w sytuacji niebezpiecznej zareagować rozsądnie, trafnie i w ...

od 80 zł

Kupione 4

Koniec za 15 dni!
Wyjątkowe spotkania
Bezpieczne KobieTY - wykup webinar dla swojej firmy i pomóż kobietom

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowniczek. Podaruj im specjalny webinar od Mateusza Orczykowskiego – instruktora z bezpieczeństwa osobistego, który skutecznie...

od 2500 zł
Koniec za 15 dni!
Nieaktywne
Wyjątkowe spotkania
Webinar Mateusza Orczykowskiego + Przewodnik Bezpieczeństwa Osobistego

Chcesz zadbać o swoje bezpieczeństwo? Zapraszamy na webinar!19 listopada, o 17-00 na YouTube, dołącz do webinaru o bezpieczeństwie osobistym. Nauczysz się wykry...

od 49 zł

Kupione 1 z 200

Zakończona
Wyjątkowe spotkania
Kurs prewencyjnej samoobrony w Łodzi

Przyjdź 27 listopada, o 10:00, na szkolenie „Bezpieczne KobieTY”. Nauczymy cię jak szybko i skutecznie poprawić swoje codzienne bezpieczeństwo.Szkolenie trwa od...

od 300 zł
Zakończona

Wpłaty 28

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!