id: bhzzus

Szymon Masarczyk, zawodnik motocrossu - wesprzyj jego karierę

Szymon Masarczyk, zawodnik motocrossu - wesprzyj jego karierę

Aktualności 7

 • Witam wszystkich chciałem wam się pochwalić moimi zwycięstwami.

  Zostałem 3 najlepszym zawodnikiem w Polsce oraz zająłem 3 miejsce w Pucharze Polski.

  Jestem z siebie bardzo zadowolony i dumni moja praca nie poszła na marne. Dziękuje wszystkim za wsparcie naprawdę jest to dla mnie bardzo ważne że są ludzie, którzy we mnie wierzą i chcą pomoc spełniać moje marzenie i dokładając się do mojego sukcesu.

  Jestem również szczęśliwy ze ten sezon objechałem zdrowy bez żadnych kontuzji i wypadków.

  Sezon się skończył, jednak dalej z trenerem będziemy przygotowywać się do następnego sezonu.

  Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz DZIĘKUJE !!!!fbfb5f1baf2933ac.jpeg

  Czytaj więcej
 • Witam serdecznie za mną ciężkie, a zarazem piękne chwile!!!

  Jestem już po 4 rundach Mistrzostw Polski w motocrossie muszę wam się pochwalić ze wszystkie rundy ukończyłem na 3 pozycji. Jestem mega szczęśliwi i zadowolony stojąc na podium takich zawodów jak Mistrzostwa Polski. Trochę z rodzicami zrobiliśmy kilometrów, abym mógł wystartować tym bardziej ze zawody odbywały się bardzo daleko to dodatkowo co tydzień. Przede mną jeszcze jedna runda która odbywa się w Głogowie.

  TRZYMAJCIE KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  m9807cb6e56fed0a.jpego43bb8d5bb33ae09.jpegke6274742e98bc64.jpegdb6ea110cabca4a1.jpeg

  Czytaj więcej
 • Witam serdecznie nie było mnie tu przez dłuższy czas ponieważ miałem bardzo intensywne weekendy. W tym czasie brałem udział w wielu zawodach w tym te najważniejsze, które odbyły się w Polsce. Tak wiec :

  • 2 sierpnia zdecydowaliśmy ze pojedziemy na Słowację spróbować sił na słowackich torach, które są twarde i wymagające. Tam w Pucharze Słowacji zdobyłem 3 miejsce
  • 8 sierpień brałem udział w kolejnej rundzie Chałupa Cup, gdzie ścigałem się z zawodnikiem, który jest kierowca testowym Husqvarny w Austrii, wywalczyłem drugie miejsce
  • 15 sierpnia w końcu pojechałem na polskie tory do miejscowości Oborniki na Puchar Polski. Byłem trochę zestresowany ale udało się wywalczyć 3 miejsce.
  • w końcu odbyły się tak bardzo oczekiwane Mistrzostwa Polski w Człuchowie tutaj walczyłem jak lew w kwalifikacjach wykręciłem czwarty czas wiec presja była. W pierwszym biegu udało przyjechać po znakomitym starcie jednak w drugim biegu po nieudanym starcie i upadku zdążyłem dogonić trzech zawodników i dojechałem trzeci.

  Mistrzostwa Polski są dla mnie czymś nowym ponieważ nigdy w tych zawodach nie startowałem dla nas jest to wielka wyprawa, ponieważ polskie tory są od nas bardzo daleko (sred. 500km). Wiąże się to przede wszystkim z dużymi kosztami dlatego dziękuje za każda złotówkę, która pomoże mi walczyć do końca w tym cyklu, tym bardziej że następne zawody są w Więcborku (500km) i Gdańsku (600km) tydzień po tygodniu.

  Chciałbym się również pochwalić że w tym sezonie jestem zawodnikiem z największa f1c9cc142b6969ef.jpegkde43d5649e53478.jpegaaf1e36cd8ba79c5.jpegilością stawanie na podium.

  Trzymajcie kciuki a ja trenuje dalej .


  Czytaj więcej
 • Tak jak zapowiedział pojechałem na Mistrzostwa Czech 18 lipca do miejscowości Kaplic około 460 km od mojego domu.

  Mam wspaniała wiadomość otóż stanąłem na podium w jednych z ważniejszych zawodów w Europie zająwszy trzecie miejsce, zostawiając za sobą zawodników z Niemiec, Węgier, Słowacji i Austrii. Jestem mega szczęśliwy że mimo ciężkich warunków ze względu na deszcz (padał cały dzień) mogłem pojechać i stanąć na maszynie startowej i zająć trzecie miejsce. Dziękuję wam za te wpłaty. Kocham to co robię mimo że czasami jest ciężko, ale dalej będę trenował bo przede mną Mistrzostwa Polski gdzie naprawdę chciałbym podjąćp3c3bdaa421b264b.jpegh9b38c9f5ac6e132.jpegalizacji Polsce z polskimi zawodnikami.

  Czytaj więcej
 • 12 lipca odbyła się kolejna runda w miejscowości Smrk tam również poszło mi dobrze. Znowu spotkałem się na maszynie w kolegami, którymi walczyłem tydzień wcześniej. Od samego początku musiałem pokazać że potrafię jechać szybko. Kwalifikacje pierwszy, wyścigu pierwszym gdzie miałem świetny start blokując kolegi wyszedłem z pierwszego zakrętu drugi i goniłem zawodnika na pierwszej pozycji, wiedziałem ze dzielą nas sekundy, jednak nie udało się i zakończyłem na pozycji drugiej. W drugim wyścigu popełniłem błąd na starcie i skończyłem na pozycji trzeciej.

  Z tych zawodów jestem przede wszystkim dumny ponieważ z tylu zawodników zrobiłem najlepszy czas na okrążeniu, dostałem wiele pochwal od Czechów i żartując mówili ze trzeba uważać na Masarczyka :-)

  Zbliżają się Mistrzostwa Czech jedne z najbardziej prestiżowych zawodów gdzie ścigają się najlepsi zawodnicy motocrossu nie tylko z Czech. Moje plany właśnie wiążą się z uczestniczeniem w tym ściąganiu dlatego proszę o dalsze wsparcie, abym mógł godnie reprezentować Polski motocross.

  Moje dalsze plany to dalej uczestniczyć w zawodach Czeskich i oczywiście czekanie na decyzje w sprawie Polskich zawodów.b34e5a6af0fbc173.jpegt42a8b5dac8a6ccd.jpegu2b9500c3e5572ff.jpegmaffeb9058f11570.jpegtd4b18ddcea7443d.jpegfbc3a00f338ad45b.jpegn875c847354e6f8b.jpeg

  Czytaj więcej
 • W ten weekend pojechałem nareszcie na pierwsze zawody w tym sezonie w końcu mogłem pościgać się z dobrymi zawodnikami. Zawody z cyklu Chalupa Cup odbyły się w Czechach a dokładnie w miejscowości Karlin u Cejce. Zawody motocrossowe rozpoczynają się wcześnie (wiec musiałem wstać o 4 rano by dojechać) następnie każde kategorie (pojm. motorka) mają dwa wyścigi. Ja w pierwszym wyścigu byłem drugi, a w drugim miałem poważne kłopoty techniczne z motorkiem i dojechałem 3. Po tym wyścigu motor mi całkiem padł, wiec znowu będziemy cały tydzień naprawiać maszynę, ponieważ wybieram się w sobotę na następne czeski zawody. o4cd593890e83d00.jpegd5d84dd3700ccfa7.jpegfda6045106ac4ee6.jpeg

  Czytaj więcej
 • Właśnie wróciłem z pięciodniowego treningu w Lidzbarku Warmińskim i w Olecku. Są to tory motocrossowe gdzie odbywają się Mistrzostwa Polski. Dzięki temu znam już te tory i wiem czego się po nich spodziewać.vc82471a6b64cc27.jpeg

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

xeb3cd4daf448cb5.jpegNazywam się Szymon Masarczyk, mieszkam w Rybniku i mam 11 lat. Jestem zawodnikiem motosross, a swoją przygodę z ta dyscypliną zacząłem w wieku czterech lat. Od tego czasu wiele się zmieniło; wielkość i pojemność motorka motocrossowego no i zacząłem brać udział w profesjonalnych zawodach.

Jestem członkiem klubu motocrossowego MTR Osielec - największy klub na południu Polski.

Posiadam licencję profesjonalnego zawodnika w kategorii A.

Trenuję pod opieką trenera Łukasza Wysockiego - wielokrotnego mistrza Polski.

Od czterech lat uczestniczę w Mistrzostwach Strefy Polski Południowej gdzie w w poprzednim sezonie zająłem 3 miejsce w całym cyklu MSPP. Uczestniczyłem również w Mistrzostwach Polski gdzie w ostatnim sezonie znajdowałem się w pierwszej dziesiątce.

Brałem również udział w cyklu zawodów:

 • zdobycie pierwszego miejsca w całym cyklu zawodów Meteoryt Cup w Czechach (jestem drugim polakiem któremu udało się wywalczyć pierwsze miejsce)
 • zajęcie pierwszego miejsca w całym cyklu Mistrzostw Moraw w Czechach
 • zdobycie 8 miejsca w bardzo ważnych zawodach motocrossowych jakimi są Mistrzostwa Czech, gdzie walczyłem z zawodnikami wysokiej rangi
 • motocrossowych TOP AMATOR organizowanych przez klub Czerwionka i AMK Petrovice w Czechach, gdzie zostałem mistrzem w sezonie 2018 oraz drugie miejsce 2019, gdzie nie brałem udział we wszystkich rundach
 • w tzw. MOTOCROSS POZA GRANICAMI, które odbywają się w Petrovicach i naszym Cieszynie gdzie zdobyłem pierwsze miejsce

Mistrzostwa Strefy Polski Południowej i Mistrzostwa Polski odbywają się w różnych miejscach Polski: Gdańsk, Olecko, Wschowa, Dębska Wola, Kowala, Ostrowiec Świętokrzyski, Osielec, Czerwionka-Leszczyny, oraz Dąbrowa Górnicza i wiele innych miast. To wiąże się z częstymi wyjazdami, treningi też często odbywają się poza moim miejscem zamieszkania, często za granicą.

Moim marzeniem jest dalsze rozwijanie pasji jaką jest motocross i zdobywanie kolejnych pierwszych miejsc, co oprócz mojej ciężkiej pracy (treningi na torze, treningi na siłowni), zaangażowania rodziców, wymaga również dużego zaangażowania środków finansowych. Koszty związane z tym sportem są ogromne: opłacenie trenera, torów, koszty dojazdu na zawody, wpisowe, paliwo, odzież no i sam motor , jego serwis i tuning.

Do tej pory udawało mi się znajdować sponsorów, za co im jestem niezmiernie wdzięczny. Niestety przez sytuację z koronawirusem większość z nich się wycofała lub ograniczyła budżety. Stąd też moja obecność na Zrzutce i próba tutaj zebrania budżetu na rozwój mojej dalszej kariery sportowej.

Na sezon potrzebuję około 80-100 tys. zł. Mam nadzieję, że mi pomożecie w zebraniu tej kwoty poprzez wpłaty dowolnej sumy i/lub linkowanie do tej zrzutki na Waszych profilach społecznościowych.

Trzymajcie za mnie kciuki i śledźcie co się u mnie dzieje. Będę tu relacjonował moje poczynania na torze.


Wpłacający 15

MZ
Marcin Zimon
200 zł
P
PRZYNĘTA
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
TP
Tomasz Pruszczyński
100 zł
DK
Damian Kuczera
100 zł
MI
Marzena i Adam Weirauch
100 zł
TP
Tomasz Pruszczyński
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
K
Kamil
30 zł
BS
Bogdan Swaczyna
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

620 635 zrzutek

i zebrali

371 098 230 zł

A ty na co dziś zbierasz?