Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
11 114 zł z 100 000 zł
11%
75 dni do końca
249 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności14

 • Zbiórka Julki również zweryfikowana przez 
  https://www.siepomaga.pl/julia-pniewska
  Tam również można nas wspierać z codziennością. 
  Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc 
  Czytaj więcej
 • Witajcie . Dzis mamy szczęśliwy dzień.. :) z dniem dzisiejszym nawiązaliśmy współpracę z fundacja 
  DZIĘKI TOBIE , ktora mieści się w Poznaniu.  Mamy ogromną nadzieje dzieki temu będzie nam lżej, ze wspólnie osiągniemy upragniony cel .. Dziękujemy:) 


  https://dziekitobie.pl/  Niestety nie ma możliwości przekazania 1%podatku  , ale ty się nie martwimy ponieważ czekamy w dalszym ciągu za kosztorysem który otrzymamy dopiero 18.02.2021 i dzięki niemu mamy zamiar także zapisać się do fundacji która pomoże nam z 1% :) 
  Czytaj więcej
 • Witajcie długo się nie odzywaliśmy ale mamy dobre jak i źle wieści;( .. 
  Może zaczniemy od tych dobrych ..czuje się coraz lepiej , lecz jeszcze po części odczuwam teen ból który przeżyłam w szpitalu,  no i tutaj przechodźmy do tych zly wiadomości.  Rodzice znaleźli sposób jak mi pomóc, lecz sami w tym kierunku potrzebują pomocy. 
  Chodzi o to moi kochani że najlepszym rozwiązaniem bylo by wysłanie mnie na turnus rehabilitacyjny na 2 tygodnie.. lecz on niestety jest bardzo drogi , bo koszt takiego turnusy sięga kwotą nawet i 8000zl . A rodziców nie stać na aż tak duzy wydatek .
  Dlatego tutaj zwracam się do was moi kochani o pomoc , byście mogli wesprzeć zarówno mnie jak i rodziców.  
  Dziękuję ze jesteście
  Jestecie kochani
  Czytaj więcej
 • Tak jak wiecie Julka jest po operacji i niestety potrzebna jest rehabilitacja. Koszt takiej rehabilitacji to okolo 3000zl na miesiąc. Nie jesteśmy w stanie sami takich pieniędzy wyłożyć ponieważ również dochodzą leki i inne potrzeby dla Julki. Julka musi mieć codziennie rehabilitację by nie spowolniło to jej rozwoju, a jak panstwo wiecie w obecnej sytuacji by dostać się na NFZ chociażby na jedno wizytę w miesiącu granicy z cudem dlatego prosimy o pomoc i wsparcie image

  Czytaj więcej
 • Z dniem wypisu czyli 14.01.2021
  Dobre gojenie rany, w kontrolnym ECHO serca dobra kurczliwość serca, dobry efekt korekcji. W EKG rytm miarowy zatokowy. W HOLTER EKG bez istotny odchyleń, bez tachyarytmii. Ogólnie Julka wypisana do domu z stanie dobrym z zaleceniami. 
  Czytaj więcej
 • Dnia 14.01.2020 Julka została wypisana do domu.
  Stan po operacji VSD z dnia 08.01.2021, jest tak iż nieznacznie powiększona jama lewego przedsionka i lewej Komory. 
  Niestety również nas wprowadzono w błąd i okazała sie ze przeciek jest około 2mm
  Również widoczna jest niedomykalność zastawki, a także również okazało się ze Julka ma małe obszary NIEDOMY w dolnych partiach obu płuc.
  NIEDOMA- Niedodma (zapadnięcie płuca - atelectasis) to stan, w którym płuco nie wypełnia się powietrzem w wystarczającym stopniu. Fragment płuca objęty niedodmą nie bierze udziału w oddychaniu. Prowadzić to może do duszności, problemów z sercem, a nawet do śmierci.

  Niedodma, inaczej zapadnięcie płuca (atelectasis) to stan zmniejszonego napowietrzenia płuca. Może on obejmować mniejszy lub większy fragment płuca, a nawet cały narząd. Polega na tym, że z braku dostępu powietrza ścianki pęcherzyków płucnych się sklejają.
  Czytaj więcej
 • https://www.gostynska.pl/artykuly/kazdej-nocy-martwia-sie-o-corke,121776.htm

  Dzis zostal dodany także oficjalny artykuł na stronie gazety. 
  Można go śmiało przeczytać :) 
  Czytaj więcej
 • Dzisiaj gazecie Życie Gostynia ukazał sie także artykuł związany z pomocą dla naszej kochanej Julki. Mamy nadzieję ze dzięki temu ruszymy bardziej z zbiórka.. Chcielibyśmy także podziękować za dotychczasowe wpłaty.. Każda cegiełka się liczy. image
  image

  Czytaj więcej
 • image
   Dzisiaj Julka witała niestety nas z taką smutna minką :(... Lecz żyjemy nadzieją że nam wybaczy ten ból który jest dla jej dobra.. 
  Czytaj więcej
 • image

  Czytaj więcej
 • Dnia 05.01.2021 Julka miała operacje. Przebiegła ona nie do końca pomyślnie. Okazało sie że lekarze nie są wstanie do końca zszyć serduszka. Zostalo 1.5mm przecieku w serduszku. Najbliższe dni pokażą czy nie zagraża Julci nic poważnego. Lekarze tez mają nadzieje ze zrośnie sie ta dziurka :(


  Dzis w nocy dnia 06.01.2021 po operacji pojawił się problem z biciem serca lecz na szczęście już zaczynają leki to powoli stabilizować, mniejmy nadzieje że tak zostanie i nie bedzie potrzebny rozrusznik serca :(


  Aktualnie nie mozemy przebywać przy Julci ponieważ leży ona na OIOM i nie wiadomo jeszcze do kiedy. Mozemy odwiedzać Julke tylko na 15 min ale wazne ze chociaż przez chwilę może poczuć ze rodzice są przy niej. 

  Aktualnie też Julce pomaga oddychać maszyna, ale mamy nadzieję że niedługo to się zmieni


  Czytaj więcej
 • image
  Dziś poczułam nieco inny smak niż samo mleczko.. Dziś pierwszy raz probowalam zjeść kaszkę. :) 
  Czytaj więcej
 • image
  Dzień dobry wszystkim :) my już wstaliśmy...chcielibyśmy podziekowac za wspaniały początek :) jesteście kochani 
  Czytaj więcej
 • Drodzy Państwo. Niektórzy w takie zbiórki wierzą, inni nie.
  Lecz niestety to prawda nasza kochana córeczka ma dziurkę w serduszku jest to potwierdzone dokumentami z szpitala. Ale żyjemy  dalej, wkoncu wszystko co dobre, dobrze się kończy i dlatego my też w to wierzymy. Na czas obecny zbieramy na leki które są niestety drogie lecz bardzo nam potrzebne. Niestety też są 100%platne. Dlatego wierzymy w ludzi. Dziękujemy za dotychczasową pomoc. Wkoncu każda cegiełka się liczy :) 
  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witajcie, mam na imię Julka niedawno skończyłam 3 miesiące i czuję się wyśmienicie, lecz niestety jestem chora a dokładniej mam wady rozwojowe przegród serca, niewydolność serca zastoinowa, ubytek międzykomorowy, nie jest to łatwe dla moich rodziców ponieważ każdego dnia każdej nocy muszą dbać o to bym się nie denerwowała, nie płakała wciąż miala uśmieszek na twarzy. Pewnie zapytacie dlaczego.. Powiem wam :) jeśli tylko płaczę, lub mam zły dzień, to przez choroby które mam krew spływa mi do płuc, a to już zapewne wiecie że tak być nie powinno.. Gdy się urodziłam miałam dziurkę w serduszku 8mm, każdego dnia się niestety powiększa. Czeka mnie poważna operacja, ale jak każdy zdążył zauważyć mamy wirusa który po części nie pozwala na taką operacje. Taka operacja w moim wieku i z tym wirusem nie daje 100% pewności że przebiegnie pomyślnie. Zażywam leki, na początku nie było źle dostawalem witaminę D, chyba jak każde niemowlę. Lecz z biegiem czasu dostawalam kolejne leki i jest ich teraz znacznie więcej. Chyba zapomnieli że jestem małym człowieczkiem. Biorę leki m.in na nnadciśnienie tętnicze, krwiotworcze a także inne .. Niestety leki dużo kosztują a ja nie mogę przerwać leczenia dlatego proszę o wsparcie dla siebie i dla rodziców.. Pozdrawiamy


PS. Na wszelkie pytania rodzice odpowiedza i w miarę możliwości udostępnia dokumentację medyczna 


534 015 613 można śmiało dzwonić
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 249

H
Halina
2 000 zł
M
Michał
500 zł
K
Krzysztof
500 zł
C
Com&In Katowice
300 zł
K
Kasia Laskowska
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
SG
Szymon Gronowicz
200 zł
K
Kasia Laskowska
170 zł
SP
Sandra Porzucek
150 zł
K
Kasia Laskowska
144 zł
Zobacz więcej

Komentarze 22

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

692 632 zrzutki

i zebrali

457 495 068 zł

A ty na co dziś zbierasz?