Pomóż Ani wrócić do Polski Zakończona 05.09.2018r ID: bg6bfn

Pomóż Ani wrócić do Polski

Zebrano 330 415 zł
z kwoty 255 000 zł

129 %

100 %
WPŁAĆ

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

Pomóż udostępniając zrzutkę!

12 966
udostępnień

!!! AKTUALIZACJA 20.08.2018 – ANIA JUŻ W POLSCE !!!

Brak nam słów. Naprawdę. Kilkadziesiąt godzin po podwyższeniu sumy zbiórki o prawie 130 tysięcy złotych cała kwota była już zebrana!!! Dziękujemy Wam z całego serca!

To dzięki Wam powrót Ani stał się możliwy. Nie informowaliśmy Was o tym wcześniej, bo sytuacja zmieniała się co kilka godzin. Ostatecznie jednak wczoraj wieczorem do Biszkeku dotarł samolot, który dzisiaj o godz. 12:00 czasu polskiego (16:00 czasu kirgiskiego) zabrał Anię do Polski. O GODZ. 18:10 CZASU POLSKIEGO ANIA WYLĄDOWAŁA W BYDGOSZCZY, PO CZYM ZOSTAŁA PRZETRANSPORTOWANA DO 10. WOJSKOWEGO SZPITALA KLINICZNEGO Z POLIKLINIKĄ SP ZOZ W BYDGOSZCZY.

Udało się! Nam, którzy od kilku tygodni pracowaliśmy nad możliwością sprowadzenia Ani do kraju. Wam, którzy w ekspresowym tempie zapewniliście środki na opłacenie transportu i przez cały czas dodawaliście otuchy. A przede wszystkim Ani – która zagryzła zęby i dzielnie przetrwała ten najtrudniejszy czas.

Co się działo w międzyczasie?

Równolegle z prowadzoną przez nas zbiórką pracowaliśmy z niemiecką firmą transportową nad dopięciem ostatnich szczegółów związanych z powrotem Ani do Polski. Do ostatnich chwil trwało załatwianie formalności związanych z przelotem przez strefę powietrzną kilku krajów i lądowaniem w Biszkeku i Bydgoszczy. Równocześnie omawianie były kwestie związane z zabezpieczeniami, które należy zapewnić Ani podczas transportu, żeby jej stan zdrowia nie uległ pogorszeniu.

Co dalej?

To oczywiście nie koniec. Stan Ani jest nadal ciężki. W szpitalu zostaną przeprowadzone szczegółowe badania i wówczas okaże się jakie dalsze kroki należy podjąć. Na tę chwilę nie możemy powiedzieć nic więcej – lekarze nie zdążyli się jeszcze wypowiedzieć. Będziemy Was wkrótce znowu informować o sytuacji.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------!!! AKTUALIZACJA 16.08.2018 !!!

Po długich rozmowach, negocjacjach, poszukiwaniach, analizach dokumentacji medycznej i konsultacjach udało się znaleźć inną firmę, która podejmie się transportu Ani. Musimy Wam wyjaśnić, że jedną z kluczowych kwestii, które udaremniły poprzednią próbę zorganizowania transportu, poza oporem kirgiskich lekarzy, był samolot. Stan Ani jest tak ciężki, że jej transport powinien odbyć się samolotem, którego parametry pozwalają na przelot bez międzylądowań. Lądowanie jest bowiem jednym z najgroźniejszych momentów podczas całej tej skomplikowanej operacji transportowej. Firma, którą znaleźliśmy, posiada taki samolot.

Umowa podpisana, teraz jeszcze tylko pozostało załatwianie formalności związanych z przelotem przez przestrzeń powietrzną kilku krajów, co powinno zająć nie więcej niż trzy dni.

Daliście nam i Ani ogromną siłę okazując wsparcie – zarówno finansowe, jak i (a raczej przede wszystkim) duchowe. Słaliście wiele dobrych myśli, a w ślad za nimi maile i dodające otuchy komentarze. Ci, którzy akurat byli w Kirgistanie, odwiedzali Anię w szpitalu. Teraz raz jeszcze musimy prosić Was o pomoc.

Wierzcie nam, nie sądziliśmy, że uda się zebrać całe 126 tysięcy. Nie marzyliśmy nawet, że przekroczymy tą kwotę choćby o złotówkę. Tymczasem przebiliście ją o ponad 40 tysięcy… Niestety – firma, która przedstawiła nam ofertę, będącą podstawą zbiórki, nie dysponowała odpowiednim rodzajem samolotu i ostatecznie wycofała się ze względu na bardzo ciężki stan zdrowia Ani. Firma, z którą podpisaliśmy umowę, posiada bardziej zaawansowane rozwiązania techniczne i medyczne, ale jest… znacznie droższa. Tym razem przelot został wyceniony na 80 tysięcy, ale euro. Zamiast 216 tysięcy złotych potrzebne jest więc niemal 345 tysięcy złotych... Potrzebujemy zatem zebrać nie 126 tysięcy złotych, lecz aż 255 tysięcy złotych

To nie pora na nieśmiałość i krygowanie się, za bardzo nam na Ani zależy. Dlatego prosimy: jeśli jeszcze ktoś z Was zastanawia się, czy jest jeszcze potrzeba wpłacać na powrót Ani – niech się nie waha. Potrzebna jej będzie każda złotówka.


You couldn’t have heard about it in the Polish media, because the case doesn’t concern any renowned climbers, but on 9 July 2018 a helicopter transporting tourists to the base in the Tien Shan mountains in Kyrgyzstan crashed during a landing attempt, leaving several tourists – including four from Poland – severely harmed. Three of them are already safe and sound in Poland under professional care. Unfortunately, the fourth one – Ania – is still in a Kyrgyz hospital.
!!! AKTUALIZACJA 12.08.2018 !!!


Dostajemy od was wiele pytań o to co z Anią, czy jest już w Polsce. Nie będziemy Was oszukiwać, jest problem. Kirgiscy lekarze wciąż nie pozwalają na transport Ani, ponieważ jej stan zdrowia jest stabilny, ale bardzo ciężki. Sytuacja stała się patowa – z jednej strony, według kirgiskich lekarzy, Ania w tym stanie nie może lecieć, a z drugiej strona kirgiska nie posiada zasobów pozwalających na operację, która mogłaby doprowadzić do poprawy stanu Ani.

W tej sytuacji, wczoraj, kirgiscy lekarze zwrócili się z oficjalną prośbą o pomoc do polskiego Ministerstwa Zdrowia. Pomoc ta miałaby polegać przede wszystkim na zorganizowaniu kirgisko – polskich konsultacji lekarskich w celu ustalenia planu działań, który mógłby obejmować w szczególności bezpieczny transport Ani do Polski lub zorganizowanie wizyty w Kirgistanie polskich lekarzy, którzy mogliby przeprowadzić tak skomplikowaną operację.

Niezależnie od opisanego wyżej pisma kirgiskich lekarzy i oczekiwanego zaangażowania Ministerstwa Zdrowia, rodzina i przyjaciele wciąż prowadzą rozmowy z czołowymi polskimi neurochirurgami oraz polskimi i zagranicznymi firmami transportowymi.

Staramy się informować Was o rozwoju wydarzeń możliwie często. Postaramy się umieszczać aktualizację co kilka dni, śledźcie proszę stronę zbiórki. Jeśli mielibyście jednak w międzyczasie jakiekolwiek pytania to piszcie do nas: [email protected].

Niezmiernie dziękujemy Wam za wszystkie wpłaty i inne formy pomocy, ale również za dobre słowo i życzenia, które przekazujemy na bieżąco Ani. Wszystkie te gesty są dla nas bardzo ważne i dają Ani siłę do walki!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

!!! AKTUALIZACJA !!!

Potrzebna była zaledwie doba, żeby zebrać całą kwotę potrzebną na transport Ani. A nawet kilkanaście tysięcy więcej. Wasze zaangażowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy Wam!!!

We wtorek, do późnych godzin wieczornych, rozmawialiśmy z firmą transportową i z lekarzami z kirgiskiego szpitala. Niestety, okazało się, że w międzyczasie sytuacja Ani uległa zmianie. U Ani występuje silna niestabilność krążeniowa, będąca wynikiem urazu rdzenia. W związku z tym kirgiscy lekarze, w porozumieniu z lekarzami, którzy mieli opiekować się Anią podczas powrotu do Polski, stanowczo zalecili wstrzymanie się z transportem. Aktualnie firma transportowa pozostaje w stałym kontakcie ze szpitalem w celu codziennej aktualizacji informacji o stanie zdrowia Ani i oczekiwania na dobry moment na zorganizowanie przelotu.

Pytacie nas czy jest jeszcze sens wpłacać pieniądze. Główny cel został osiągnięty. Mamy pieniądze na powrót. Jednak powrót do kraju a powrót do zdrowia to dwie różne rzeczy.

Co dalej? Całą zebraną kwotę przekażemy na stworzone specjalnie w tym celu subkonto jednej z fundacji, gdzie będą czekać na moment, gdy tylko transport będzie możliwy. Stworzenie takiego subkonta może jednak zająć nawet kilka dni – gdy tylko powstanie poinformujemy Was o nazwie fundacji i numerze subkonta. Do tego momentu zbiórka na portalu zbiorka.pl pozostaje otwarta, a zebrana nadwyżka zostanie przeznaczona na dalsze leczenie i rehabilitację Ani.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie do nas: [email protected].

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie mogliście o tym usłyszeć w polskich mediach, bo sprawa nie dotyczy znanych alpinistów, ale 9 lipca 2018 roku miała miejsce katastrofa śmigłowca transportującego turystów do bazy w górach Tien Szan w Kirgistanie. Śmigłowiec rozbił się podczas lądowania. Na pokładzie znajdowała się m.in. czwórka Polaków. Wszyscy przeżyli. Troje z obrażeniami, które pozwoliły na transport (w tym jedna osoba z pęknięciem dwóch kręgów, złamaniem twarzoczaszki i złamaniem piszczeli) znajduje się już w Polsce, pod opieką lekarzy i jest bezpieczna. Niestety czwarta turystka wciąż przebywa w kirgiskim szpitalu.Ania leciała w góry. Miała razem z przyjaciółmi chodzić po lodowcu. Teraz Ania nie może zrobić ani kroku.

W wyniku wypadku doznała bardzo skomplikowanych obrażeń kręgosłupa (złamania w odcinku szyjnym i piersiowym) wraz z uszkodzeniem rdzenia kręgowego. W tej chwili jest sparaliżowana od klatki piersiowej w dół. Od niemal miesiąca przebywa w kirgiskim szpitalu.

Do tej pory została podjęta jedna próba operacji przez neurochirurgów z Sankt Petersburga, którzy specjalnie w tym celu przylecieli do Biszkeku. Niestety operacja nie powiodła się: w klinice dostępny jest tylko jeden rodzaj narkozy, na który Ania bardzo źle zareagowała, dlatego operacja musiała zostać przerwana, zanim na dobre się rozpoczęła.

Uprzedzając wszelkie komentarze – tak, Ania była ubezpieczona. Niestety w związku z przedłużającym się pobytem na oddziale intensywnej terapii oraz próbą operacji wymagającą sprowadzenia rosyjskich specjalistów, suma przeznaczona na koszty leczenia i transportu wyczerpała się niemal całkowicie

By dać Ani szansę na leczenie, musimy sprowadzić ją do Polski: pod opieką lekarzy, specjalistycznym samolotem wyposażonym w aparaturę zbliżoną do tej dostępnej na OIOMie. Koszt takiego przelotu to 216 tys. zł. Ubezpieczyciel może pokryć jeszcze tylko część z tej kwoty dlatego, że każdy dzień pobytu w szpitalu to koszt ok. 1000 dolarów.

Jak się domyślacie, Ania i jej rodzina nie dysponują taką sumą. Jeśli Ania nie opuści możliwie szybko kirgiskiego szpitala, koszty jej pobytu z dnia na dzień będą rosły, a specjalistyczny przelot medyczny i tak będzie musiał w końcu dojść do skutku.

Dodatkowe informacje


Kim jest Ania?

Ania - 37 lat, z wykształcenia biolożka, z zawodu urzędniczka, z zamiłowania podróżniczka. Pochodzi z Podlasia, gdzie mieszka i pracuje. Kocha góry, angażuje się w ochronę przyrody. Jedna z najbardziej energetycznych i, co tu dużo mówić, najtwardszych dziewczyn jakie znamy.

Opis wypadku:

9 lipca 2018 r. doszło do katastrofy śmigłowca transportującego turystów do base campu w okolicach szczytów Khan Tengri i Pik Pobiedy w paśmie Tien Szan na pograniczu Kirgistanu i Chin. Był to regularny lot organizowany przez kirgiską agencję turystyczną Ak-Sai Travel do ich bazy namiotowej. Takie loty odbywają się dwa-trzy razy w tygodniu.

Tego dnia była piękna bezchmurna i bezwietrzna pogoda – choć oficjalną przyczyną wypadku podaną w kirgiskich mediach był silny wiatr. Zdaniem kilkorga świadków katastrofy bezpośrednią przyczyną wypadku był natomiast błąd pilota i źle przygotowane lądowisko. W trakcie lądowania helikopter odbił się od lądowiska i stracił równowagę. Pilot próbował podnieść maszynę, zahaczył o skały, maszyna spadła do niecki polodowcowej, gdzie ostatecznie rozbiła się, częściowo zanurzając w lodowcowej brei, co prawdopodobnie uratowało nas przed wybuchem.

Opis aktualnej sytuacji:

Leżeliście kiedyś w kirgiskim szpitalu? No właśnie, my do niedawna też nie.

Szpital nie dysponuje specjalistami. Od momentu nieudanej próby operacji przez rosyjskich lekarzy nie zostały podjęte żadne konkretne działania mające na celu poprawienie stanu zdrowia Ani. Mimo wielokrotnych próśb nie powtórzono też podstawowych badań.

W budynku nie ma windy. Wyobrażacie sobie transportowanie osoby z poważnie uszkodzonym rdzeniem kręgowym po wąskiej i stromej klatce schodowej na plastikowych noszach?

Gdy zabraknie prądu, aparatura medyczna w szpitalu przestaje pracować. Ta na intensywnej terapii również. I nie jest to czysto hipotetyczna sytuacja – to się wydarzyło podczas pobytu Ani.

ZrzutkaPomóż Ani wrócić do Polski
Indywidualny numer konta tej zrzutki05 1750 1312 6886 6485 2561 8516
OdbiorcaZrzutka.pl sp. z o. o.
al. Karkonoska 59
53-015 Wrocław

Ania was flying with us to the mountains so we could all take a walk together on the glacier there. Now Ania can’t take a single step on her own. 

As a result of the accident she suffered from several very complicated spinal injuries (fractures in the cervical and thoracic segments), and for the moment she is paralyzed from the waist down. She has been in a Kyrgyz hospital for almost a month. 

So far, there was one surgery attempt made by neurosurgeons from Saint Petersburg, who have specifically come to Bishkek for this purpose. Unfortunately, the surgery failed: the Kyrgyz hospital provides only one type of anaesthetic to which Ania reacted so badly that the surgery had to be stopped immediately. 

As you can imagine – Ania was of course insured. Unfortunately, due to the prolonged stay in the intensive care unit and the attempted operation with the help and expertise of Russian specialists, the sum devoted to the costs of treatment and transport is almost completely exhausted. Each day she spends in a Kyrgyz hospital costs about a USD 1.000,00.

 In order to give Ania a chance for good treatment, we must bring her back to Poland! She needs specialized transport for this: under the care of doctors and in a plane equipped with apparatus similar to that available at an ICU. The cost of such a flight is PLN 216.000,00. The insurer can only transfer part of the insurance amount.

 As you can imagine, Ania and her family don’t have the money to cover this themselves. If Ania doesn’t leave the Kyrgyz hospital as soon as possible, her stay costs will increase by the day and a specialist medical trip will eventually have to take place either way. We want to do it as fast as possible because we believe that here in Poland she will have a fighting chance of walking again and her fragile state won’t deteriorate even more. You ask who is this Ania?

Ania is 37 years old biologist as well a passionate traveller. She comes from Podlasie, where she lives and works. She loves mountains and is actively engaged in the protection of their natural enviroments. She in one of the most energetic and toughest girls we know. 

Please help her come back home and fight her injuries!

poniedziałek, 20 sierpnia 2018 o 18:25

!!! AKTUALIZACJA 20.08.2018 – ANIA JUŻ W POLSCE !!! Brak nam słów. Naprawdę. Kilkadziesiąt godzin po podwyższeniu sumy zbiórki o prawie 130 tysięcy złotych cała kwota była już zebrana!!! Dziękujemy Wam z całego serca! To dzięki Wam powrót Ani stał się możliwy. Nie informowaliśmy Was o tym wcześniej, bo sytuacja zmieniała się co kilka godzin. Ostatecznie jednak wczoraj wieczorem do Biszkeku dotarł samolot, który dzisiaj o godz. 12:00 czasu polskiego (16:00 czasu kirgiskiego) zabrał Anię do Polski. O GODZ. 18:10 CZASU POLSKIEGO ANIA WYLĄDOWAŁA W BYDGOSZCZY, PO CZYM ZOSTAŁA PRZETRANSPORTOWANA DO 10. WOJSKOWEGO SZPITALA KLINICZNEGO Z POLIKLINIKĄ SP ZOZ W BYDGOSZCZY. Udało się! Nam, którzy od kilku tygodni pracowaliśmy nad możliwością sprowadzenia Ani do kraju. Wam, którzy w ekspresowym tempie zapewniliście środki na opłacenie transportu i przez cały czas dodawaliście otuchy. A przede wszystkim Ani – która zagryzła zęby i dzielnie przetrwała ten najtrudniejszy czas. Co się działo w międzyczasie? Równolegle z prowadzoną przez nas zbiórką pracowaliśmy z niemiecką firmą transportową nad dopięciem ostatnich szczegółów związanych z powrotem Ani do Polski. Do ostatnich chwil trwało załatwianie formalności związanych z przelotem przez strefę powietrzną kilku krajów i lądowaniem w Biszkeku i Bydgoszczy. Równocześnie omawianie były kwestie związane z zabezpieczeniami, które należy zapewnić Ani podczas transportu, żeby jej stan zdrowia nie uległ pogorszeniu. Co dalej? To oczywiście nie koniec. Stan Ani jest nadal ciężki. W szpitalu zostaną przeprowadzone szczegółowe badania i wówczas okaże się jakie dalsze kroki należy podjąć. Na tę chwilę nie możemy powiedzieć nic więcej – lekarze nie zdążyli się jeszcze wypowiedzieć. Będziemy Was wkrótce znowu informować o sytuacji.

czwartek, 16 sierpnia 2018 o 10:26

Po długich rozmowach, negocjacjach, poszukiwaniach, analizach dokumentacji medycznej i konsultacjach udało się znaleźć inną firmę, która podejmie się transportu Ani. Musimy Wam wyjaśnić, że jedną z kluczowych kwestii, które udaremniły poprzednią próbę zorganizowania transportu, poza oporem kirgiskich lekarzy, był samolot. Stan Ani jest tak ciężki, że jej transport powinien odbyć się samolotem, którego parametry pozwalają na przelot bez międzylądowań. Lądowanie jest bowiem jednym z najgroźniejszych momentów podczas całej tej skomplikowanej operacji transportowej. Firma, którą znaleźliśmy, posiada taki samolot. Umowa podpisana, teraz jeszcze tylko pozostało załatwianie formalności związanych z przelotem przez przestrzeń powietrzną kilku krajów, co powinno zająć nie więcej niż trzy dni. Daliście nam i Ani ogromną siłę okazując wsparcie – zarówno finansowe, jak i (a raczej przede wszystkim) duchowe. Słaliście wiele dobrych myśli, a w ślad za nimi maile i dodające otuchy komentarze. Ci, którzy akurat byli w Kirgistanie, odwiedzali Anię w szpitalu. Teraz raz jeszcze musimy prosić Was o pomoc. Wierzcie nam, nie sądziliśmy, że uda się zebrać całe 126 tysięcy. Nie marzyliśmy nawet, że przekroczymy tą kwotę choćby o złotówkę. Tymczasem przebiliście ją o ponad 40 tysięcy… Niestety – firma, która przedstawiła nam ofertę, będącą podstawą zbiórki, nie dysponowała odpowiednim rodzajem samolotu i ostatecznie wycofała się ze względu na bardzo ciężki stan zdrowia Ani. Firma, z którą podpisaliśmy umowę, posiada bardziej zaawansowane rozwiązania techniczne i medyczne, ale jest… znacznie droższa. Tym razem przelot został wyceniony na 80 tysięcy, ale euro. Zamiast 216 tysięcy złotych potrzebne jest więc niemal 345 tysięcy złotych... Potrzebujemy zatem zebrać nie 126 tysięcy złotych, lecz aż 255 tysięcy złotych To nie pora na nieśmiałość i krygowanie się, za bardzo nam na Ani zależy. Dlatego prosimy: jeśli jeszcze ktoś z Was zastanawia się, czy jest jeszcze potrzeba wpłacać na powrót Ani – niech się nie waha. Potrzebna jej będzie każda złotówka.

niedziela, 12 sierpnia 2018 o 18:33

!!! AKTUALIZACJA 12.08.2018 !!! Dostajemy od was wiele pytań o to co z Anią, czy jest już w Polsce. Nie będziemy Was oszukiwać, jest problem. Kirgiscy lekarze wciąż nie pozwalają na transport Ani, ponieważ jej stan zdrowia jest stabilny, ale bardzo ciężki. Sytuacja stała się patowa – z jednej strony, według kirgiskich lekarzy, Ania w tym stanie nie może lecieć, a z drugiej strona kirgiska nie posiada zasobów pozwalających na operację, która mogłaby doprowadzić do poprawy stanu Ani. W tej sytuacji, wczoraj, kirgiscy lekarze zwrócili się z oficjalną prośbą o pomoc do polskiego Ministerstwa Zdrowia. Pomoc ta miałaby polegać przede wszystkim na zorganizowaniu kirgisko – polskich konsultacji lekarskich w celu ustalenia planu działań, który mógłby obejmować w szczególności bezpieczny transport Ani do Polski lub zorganizowanie wizyty w Kirgistanie polskich lekarzy, którzy mogliby przeprowadzić tak skomplikowaną operację. Niezależnie od opisanego wyżej pisma kirgiskich lekarzy i oczekiwanego zaangażowania Ministerstwa Zdrowia, rodzina i przyjaciele wciąż prowadzą rozmowy z czołowymi polskimi neurochirurgami oraz polskimi i zagranicznymi firmami transportowymi. Staramy się informować Was o rozwoju wydarzeń możliwie często. Postaramy się umieszczać aktualizację co kilka dni, śledźcie proszę stronę zbiórki. Jeśli mielibyście jednak w międzyczasie jakiekolwiek pytania to piszcie do nas: [email protected] Niezmiernie dziękujemy Wam za wszystkie wpłaty i inne formy pomocy, ale również za dobre słowo i życzenia, które przekazujemy na bieżąco Ani. Wszystkie te gesty są dla nas bardzo ważne i dają Ani siłę do walki!

środa, 8 sierpnia 2018 o 06:34

!!! AKTUALIZACJA !!! Potrzebna była zaledwie doba, żeby zebrać całą kwotę potrzebną na transport Ani. A nawet kilkanaście tysięcy więcej. Wasze zaangażowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy Wam!!! We wtorek, do późnych godzin wieczornych, rozmawialiśmy z firmą transportową i z lekarzami z kirgiskiego szpitala. Niestety, okazało się, że stan Ani w międzyczasie uległ zmianie. U Ani występuje silna niestabilność krążeniowa, będąca wynikiem urazu rdzenia. W związku z tym kirgiscy lekarze, w porozumieniu z lekarzami, którzy mieli opiekować się Anią podczas powrotu do Polski, stanowczo zalecili wstrzymanie się z transportem. Aktualnie firma transportowa pozostaje w stałym kontakcie ze szpitalem w celu codziennej aktualizacji informacji o stanie zdrowia Ani i oczekiwania na dobry moment na zorganizowanie przelotu. Pytacie nas czy jest jeszcze sens wpłacać pieniądze. Główny cel został osiągnięty. Mamy pieniądze na powrót. Jednak powrót do kraju a powrót do zdrowia to dwie różne rzeczy. Co dalej? Całą zebraną kwotę przekażemy na stworzone specjalnie w tym celu subkonto jednej z fundacji, gdzie będą czekać na moment, gdy tylko transport będzie możliwy. Stworzenie takiego subkonta może jednak zająć nawet kilka dni – gdy tylko powstanie poinformujemy Was o nazwie fundacji i numerze subkonta. Do tego momentu zbiórka na portalu zbiorka.pl pozostaje otwarta, a zebrana nadwyżka zostanie przeznaczona na dalsze leczenie i rehabilitację Ani. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie do nas: [email protected]

wtorek, 7 sierpnia 2018 o 15:29

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wpłaty, dobre słowo i wsparcie dla całej rodziny i przyjaciół. W ciągu dwóch dni osiągnęliśmy cel. Dziękujemy. Wpłaty z nadwyżki zostaną przekazane na dalsze leczenie i rehabilitację Ani w Polsce.

Aby dodać komentarz lub

Piotr Szel

Bardzo proszę o pomoc, chciałbym zacząć nowe życie. Id zbiórki : Xkzht8

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

od Ani dla Ani aby jak najszybciej otrzymała profesjonalną pomoc

Użytkownik anonimowy
45 zł

Użytkownik anonimowy

Wszystkiego najlepszego , dużo dużo zdrówka Aniu

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Dzień Dobry,
Jeżeli będzie taka możliwość proszę o poinformowanie o stanie zdrowia Poszkodowanej P.Anny.
Pozdrowienia dla Was!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Aniu, teraz najważniejsze, abyś wróciła do Polski - do domu...wiem co czujesz..trzymam kciuki,

WZ
10 zł

wojciech Zmarz

Trzymam kciuki

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Ania wracaj do Polski!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Wracam właśnie z Kirgistanu. Strasznie współczuję Ani i trzymam kciuki oczywiście dorzucam się i bardzo mocno pozdrawiam koleżankę górołazkę!!!

SS
25 zł

Sylwia Szymańska

Aniu trzymaj się! Musi się udać- życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Anna Fidos

Czasem cena płacona za spełnianie marzeń jest wysoka, ale nie można przestać tego robić

PK
20 zł

Poolaa Krasoń

Powodzenia, dużo sily, powrotu do kraju i zdrowia

KB
25 zł

Katarzyna Bartusiak

Aniu, trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia. Do zobaczenia na szlakach!

BZ
177,77 zł

Bajbak Zbigniew

Wracaj do domu :) Pozdrawiam z Norwegii
Zbyszek

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Aniu , czekam na Ciebie w Bydgoszczy . Kocham góry tak jak Ty. Może kiedyś spotkamy sie na szlaku .

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Ania, Powodzenia !

JK
25 zł

Jarek Kus

oby się wszystko udało!

DB
50 zł

Dorota Badziak

????będzie dobrze, musi się udać. Trzymaj się Aniu ????

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Wracaj do domu i do zdrowia!

Użytkownik anonimowy
70 zł

Użytkownik anonimowy

Szybkiego powrotu do zdrowia!

MZ
50 zł

MAGDALENA ZAJĄC

Dla Anny Lulkiewicz.
Trzymaj się i DUŻO ZDROWIA

Użytkownik anonimowy
1 000 zł

Użytkownik anonimowy

Pomyślnego szybkiego powrotu do kraju i skutecznego leczenie w Bydgoszczy - są tam dobrzy lekarze w szpitalu wojskowym

Trzymam kciuki !!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Szybkiego powrotu do Polski i jeszcze szybszego powrotu do zdrowia. 3maj się.

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia i szybkiego powrotu do kraju :)

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymamy kciuki

I
25 zł

iwona

Wracaj do zdrowia i rodziny

JK
50 zł

Jarosław Kordyś

Powodzenia

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia Aniu!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Aniu - niech Bóg Ci błogosławi!

P
100 zł

Podrozeady

Taka straszna sytuacja mogłaby się przdazyć każdemu z nas. Trzymam kciuki za wytrwałosc i dalsze leczenie!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

powodzenia!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za powrót Ani oraz za jej rodzinę

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!:*

AM
25 zł

Agnieszka Mazur

Z wiarą idź przed siebie

M
50 zł

Marzena

Trzymamy kciuki za szybki transport do Polski i jeszcze szybszy powrót do zdrowia ❤️????

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

życzę dużo zdrówka i pogody ducha

RW
71 zł

Rafal Watza

Powodzenia Aniu!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Razem damy radę!!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Duuuużo zdrowia życzę

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

Użytkownik anonimowy
40 zł

Użytkownik anonimowy

Mocno trzymam kciuki i życzę siły i zdrowia!

I
10 zł

Irena

Jesteś dzielna. Trzymam kciuki za Ciebie.

AE
25 zł

ANDRZEJ EWERT

Zdrowia i wszelkich Łask Bożych, wracaj do domu

D
20 zł

Dorota

Z podróżniczej solidarności. bardzo mocno trzymam kciuki, żeby się udało..!!! I za Twój, Aniu powrót do zdrowia!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki

MH
50 zł

Marta Halontka

trzymam kciuki p.Aniu !

Ilona Gwiazdowska

Aniu trzymaj sie! Zycze szybkiego powrotu do zdrowia!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Aniu wracaj szczęśliwie do domu

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Musi być dobrze!!!

MP
100 zł

Marco Polo

Ania - pozdrowienia z Węgierskiej Górki trzymaj się!!!!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Szczesliwego powrotu do domu!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

???? Będzie dobrze. Trzymaj się.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Aniu trzymaj się, pozdrawiam

AH

Ania Hałenda

Aniu, jestem z Tobą! Pamiętam w modlitwie..

RC
50 zł

Renata Czerwińska

Na zdrowie...

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzeba szybko działać, wpłacajcie!!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Dla Ani - sprowadzenie do Polski

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Wracaj do domku, dużo zdrówka

ZS
25 zł

Zbigniew Stolorz

Aniu , cała nasza rodzina jest z Tobą i trzymamy kciuki za Twój szybki powrót do Polski

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Zdrowia !

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia i zdrowia.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia i wytrwalosci

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Hope you recover soon.

25 zł

Lukasz Żytko

Szybkiego powrotu do zdrowia!!trzymam kciuki

PM
50 zł

Paweł Małecki

Powodzenia

JL

Jolanta Libiszewska

Pani Ani życzę wytrwałości i szybkiego powrotu do Polski i powrotu do zdrowia.

AR
100 zł

Aleksandra Radomyska-Stelmach

Powodzenia w tym swiecie biurokratycznych absurdow!

WM
20 zł

Wanda Miszczak

Wszystko będzie dobrze przy wsparciu ludzi dasz radę nie poddawaj się masz dla kogo zyc Tule Cię

M

Mariusz

Powodzenia w sprowadzeniu córki do Polski!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Aniu, moi Rodzice też Cię pozdrawiają I trzymają za Ciebie kciuki.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia... musi się udać

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia????

PT
100 zł

Przemysław Toporek

Powodzenia i dużo zdrowia

K
10 zł

Kryśka

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia i zdrowia!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Dużo zdrowia dla Pani Ani

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Szybkiego powrotu do zdrowia i do Polski:).

SS
50 zł

Sylwia Sobestjańska

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

zycze serdecznie powrotu do zdrowia i sily

MO
50 zł

małgorzata olbratowska

oby się udało:)

AR
50 zł

Anna Rowińska

Droga Aniu! Trzymam kciuki za powrót i Twoje zdrowie!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za powrót Ani do Polski i do zdrowia!

TF
100 zł

Tomasz Foczka

Powodzenia

A
15 zł

Anna

Powodzenia

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

trzymam kciuki

AK
100 zł

ANDRZEJ KRZEPKOWSKI

Życzę szybkiego powrotu również do zdrowia

AP
5 zł

Anna Pogorzelska

Aniu trzymaj sie dzielnie! Podziwiam Twoja sile i pogode ducha. Razem damy rade :)

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Aniu, jesteśmy z Tobą. Musi się udać!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia, trzymam kciuki.

JN
20 zł

JAKUB NOWACKI

Trzymam kciuki! Musi być dobrze!!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Z całego serca życzę aby się wszystko udało

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za szybki powrot do kraju

T

Niech Matka Boza wstawia sie za Ciebie, Aniu, a Dobry Bog ma Ciebie i wszystkich niosacych Ci pomoc w swojej opiece.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

wracaj do pl i do zdrowia Dziewczyno !:)

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!!!!

ŁL
100 zł

Łukasz Lamparski

Trzymaj się Aniu! Już niedługo będziesz w Polsce

A
50 zł

Adalbert

Szybkiego powrotu do domu, zdrowia i gór

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Aniu powrotu do zdrowia zycze kochana. Wkrotce bedziesz w domu.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Modlę się za szczesliwy lot i powrot do zdrowia dla Ani x

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Aniu trzymaj się!

Użytkownik anonimowy
30 zł

Użytkownik anonimowy

Aniu wracaj jak najszybciej!

JB
50 zł

Jolanta Brozda

Do zobaczenia niedługo Aniu

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

EG
50 zł

Ela Gazda

Aniu wracaj szybko do domu ????

RC
50 zł

Ryszard Czyż

życzę powodzenia w akcji transportowej , a Ani jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

KS
25 zł

Katarzyna swieczko

Powodzenia Aniu!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Wracaj prędko

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

S
5 zł

Strychowa

Aniu życzę siły i powodzenia

M
50 zł

Monika

Ania - trzymam kciuki... !!! Wierzę, że jeszcze wiele pięknych przygód przed Tobą. Dużo sił. Wracaj tu.

GA
25 zł

Gosia A.

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Moc zdrowia i jak najszybszego powrotu do domu!!! ❤️

MS
25 zł

Małgorzata Stasiak

Wpłacone ????

KK
25 zł

Kasia Kozłowska

Powodzenia. Trzymam kciuki...

M
25 zł

Martyna

Powodzenia!!!

50 zł

Kinga Łuniewska

Trzymamy kciuki za ciebie Aniu

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

Powodzenia! ❤

MW
50 zł

Maciej Wielgus

AW
50 zł

Anna wens

Trzymaj się Aniu. Niech dobry anioł nad Tobą czuwa.

KP
25 zł

Krzysztof Piwowar

Powodzenia

RM

Rafał Mazur

Zdrowia i jak najszybszego powrotu do kraju!

TK
50 zł

Tomasz Kordowski

Tatromaniak

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam mocno kciuki!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki..

A
25 zł

Alcia

Trzymaj się, dzielna kobieto...

AS
100 zł

Adam Serowik

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Uda się.

JM
11 zł

Jagoda Marczewska

Wpłacone! Oby szybko się udało!

JK
16 zł

Jagoda Kwiatkowska

Na zdrowie!!! Walcz Dziewczyno. Najlepszego na urodziny.

Wracaj do nas Ania ! Trzymam kciuki !

Zdrowia I wytrwalosci. Pozdrawiam z Kanady

MC
25 zł

Monika Chojnacka

Aniu wracaj szczęśliwie do Polski i zdrowiej!

A
40 zł

Aleksandra

Ttzymam kciuki za Anie i Życzę jej mega dużo siły i z całego serducha modlę się aby wyszła z tego cało .

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się mocno!

MT
50 zł

Mariusz Trzaska

Wracaj do domu Kochana !

AC
25 zł

Anna Cupriak

Powodzenia Aniu!

A
20 zł

Ania

Wracaj do zdrowia Aniu

IM
50 zł

IGOR MAŃCZAK

Trzymam kciuki, powodzenia!!!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Zdrówka!!!

AB

Agnieszka Binkiewicz

Aniu, wszystko będzie dobrze, trzymaj się i wracaj do nas!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powrotu do zdrowia !

JK
100 zł

jkrol Król

Jeszcze niejednego kroku w górach! Trzymaj się!

Użytkownik anonimowy
11 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Uratujcie ją...

AK
50 zł

Anna Kundzicz-Sańko

Będzie dobrze!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam mocno kciuki za powrót Ani do zdrowia

ZK

Zaneta Kołek

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

BT
100 zł

Bartosz Tyczyński

Trzymam kciuki za pomyślny powrót Ani do kraju i do zdrowia.

S

Sajmon

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

modlę się o zdrowie

KK
50 zł

KBK Kriesel

Aniu bądź silna.

B
20 zł

Bhotekoshi

Zdrowia dla Ani ❤❤❤

KK
100 zł

Karolina Krysztofek

Aniu, szybkiego powrotu do zdrowia!

AA
50 zł

Artur Augustynowicz

Aniu życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Szybkiego powrotu do zdrowia!

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

powiedzcie Ani, że jeszcze wróci w góry ????

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Przeznaczam tę skromną sumę dla kobiety, która, jak się domyślam, miała odwagę zrobić i zobaczyć więcej, niż przeciętny śmiertelnik.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Zycze szczescia...

IK
25 zł

Izabela Krawczynska

Szybkiego powrotu do zdrowia!

EC

Edyta C

Trzymam kciuki!

RP
500 zł

renato passoni

never give up great things take time.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!!!

K
25 zł

kakakakkaka

Ania wypijemy jeszcze nie jedna kawę ! Wracaj do nas wracaj do zdrowia!

A
20 zł

Aneta

Wróć jak najszybciej ????

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się Ania!

PK
1 000 zł

Piotr Kaźnica

Bardzo mocno trzymamy kciuki! Ania - wracaj szybko do zdrowia - kolejne szlaki czekają na przejście!

KJ

Katarzyna Jaskólska

Zdrowia Aniu!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Ania, trzymaj się!! Dużo sił dla rodziny!

Justyna
100 zł

Justyna

Aniu nie daj się jesteś dla nas ważna ????

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Anka trzymaj się !

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Aniu wracaj do zdrowia !!!

JM
200 zł

Joanna M

Wracaj szczęśliwie do Polski

D
20 zł

Dominika

Powodzenia i zdrowia!

MN

Matylda Nowacka

Duzo Zdrowia !!!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Szybkiego powrotu do zdrowia Aniu!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się i wracaj do zdrowia

IB
100 zł

Iwona Bycroft

Zdrowia Aniu i szczęśliwego powrotu do Polski

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Szybkiego powrotu do zdrowia

MP
10 zł

Mateusz Pudło

Ania trzymaj się. Do zobaczenia na szlakach!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Wiem, że kwota już zebrana, ale leczenie w Polsce też kosztuje.

I
10 zł

Ilona

Szybkiego powrotu do zdrowia

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Wracaj do zdrowia!

Szybkiego powrotu do zdrowia

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Wracaj do zdrowia i do kraju bezpiecznie

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Obys wyzdrowiala jak najszybciej !!!!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Życzę zdrowia i szybkiego powrotu do Polski

MB

Małgorzata Bartkowiak

Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

trzymam kciuki

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Szybkiego powrotu do domu i do zdrowia!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Szybkiego powrotu do kraju i do zdrowia!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

życzę powodzenia w leczeniu

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Fingers crossed for Ania!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!!! Wracaj do Polski i do zdrowia!!!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Leciałem tam w 2011 roku.

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Wracaj bezpiecznie!! Cały internet jest z Tobą!!

PS
50 zł

Pawel Sojda

Trzeba pomagac

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

M
11 zł

Małgorzata

Zdrówka ! ????

DW

Dorota Warżołek

Szybkiego powrotu do zdrowia. Aniu bądź silna ????

K
10 zł

Karolina

Polacy do dzieła ????

DM
100 zł

Dominika Michalak

Wracaj do zdrowia Aniu! Trzymam kciuki za szybki powrót do kraju !

MF
25 zł

marta forysiak

Trzymam kciuki Aniu!

Użytkownik anonimowy
12 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się Dziewczyno!

Adela Felczak

Oby wszystko skończyło się dobrze

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Będzie ok!

MK
10 zł

Marta Knotz

Zdrowia, pomyślności.

MN

Monika Nawłoka

Trzymam kciuki, szczęśliwego powrotu

Użytkownik anonimowy
751 zł

Użytkownik anonimowy

Życzymy szybkiego powrotu do Polski oraz powrotu do zdrowia. Pozdrawiamy ARiMR Białystok

RB
100 zł

Robert Bartoszcze

Trzymam kciuki

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Bezpiecznego powrotu!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

jak nie my to kto, z drugiej strony gdzie NFZ, Ania pracuje i płaci składki.
Trzymam kciuki, za twoj powrót do zdrowia.

P
25 zł

Paulina

szybkiego powrotu do kraju

Trzymam kciuki za szczęśliwy powrót.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

wracaj do kraju i do zdrowia

ZJ
10 zł

Zosia Jasek

Trzymaj się Ania!

K
50 zł

Kinga

Ania trzymaj się!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Wracaj Aniu !

AS
10 zł

Arkadiusz Sołowiej

Trzymaj się Aniu. Czekamy na Ciebie!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Bezpiecznego powrotu do domu Aniu.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia ! Niech Ania wraca do Polski

SS
50 zł

Słowikowska Słowikowska

Pomoc dla Ani

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia :-)

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Życzę zdrowia

PK
25 zł

Piotr K.

Życzenia szybkiego powrotu do Polski i do zdrowia!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Aniu dużo zdrowia !!!

KD
100 zł

kinga Drożdż

Trzymamy kciuki! Wracaj do zdrowia!

EL

Ewa Longawa

Powodzenia

JJ
50 zł

Joanna Jaworska

Aniu, trzymam kciuki!!! Przemierzalam Tienszan, podzielam pasję, obyś szybko mogła do niej wrócić

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Wracaj jak najszybciej - do Polski i do zdrowia !!!

LZ
50 zł

Lukasz Zawodny

Trzymam kciuki za powodzenie ????

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia Aniu! zdrowiej!

AB
50 zł

Agnieszka Balcer

❤️????

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia i zdrowia!

BJ
10 zł

Bartosz Józefowski

Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Razem mozemy wszystko, duzo zdrowia dla Ani

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia, trzymam kciuki

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

good luck!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki

JK
50 zł

Jakub Karolewski

Bo trzeba sie wspierac.

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Dziewczyno! Dasz radę!!!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Wracaj do domu, Aniu!

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Dużo zdrowia!!

K1
10 zł

krystian 1956

Wszystkiego dobrego :)

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Życzę zdrowia i szybkiego powrotu do Polski!!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i siły oraz wytrwałości! Ściskam mocno!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Szybkiego powrotu do Polski i dużo zdrowia dla Ani!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki! Musi się udać!

EW
200 zł

ewa watson

Życzę szybkiego powrotu do Polski i dużo zdrówka ❤

K
50 zł

Kasia

Powodzenia

DP
100 zł

Dagmara Pasierbska

Trzymam kciuki za Anie!!!

AB
10 zł

Alicja Baranowska

Trzymam kciuki!!!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

MT
50 zł

Marek Tłuszczak

Cudownie, że są tacy ludzie jak Wy. Pozdrawiam serdecznie. Marek Tłuszczak Koszalin.

J
25 zł

justina

trzymam kciuki

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Uda się. !!!! Nie trać nadziei

MW
50 zł

Mariola Włodarczyk

trzymam kciuki za powrót i do Polski i do zdrowia

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia, Aniu! :) Wracaj na szlak jak najszybciej.

KP

Karol Paszkowski

Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymamy kciuki za szybki i szczęśliwy powrót Ani!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Zdrowia i sił Aniu

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki! Wracaj do Polski i walcz o zdrowie! Mam nadzieję, że spotkamy się na szlaku ????

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

AP
25 zł

Alicja Popielarz

Powrotu do zdrowia

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

AZ

Aga Zielenkiewicz

powodzenia Dziewczyno!!!! szybko wracaj do PL!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Jestem z Tobą Aniu , wracaj szybko do domu.

MK
300 zł

Magdalena Kniszner

Wybieram sie tam na wakacje. Tez lubie gory i ich eksplorowanie. Mam nadzieje ze mnie to nie spotka. Zycze Ani by nie tylko bezpiecznie wrocila do Polski, ale zeby mogla jeszcze stanac na nogi i ruszyc na szlak.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Aniu, wierzę, że szybko wrócisz do Polski i wyzdrowiejesz. Trzymaj się dzielnie!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się! Będzie dobrze. Pomożemy.

Ewa Kamińska

Powodzenia

KW
100 zł

karolina wierzbinska

Ania, trzymam kciuki. Kirgistan jest piękny, wrócisz jeszcze na Pabiedę tymczasem jedna nieznajoma co też kocha góry czeka na Twój powrót do kraju.

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Wracaj dziewczyno.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Aniu, dużo sił i zdrowia!

Marzena Śmiech

Trzymam kciuki, aby się udało. I dużo zdrowia Pani życzę

Użytkownik anonimowy
300 zł

Użytkownik anonimowy

Lula, będzie dobrze! Trzymaj się

ZD
100 zł

Zbigniew Dzięgielewski

Powodzenia! :)

I
50 zł

Izabela

Oby szybko uzbierała się cała kwota

15 zł

Iwona Świerczyńska

Trzymam mocno kciuki za szybko uzbieraną kwotę....trzeba jak najszybciej do Polski..... wierzę, że się uda!!!!

ZK
100 zł

Zbigniew Klimowicz

Powodzenia i zdrówka

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia i szybkiego powrotu do Polski i zdrowia.

DK
25 zł

Daria Konior

Powodzenia!!! Trzymam kciuki!!! Bedzie dobrze!!!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Jesteś mega! W Polsce mamy świetnych speców od kręgosłupa, powodzenia!

MK
100 zł

Marcin Kuźma

Czekamy na Ciebie Aniu w Polsce .

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Pomodle się za Ciebie kochana :*
I oczywiście Wierzę ze wrócisz

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia +

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

szybkiego powrotu do Polski i do zdrowia!!!

AK

Anita Krzemińska

Trzymam kciuki

KL
25 zł

Katarzyna Lewińska

Szybkiego powrotu do zdrowia!

MR
50 zł

Mirosław Rybałtowski

Zdrówka

D
25 zł

Dominika

Wracaj do zdrowia, zabieramy Cie stamtąd!!

MJ
20 zł

Mateusz Jakubczak

Powodzenia!

KF
50 zł

Klaudia Falgier

Trzymaj się

AN
25 zł

Anna Napieralska

bądź dzielna Aniu!!!

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Nie poddawaj się świat czeka na Ciebie

H

Helen

trzymam mocno kciuki za zdrowie Ani!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

musi się udać!

KS
25 zł

Katarzyna Szymanowicz

Wracaj szybko do domu....

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

VA

Vinga Agata

Dużo zdrowia i siły życzę Aniu!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Aniu życzę szybkiego powrotu do zdrowia i domu :)

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

zdrowia życzę :)

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

trzymaj sie Ania

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

wierzę w Ciebie. przesyłam mnóstwo miłości, wiary i ciepła!

Damian Zaorski

Powodzenia Ania i powrotu do zdrowia!

Trzymam kciuki

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymamy kciuki, powodzenia.
Maciek i Ilona

DK
50 zł

Danuta Kostrzewa

Powrotu do zdrowia.

PO
50 zł

Paweł Okrasiński

Powodzenia

MK
50 zł

marta kryjan

KR
100 zł

Krzysztof Ruba

Powodzenia

PT
50 zł

Paulina Torebko

Wracaj szybko Aniu.
Duzo zdrówka :)

25 zł

Milena Świerz

Wracaj do domu!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Nie poddawaj się! Jeszcze całe życie przed Tobą!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

powodzenia

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

DASZ RADĘ!!!!!!!!!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!!! Szybkiego powrotu do domu.

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za jak najszybszy powrót do domu.

J
100 zł

Justyna

Wracaj do Polski! Wracaj do zdrowia! Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

ANIU DAMY RADE

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Musi się udać! Powodzenia i dużo siły całej rodzinie.

PT
50 zł

Patrycja Tomczak

Powodzenia!

Dane ukryte
5 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
2 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
2 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
900 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
770 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
751 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
555 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
501 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
450 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
400 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
400 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
400 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
400 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
400 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
325 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
250 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
250 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
250 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
205 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
180 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
177,77 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
170 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
120 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
101 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
94 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
90 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
86 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
85 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
75 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
75 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
71 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
70 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
70 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
70 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
65 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
60 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
60 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Nasi użytkownicy założyli

239 878 zrzutek

Pomóż zebrać środki dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

12 966
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.