id: bfgjxt

Pomoc Rodzinie po pożarze

Pomoc Rodzinie po pożarze

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
39 926 zł
z 130 000
30%
zakończona
02.06.2023r
349
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 065 081 zrzutek i zebrali 1 158 694 820 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo, Przyjaciele, Znajomi i Nieznajomi, LUDZIE


Zwracam się z ogromną  prośbą o pomoc dla Mojej Siostry i Jej Rodziny, znaleźli się bowiem w najtrudniejszej sytuacji, jaka może spotkać człowieka.


Jest to 4 osobowa rodzina- 2+2 – rodzice i dwoje dzieci – jedna dziewczyna w 3 klasie (10 lat),  za 2 miesiące ma I Komunię Świętą, druga 14 lat , jest w 8 klasie i szykuje się do egzaminu ósmoklasisty. Moja siostra i jej mąż są fizjoterapeutami, od lat niosą ludziom pomoc wykonując profesjonalnie zawód, którego się wyuczyli. Szwagier 3 lata temu miał udar i operację serca, a młodsza córka jest dzieckiem alergicznym.


Ludzie nieroszczeniowi, nigdy nikogo o nic nie prosili. Niestety stanęli przed sytuacją, w której nikt nigdy nie chciałby się znaleźć.


W poniedziałek 27.02.2023 w wyniku pożaru na wrocławskich Sołtysowicach przy ulicy Lothara Herbsta ich nowe (2018 r.),  wymarzone, kupione na kredyt i po wielu wyrzeczeniach mieszkanie,  uległo zniszczeniu.


Oto informacje medialne o wydarzeniu:


https://gazetawroclawska.pl/duzy-pozar-na-soltysowicach-we-wroclawiu-konieczna-byla-ewakuacja-zdjecia-film/ar/c1-17326085


Wszystko, co było w środku, czyli wszystko, co mieli, nie nadaje się do użytku – wszystko jest osmalone i, pokryte toksycznym popożarowym  nalotem i strasznie  cuchnie -  od ciuchów, poprzez pościel, po książki.

Co prawda sprzęty zostały nietknięte przez ogień, ale niestety nie nadają się do użytku ze względu na wszechogarniający smród. Strażacy powiedzieli, że cały sprzęt po takim pożarze nadaje się do usunięcia, a wszystkie tynki, podłogi i kafle do skucia i wyrzucenia.


Zostali bez dachu nad głową i z perspektywą wielkiego remontu.  Na razie mieszkają z moją rodziną.

Na szczęście mieszkanie było ubezpieczone, ale już widać, że droga do uzyskania ubezpieczenia nie będzie łatwa.


Zbieramy pieniądze na razie na wynajem mieszkania przez najbliższe miesiące, na podstawowe sprzęty i wyposażenie niezbędne do życia, a w kolejnej perspektywie na remont.


PROSZĘ, jeśli to czytasz, udostępnij na swojej osi czasu na FB, na Instagramie, będziemy wdzięczni za każdy gest pomocy naszej rodzinie. ❤️

 

DOBRO ZAWSZE WRACA.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 349

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!