id: bj5fca

Bieżąca działalność Hospicjum i Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego oraz wdrożenie obowiązkowego systemu informatycznego w służbie zdrowia.

Bieżąca działalność Hospicjum i Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego oraz wdrożenie obowiązkowego systemu informatycznego w służbie zdrowia.

4 161 zł
z 45 000
9%
zakończona
31.08.2021r
51
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 594 zrzutki i zebrali 1 065 213 483 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

 Dzieło wielu dobrych serc i rąk gotowych do pracy przy tworzeniu pilskiego Hospicjum i Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego dowodzi, że wszystko jest możliwe. Wciąż jednak borykamy się z problemem finansowania bieżącej działalności. Zwłaszcza w dobie pandemii, która zmusiła nas, w trosce o pacjentów i personel do poniesienia ogromnych kosztów z tego tytułu. Dodatkowo dziś, po prawie dwóch latach funkcjonowania placówki stajemy przed wyzwaniem, które zmusza nas do znalezienia środków na sfinansowanie obowiązku, jaki na nas spoczywa, to jest – wprowadzenia systemu informatycznego do obiegu dokumentacji medycznej pacjentów.

Nie ulega wątpliwości, że jesteśmy dzisiaj świadkami cyfrowej rewolucji. Świat zawojowany został przez e-usługi m.in.: bankowości internetowej, możliwości płacenia rachunków, robienia zakupów, rezerwacji, umawiania wizyt lekarskich, ułatwień dotyczących korzystania z komunikacji publicznej - plany i rozkłady jazdy, zakup biletów. Odnosi się to również do naszego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego/Hospicjum.

Procesy informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej rozpoczęły się już 30 lat temu. Rozwiązania proponowane przez systemy informatyczne choć kosztowne, dają nieporównywalnie większe możliwości zarządzania zakładem: ewidencja pacjentów, zleceń zabiegów, wykonywanych usług i wizyt czy rozliczeń z NFZ. Jesteśmy zobowiązani, aby jak najszybciej wdrożyć ten system.

Zwracamy się więc dzisiaj z apelem do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc w organizacji i przeprowadzeniu internetowej zbiórki .

Nie jesteśmy placówką komercyjną, stąd na bieżące finansowanie działalności otrzymujemy jedynie środki z NFZ oraz dopłatę w wysokości 70% emerytury pacjenta, bez względu na jej wysokość. Te środki niestety nie są wystarczające. Bardzo nam zależy na utrzymaniu wysokich standardów opieki. Zatem zwracamy się z apelem: pomóżmy w inicjatywie internetowej zbiórki.

Wszystkim zainteresowanym inicjatywą już teraz dziękujemy.


Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 51

KB
Kasia B
1 000 zł
KJ
Hanna
200 zł
PM
Paweł M. Owsianny
100 zł
UD
Urszula i Jarek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AS
Artur Stanilewicz
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
LK
100 zł
JK
Jola Krawczyk
100 zł
JZ
Jacek Z.
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!