id: bgcxx5

Na budki lęgowe dla Świętochłowickich ptaków

Na budki lęgowe dla Świętochłowickich ptaków

3 000 zł 
z 3 000
100%
zakończona
03.05.2021r
84
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 915 036 zrzutek i zebrali 880 031 213 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Dzięki Wam zakupiliśmy pierwszą partię budek od Stowarzyszenie SPES w Katowicach w ilości 21 sztuk. W tym  typu A, A1, budka Kawka, budka dla wróbla, budka dla Szpaka oraz budki lęgowe dla wiewiórek. Zamówiliśmy kolejne.
  Ilość zakupionych budek uzależniona będzie od Państwa szczodrości. Zrzutka nadal trwa. Nieśmiało prosimy o dalsze wpłaty i udostępnianie zrzutki.
  W najbliższych dniach planujemy montaż pierwszej partii budek. O postępach prac będziemy Państwa informować na bieżąco. Naszym marzeniem jest zawieszenie większej ilości budek niż Katowice które zawiesiły ok. 100 budek lęgowych.

  image
  image
  image
  image

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Ze względu na pozytywny odzew, budki lęgowe pojawią się również w innych częściach miasta.

Uroczysko to teren zielony w Świętochłowicach, dzielnicy Piaśniki na którym występuje wiele gatunków ptaków pragniemy dla nich rozwiesić budki lęgowe, ponieważ pomogą im wychować swoje potomstwo, a także zapewnią schronienie zimą. Na terenie Uroczysko od lat dokarmiamy ptaki karmą wysokojakosciową, słonecznikiem, orzeszkami, kolbami, a także słoninką. Uroczyskowa stołóweczka zapewnia świeży pokarm od listopada do końca marca w zależności od pogody i temperatury. cieszy się dużym zainteresowaniem wśród ptaków zimujących w Naszym mieście. Ponieważ otrzymaliśmy zgodę na zamontowanie budek lęgowych prosimy Państwa o pomoc.

Gdy je zakupimy podzielimy się zdjęciami zawieszonych budek i paragonu lub faktury na naszej stronie na Facebooku https://www.facebook.com/lasekuroczysko/

Bardzo prosimy o wpłaty.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 84

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków