id: bhykjm

Urodzinowa zbiórka na "Koty spod Bloku"

Urodzinowa zbiórka na "Koty spod Bloku"

488 zł 
z 400
122%
zakończona 14.11.2018r
14 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Celem mojej zbiórki jest pomoc inicjatywie "Koty spod Bloku"

"Koty spod Bloku" to oddolna inicjatywa mojej Koleżanki, która była Szefową Kociarni Fundacji Stawiamy na Łapy zanim wyjechała do Gdańska.

https://www.facebook.com/kotyspodbloku

Agata nie musiała daleko szukać przeznaczenia. Bezdomne, często chore koty pojawiły się w pobliżu jej bloku - stąd nazwa inicjatywy. Podwinęła rękawy i postanowiła pomagać. Od maja 2017 roku do dnia dzisiejszego Agata, wraz z osobami, które do niej dołączyły złapała 152 koty.

Obecnie pod opieką "Kotów spod Bloku" znajduje się 19 kotów.

Aby pomoc tak dużej liczbie zwierząt była możliwa konieczne jest zaangażowanie sporej kasy. W tym celu Agata prowadzi regularne zrzutki na fejsie.

Do tej pory (5.11) pomoc pochłonęła 43.610,53 zł, a Akcja jest na minusie 518,06 zł.

Agata co miesiąc angażuje również prywatne środki w celu zakupu odpowiedniej karmy. Przeznacza na ten cel ok. 1.000,00 zł miesięcznie.

Niestety nie jest możliwe uratowanie każdego zwierzaka, ale dzięki "Kotom spod Bloku" wiele zwierząt zostało adoptowanych, wyleczonych, nakarmionych. Niestety niektóre koty zmarły. Ale zaznały przynajmniej odrobinę ciepła, troski, miłości, czy też świeżej wody i karmy.

W związku z tym, że lada moment będę obchodzić urodziny, chciałabym wykorzystać tę okazję, aby pomóc obecnym, jak i przyszłym podopiecznym Agaty. Proszę Was serdecznie o wpłaty. Całą kwotę przeznaczę na "Koty spod Bloku", dowód wpłaty zostanie przeze mnie opublikowany :)

Serdecznie dziękuję Każdemu, kto pomoże spełnić moje urodzinowe marzenie :)

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

893 017 zrzutek

i zebrali

835 304 484 zł

A ty na co dziś zbierasz?