id: bj5fca

Bieżąca działalność Hospicjum i Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego oraz wdrożenie obowiązkowego systemu informatycznego w służbie zdrowia.

Bieżąca działalność Hospicjum i Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego oraz wdrożenie obowiązkowego systemu informatycznego w służbie zdrowia.

4 151 zł 
z 45 000 zł
9%
zakończona 31.08.2021r
50 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

 Dzieło wielu dobrych serc i rąk gotowych do pracy przy tworzeniu pilskiego Hospicjum i Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego dowodzi, że wszystko jest możliwe. Wciąż jednak borykamy się z problemem finansowania bieżącej działalności. Zwłaszcza w dobie pandemii, która zmusiła nas, w trosce o pacjentów i personel do poniesienia ogromnych kosztów z tego tytułu. Dodatkowo dziś, po prawie dwóch latach funkcjonowania placówki stajemy przed wyzwaniem, które zmusza nas do znalezienia środków na sfinansowanie obowiązku, jaki na nas spoczywa, to jest – wprowadzenia systemu informatycznego do obiegu dokumentacji medycznej pacjentów.

Nie ulega wątpliwości, że jesteśmy dzisiaj świadkami cyfrowej rewolucji. Świat zawojowany został przez e-usługi m.in.: bankowości internetowej, możliwości płacenia rachunków, robienia zakupów, rezerwacji, umawiania wizyt lekarskich, ułatwień dotyczących korzystania z komunikacji publicznej - plany i rozkłady jazdy, zakup biletów. Odnosi się to również do naszego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego/Hospicjum.

Procesy informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej rozpoczęły się już 30 lat temu. Rozwiązania proponowane przez systemy informatyczne choć kosztowne, dają nieporównywalnie większe możliwości zarządzania zakładem: ewidencja pacjentów, zleceń zabiegów, wykonywanych usług i wizyt czy rozliczeń z NFZ. Jesteśmy zobowiązani, aby jak najszybciej wdrożyć ten system.

Zwracamy się więc dzisiaj z apelem do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc w organizacji i przeprowadzeniu internetowej zbiórki .

Nie jesteśmy placówką komercyjną, stąd na bieżące finansowanie działalności otrzymujemy jedynie środki z NFZ oraz dopłatę w wysokości 70% emerytury pacjenta, bez względu na jej wysokość. Te środki niestety nie są wystarczające. Bardzo nam zależy na utrzymaniu wysokich standardów opieki. Zatem zwracamy się z apelem: pomóżmy w inicjatywie internetowej zbiórki.

Wszystkim zainteresowanym inicjatywą już teraz dziękujemy.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 50

KB
Kasia B
1 000 zł
KJ
Hanna
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
JK
Mariusz Irena Świderscy
100 zł
LK
Leszek Koźmiński
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
UD
Urszula i Jarek
100 zł
JK
Jola Krawczyk
100 zł
AS
Artur Stanilewicz
100 zł
JJ
Joanna Jarczak
100 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Królewska 8, 64-920

Piła, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

750 972 zrzutki

i zebrali

540 220 622 zł

A ty na co dziś zbierasz?