id: bfb7dn

Chcieć nie znaczy móc...

Chcieć nie znaczy móc...

Nasi użytkownicy założyli 1 068 701 zrzutek i zebrali 1 166 175 409 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!

Nazywam się Gosia i mam 23 lata. Niech nie zmyli was ten "młody" wiek w zbiórce, ponieważ jej celem nie jest rzecz materialna a procedura In-Vitro.

Zacznę od początku

W wieku 12 lat dowiedziałam się o problemach z jajnikami. Potrafiłam miesiączkować raz w roku- w tamtym momencie byłam z tego zadowolona " Nie musiałam się męczyć" nie wiedziałam, że to zalążek problemów.

Od 5 lat staramy się z partnerem o upragnione maleństwo. Po roku zdecydowaliśmy się na leczenie w klinice leczenia niepłodności a tam ostatecznie powiedziano nam o moich policystycznych jajnikach. Nie miesiączkowałam i nie dochodziło do naturalnej owulacji. Zdecydowaliśmy o próbie In-Vitro udało nam się nazbierać wyznaczoną kwotę. Niestety na marne- Uzyskaliśmy 4 komórki z czego tylko jedna nadawała się do transferu jak niestety wyszło nieudanego. Chcemy spróbować jeszcze raz a do tego potrzebne są finanse. Nie jestem przyzwyczajona by prosić lecz w tej sytuacji musimy pochylić głowy i zachęcam Was do wsparcia zbiórki. Z góry bardzo dziękujemy za chęci i zajęty czas. :)


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!