id: bfgwnr

Projekt formacja JEGO

Projekt formacja JEGO

Nasi użytkownicy założyli 1 169 861 zrzutek i zebrali 1 218 914 930 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmy przekonani o sile muzyki, która jest dla nas, Zespołu formacja JEGO, narzędziem kształtowania charakteru, edukacji emocjonalnej i duchowej przemiany. W naszych ambitnych projektach „wypływamy na głębię” bo wierzymy, że „nie samym chlebem żyje człowiek…” a duchowy rozwój każdego z nas jest skałą, na której można budować codzienne szczęście.


Nie ograniczamy się tylko do aktywności w ramach zespołu muzycznego i promocji autorskiej muzyki chrześcijańskiej. Mamy świadomość, że troska o młode pokolenie to nasza wspólna odpowiedzialność i rzeczywiste wyzwanie. Dlatego angażujemy się w prowadzenie dziecięcych i młodzieżowych zespołów muzycznych, warsztatów i różnych form zajęć rozwijających umiejętności – od teorii, po grę na instrumentach muzycznych. Wszystkie nasze projekty mają także wymiar społeczny. Aktywizują i jednoczą wokół zespołów i wydarzeń całe rodziny, lokalne społeczności.


W tych, wykonywanych z potrzeby sercach dziełach, ofiarujemy swój czas, umiejętności i wszystko to, czym w danym momencie możemy się podzielić. ...a potrzeb jest jak zwykle wiele, dlatego tak ważna, dla rozwoju naszych programów edukacyjnych oraz projektów muzycznych, jest każda forma pomocy finansowej. Możesz dokonywać darowizn bezpośrednio na rzecz naszej fundacji, i zapewniamy, że Twój wkład, niezależnie od jego wielkości, ma dla nas ogromne znaczenie. Wspierając nas, nie tylko przyczyniasz się do rozwoju talentów młodych muzyków, ale także pomagasz promować wartości chrześcijańskie i kulturę poprzez muzykę.


Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej wspólnoty darczyńców, Przyjaciół, którzy są siłą napędową naszej fundacji. Twoje wsparcie pozwoli nam rosnąć i jeszcze skuteczniej wpływać na pozytywne zmiany w sercach i w życiu dzieci, młodzieży i dorosłych.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!