id: bk48c3

Dla Oli i Dawida

Dla Oli i Dawida

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 067 015 zrzutek i zebrali 1 162 664 704 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

!!!!Dzieci sprzedane za kawałek muru!!!!

Dawid oraz Ola straciły rodziców w bardzo młodym wieku wychowując się większość swojego życia z babcią którą mimo swojego wieku potrafiła walczyć oraz ich wychować. Nie mając wymówek puszczała na wycieczki szkolne dając na małe potrzeby. Babcia w swoim wieku powinna odpoczywać wychowała swoje młodsze rodzeństwo ponieważ była najstarsza, swoje dzieci, dzieci bohaterki K oraz dzieci które walczą teraz o swoje prawa. Prawa które próbuje odebrać im wyżej wymieniona osoba która wzięła pod opiekę dzieci hmmm może nie chciała wcale opieki tylko jedyny dach nad głową należący do dzieci. Dawidowi oraz Oli odebrano rodziców następnie babcie która ich wychowała teraz chcą odebrać dom w którym się wychowali. Ponad połowa mieszkania zostało przekazana przez babcię w testamencie ... Od dnia 25 czerwca przebywali u swojego wujka Wiesława oraz jego żony Marysi dnia 4 sierpnia dzieci wracając do mieszkania prawnej opiekunki zostały wyrzucone (nagraniem) wezwane Panie z PCPR omijając dzieci na ulicy nie interesowały się nimi z uśmiechem ominęły dzieci wędrując do Pani K. Kiedy dzieci chciały wejść do mieszkania które zostało im przekazane po babci 17-letni Dawid usłyszał od policjanta " Jeżeli wejdziesz to Cię skuje" (policja wezwana prze Wiesława nie wpuszczając ich do domu gdzie przebywały osoby które nie maja prawa tam przebywać).

Po całym zajściu 6 sierpnia dzieci zostały zabrane do placówki hmmm czyżby ktoś chciał się zemścić nad dziećmi i zrujnować im życie ponieważ potrafią powiedzieć STOP nie damy się tak traktować? 

7 sierpnia dotarł list do Pana Wiesława oraz Pani Marii w którym zabrano Dawida oraz Ole do placówki z powodu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 nasuwa mi się tylko jedno pytanie OD KIEDY POJAWIŁ SIĘ WIRUS OD 6 SIERPNIA? WCZEŚNIEJ NIKT NIE ROBIŁ PROBLEMÓW ŻE DZIECI SĄ TYMCZASOWO U RODZINY KTÓRA TERAZ WALCZY O DZIECI.

Dawid oraz Ola maja młodszą od siebie siostrę która przebywa nadal u Pani K.

Nie pozwólmy aby dzieci straciły wszystko co mają. Pomóżmy bezbronnemu rodzeństwu które za dużo już przeszły w swoim życiu. Nie pozwólmy aby tak to się skończyło. 

Jesteśmy z wami Dawid Aleksandra <3 <3 <3

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 25

DF
Filipowicz Damian
100 zł
AR
Alina Rys
100 zł
EC
Ewa Czarnecka
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
SC
Sylwia chodara
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
EF
Ewa Fedorska
30 zł
MN
Martyna Nowakowska
30 zł
 
Dane ukryte
25 zł
PK
Patrycja Jurek
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków