Wpłać na zrzutkę: Zbieramy na wydanie kolejnej części książki "Polowanie na Słońce"

 
Grzegorz Ciećka
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Książka "Polowanie na Słońce"

  Za tę sumę otrzymasz książkę "Polowanie na Słońce". W cenę wliczony jest koszt przesyłki. Dochód zostanie przeznaczony na drugą część tej niezwykłej noweli - przewodnika.

  rozwiń
  Książka "Polowanie na Słońce"
 • Książka "Polowanie na Słońce" + autografy

  Za tę sumę otrzymasz książkę "Polowanie na Słońce" razem z autografami autorów. W cenę wliczony jest koszt przesyłki. Dochód zostanie przeznaczony na drugą część tej niezwykłej noweli - przewodnika.

  rozwiń
  Książka "Polowanie na Słońce" + autografy
 • Książka z autografami, dedykacją + oryginalna odbitka drzeworytu ze smokiem z książki

  Za tę sumę otrzymasz książkę "Polowanie na Słońce" razem z autografami autorów + oryginalna odbitka drzeworytu ze smokiem, który można znaleźć w książce. Do tego dodamy na życzenie indywidualną dedykację. W cenę wliczony jest koszt przesyłki. Dochód zostanie przeznaczony na drugą część tej niezwykłej noweli - przewodnika.

  rozwiń
  Książka z autografami, dedykacją + oryginalna odbitka drzeworytu ze smokiem z książki
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.