id: bf829z

Studio pod chmurami

Studio pod chmurami

Nasi użytkownicy założyli 1 177 931 zrzutek i zebrali 1 231 105 466 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Studio pod chmurami to niesamowity projekt stworzony z pasji do zdjęć, dzięki któremu podarujemy Wam piękne chwile zatrzymane na fotografiach. Korzystając z takiego studia będziecie mogli liczyć na spontaniczność, luz i prawdziwość. Jak sama nazwa wskazuje studio będzie pod chmurami, na pięknym kawałku ziemi na którym stanie kilkadziesiąt aranżacji specjalnie po to aby sprostać różnym Waszym oczekiwaniom. Znajdziecie tam piękne altanki, rozświecone nocą na drzewach lampki, drzwi niczym do "tajemniczego ogrodu" czy piękne zakątki zbudowane z cegły. Znajdą się także aranżacje okazjonalne takie jak jesień pośród dyń i snopków słomy, piękne zimowe scenerie wśród świerków czy wiosenne pośród kwiatów. Sceneria i autentyczność jest dla nas najważniejsza, aby móc uchwycić ten jeden moment, gdy na chwilę się zapomnicie i pokażecie swoje ukryte emocje i piękno.


Każdy, kto wesprze ten niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju projekt będzie miał pierwszeństwo do nieodpłatnego wynajęcia studia pod chmurami :)


Zdjęcia, które wykorzystałem do zrzutki stanowią inwencje i przykładowe aranżacje jakie chciałbym wybudować i Studiu Pod Chmurami. Żadne ze zdjęć nie jest mojej własności. Wszystkie przykładowe zdjęcia zostały znalezione w internecie i stanowią przykład realizacji projektu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 3

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Studio na godziny
Każde 50 zł to godzina wynajmu Studia Pod Chmurami. Przyjdz z drugą połówką, rodziną czy znajomymi i sami zróbcie sobie sesję zdjeciową.
50 zł

Kupione 1 z 100

Zakończona
Inne
Mini chmurka
Mini chmurka to nic innego jak Mini sesja w Studiu pod Chmurami :)
150 zł
Zakończona
Inne
Sesja zdjęciowa
Każde 500 zł to niezapomniana sesja zdjęciowa w Studiu pod Chmurami. Wspaniały prezent dla drugiej połówki, rodziny czy przyjaciół.
500 zł
Zakończona

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
50 zł
AK
1 zł