id: bfjxdk

Walka z Pożarem w Amazonii

Walka z Pożarem w Amazonii

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 189 119 zrzutek i zebrali 1 252 682 522 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W momencie gdy płoną płuca planety i cierpią bezbronne istoty, zjednoczmy się i wspomóżmy akcję walki z żywiołem. Każda złotówka ma znaczenie!

Akcja wspierająca walkę z pożarem Płuc Świata!

Płoną płuca Ziemi. Lasy deszczowe w Amazonii są domem dla miliona roślin i zwierząt, a także największym źródłem tlenu dla naszej planety. Tysiące pożarów trawią Amazonię od 15 sierpnia, a dym widać z kosmosu.

„Płuca Ziemi” - miejsce które produkuje ponad 20% naszego tlenu umiera. I nikt z tym nic nie robi. Media na świecie milczą, zamiast zmobilizować jakąś pomoc jak w przypadku pożaru w Notre Dame lepiej jest ignorować coś co może przyczynić się do końca życia na świecie.

Podczas pożaru w Notre Dame w jeden dzień ludzie potrafili się zjednoczyć i zebrać bardzo dużą sumę pieniędzy nad odbudowę spalonej Katedry. Ludzie pokazali, ze potrafią się jednoczyć niezależnie od wyznania, orientacji czy pochodzenia.

Gdzie są ludzie którzy chcą wspierać akcje ocalenia tego pięknego ekosystemu jakim jest Puszcza Amazońska? Duży problem tkwi w mediach - media wolą dzielić społeczeństwo lub opisywać afery sejmowe, i inne rzeczy na które zwykły człowiek nie ma wpływu zamiast przyczynić się do ocalenia środowiska - które decyduje o naszym przetrwaniu.

Ziemia to nasz jedyny dom, zadbajmy o nią tak jak ona zadbała o nas.

Władze Brazylii nie radzą sobie z problemem. Prezydent tego kraju BJair Bolsonaro powiedział, że nie ma odpowiednich funduszy na walkę z pożarami.

" Amazona jest większa od Europy, jak można walczyć z kryminalnymi podpaleniami na takim obszarze? Nie mamy na to środków" - stwierdził Jair Bolsonaro.

Już dziś kilka organizacji bierze udział w walce z pożarem lasów Amazonii, jednak bez naszego wsparcia i nagłośnienia sprawy możemy przegrać tą walkę.

Zrzutka ma na celu wsparcie finansowe w tej nierównej walce.

Pokażmy, że Polska też walczy o lepsze jutro, weźmy czynny udział w walce z pożarami Amazonii.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

PK
Paweł K.
10 zł
MP
1 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków