id: cvsu54

Dynów Biega - Bieg Mikołajkowy dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

Dynów Biega - Bieg Mikołajkowy dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 330 zł 
z 10 000 zł
13%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest specjalistyczną organizacją, działającą na terenie województwa podkarpackiego. Zajmuje się opieką domową dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi schorzeniami. W zakres naszej działalności wchodzą:

Domowa Opieka Hospicyjna – chore dziecko przebywa w swoim domu; Hospicjum Stacjonarne – całodobowa opieka nad dzieckiem w naszym ośrodku;

Hospicjum Perinatalne – konsultacje z lekarzem, opieka psychologiczna, duchowa, a także wsparcie w żałobie oferowana najbliższej rodzinie;


f76075471147fefa.jpeg


Grupa Wsparcia dla Rodziców w żałobie – zapewnienie wsparcia psychologicznego oraz duchowego na każdym etapie żałoby;

Dodatkowo Fundacja prowadzi Regionalną Placówkę Opiekuńczo-Terapeutyczną "Tęczowy Domek" – przebywają w niej dzieci kierowane przez Sąd, które ze względu na stopień niepełnosprawności nie mogą przebywać w Domu Dziecka lub innej placówce opiekuńczej.


b500b8b4f3c8bba5.jpeg


NAJWAŻNIEJSZE JEST DZIECKO!


Z okazji Mikołajek otwórzmy swoje serca i podarujmy od siebie prezenty dla Małych Podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Niech ten dzień w którym św. Mikołaj rozdaje upominki będzie okazją dla nas na zostanie „Mikołajami” i niesienia pomocy Najmniejszym.


f639d8b5829b0f33.jpegJeśli chcesz zostać św. Mikołajem pomóż wpłacając dobrowolną kwotę na tej stronie. Całość zebranych pieniędzy trafi do Małych Podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci, a my będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc nawet to najmniejszą.

 

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi” JP II


Materiał Aktualności TVP3 Rzeszów z Biegu Mikołajkowego w 2019 roku.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 20

MP
Magda Paściak
300 zł
EH
Ewa Hadam
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AP
Andrzej Polewka
100 zł
RJ
Rafał J
100 zł
GK
Grzegorz Kaniewski
100 zł
S
Sławek
70 zł
EM
Ewelina Bibi Oli Robert
70 zł
MK
Mateusz Karnas
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

777 071 zrzutek

i zebrali

578 596 715 zł

A ty na co dziś zbierasz?