id: bkkepp

Na ratunek przed pandemią. Pomóż załóżyć e-sklep Kooperatywie "Dobrze"

Na ratunek przed pandemią. Pomóż załóżyć e-sklep Kooperatywie "Dobrze"

26 476 zł 
z 25 000 zł
105%
zakończona 07.12.2020r
286 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Od ponad 6 lat łączymy mieszkańców miast i wsi poprzez sklep kooperatywy spożywczej, w którym sprzedajemy ekologiczną i starannie dobraną żywność od zaufanych rolników. Teraz chcemy umożliwić Wam robienie zakupów także online. My potrzebujemy tego by przetrwać, wy - by móc bezpiecznie robić zakupy. Liczy się każde wsparcie!


W pandemicznej rzeczywistości zdrowie staje się tematem numer jeden. Dlatego wiele/u z Was chce się dobrze odżywiać, a zakupy robić rzadziej i jak najbliżej domu. Rozumiemy to w pełni. Niestety równocześnie odczuwamy dotkliwie zmniejszenie liczby klientów w prowadzonych przez nas dwóch stacjonarnych sklepach. Wynikający z tego gwałtowny spadek rentowności zagraża istnieniu naszej Kooperatywy. Dlatego mobilizujemy siły aby przetrwać ten trudny czas....

 

mc9e13a5633a5b1e.jpeg

SKLEP ONLINE TO NASZA DESKA RATUNKU

Jak wiele niedużych, motywowanych wartościami biznesów stanęliśmy w obliczu (wywołanego przez pandemię) kryzysu finansowego. Zwyczajnie nie stać nas teraz na inwestycję w rozwój. Co gorsza zagrożone jest istnienie naszego sklepu na Wilczej 29a, a wraz z nim kilkunastu miejsc pracy i źródła dochodu kilkudziesięciu dostawców. Otworzenie sklepu online będzie deską ratunkową pozwalającą przetrwać nam uderzenie drugiej fali pandemii. A ponad wszystko inne pozwoli dalej realizować nasz cel - sprzedawać Wam super zdrową żywność od rolników, którzy dbają o zasoby naturalne. Nasze wspólne dobro.


ZAKUPY ONLINE

Regularnie pytacie nas czy będzie u nas można kupować online. Już w kwietniu testowaliśmy ten pomysł (fotka). Niestety problemy informatyczne i organizacyjne sprawiły, że pierwsza wersja naszego sklepu internetowego nie zadziałała poprawnie i musieliśmy zawiesić jego działalność. Jednak teraz wyciągnęliśmy wnioski z niepowodzeń, zmobilizowaliśmy wszystkie siły i jesteśmy gotowi by tym razem kupowało się u nas "Dobrze" także przez internet. Potrzebujemy do tego Waszej pomocy.


rdd1ffb28fd155ca.jpeg


CO KUPISZ W SKLEPIE ONLINE?

Przede wszystkim sezonowe warzywa i owoce, produkty eko na wagę, pieczywo, produkty wegańskie i wiele innych.


NA CO ZBIERAMY PIENIĄDZE?

Zbieramy pieniądze na:

 • Dopracowanie systemu informatycznego do składania zamówień
 • Zakup wyposażenia magazynowego, które umożliwi nam bezpieczne przygotowanie zamówień
 • Opracowanie i wdrożenie systemu dostaw


[UPDATE 10.11] - Wow! Jesteśmy wzruszeni. Czujemy, że dzięki Wam Kooperatywa przetrwa kryzys. Dostajemy od Was dużo wiadomości o tym, że zależy Wam na tym, żeby Kooperatywa sprzedawała online i chcecie nas wspierać. Nasi członkowie i członkinie oferują ciągle nowe prezenty. Mamy Wam do zaoferowania jeszcze sporo nowych usług np. karnety na zajęcia z jogi, czy masaż lomi lomi. Postanowiliśmy więc zwiększyć kwotę zbiórki o dodatkowe 10 tys. złotych, które przeznaczymy na wynagrodzenie dla informatyka, za prace konserwacyjne, konieczne po uruchomieniu sklepu. System informatyczny, który powstanie będzie wymagał doglądania, poprawiania błędów i ulepszania po uruchomieniu. I w tym możecie nam pomóc. Liczymy na Was i dziękujemy za dotychczasowe wsparcie.

o13dd368ef53072c.jpegW zamian za wsparcie mamy do zaoferowania ciekawe nagrody przygotowane przez członków i członkinie naszej Kooperatywy.

Nie czekaj - dorzuć się i podziel się zrzutką!


O Kooperatywie Spożywczej "Dobrze"

W zglobalizowanym świecie zdominowanym przez supermarkety, farmy przemysłowe i żywność z drugiego końca świata – my dbamy o dostęp do zdrowej żywności stawiając na bezpośrednią współpracę z rolnikami, lokalność, sezonowość i ekologię. Stowarzyszenie Kooperatywa Spożywcza “Dobrze” to przedsiębiorstwo społeczne oparte na wartościach współpracy i zrównoważonego rozwoju, na którym korzystają wszyscy: producenci, klienci, członkowie i pracownicy. Tworzymy społeczność, która wspólnie prowadzi dwa sklepy z produktami bio, a dodatkowo organizuje liczne wydarzenia promujące zrównoważony środowiskowo i odpowiedzialnie społecznie styl życia. Działamy od 2013 roku. Zrzeszamy już blisko 500 osób. Wkrótce zrealizujemy nasze kolejne marzenie.


Więcej o nas znajdziesz na stronie: www.dobrze.waw.pl

Odwiedź nasze sklepy na Wilczej 29a i Andersa 27.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 286

Jakub Łyszkowski
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
WW
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
JC
JolaCze
500 zł
ZP
Zuza Petrusiewicz
450 zł
KM
Jakub Mazurek
300 zł
DA
Dominika Arseniuk
300 zł
DK
Dorota Komar
300 zł
MU
Magda Umer
299 zł
Zobacz więcej

Komentarze 13

 
2500 znaków
 • AS
  Agata Surała

  Trzymam kciuki za powodzenie sklepu!:)

  100 zł
 • GD
  Gurishia

  Zrzutko.pl ! Jak nie przestaniecie wspierać organizacji faszystowskich typu Marsz Niepodległości poprzez udostępnianie im waszego portalu, będzie to ostatnia zbiórka na waszym portalu, na którą wpłacam.

  180 zł
 • GC
  Bosman

  Nigdy u Was nie byłem, ale znam Was. Działajcie i do zobaczenia gdzieś kiedyś! Ciao G.

  60 zł
 • OS
  Olga Stołowska

  Powodzenia!!!

  50 zł
 • PT
  Piotr Trzaskowski

  Zrzutko.pl ! Jak nie przestaniecie wspierać organizacji faszystowskich typu Marsz Niepodległości poprzez udostępnianie im waszego portalu, będzie to ostatnia zbiórka na waszym portalu, na którą wpłacam. Będę też namawiał inicjatywy i organizacje, w które jestem zaangażowany, by unikały waszych usług.

  200 zł
 • Zobacz więcej

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Podziękowanie na fanpejdżu Kooperatywy

Wrzuć symboliczną dyszkę za symboliczne podziękowanie na naszym fanpejdżu. Będzie nam miło!

rozwiń

wybrano 18 razy (pozostało 82 z 100)

Wpłać 40 zł i więcej
Wejściówka na zajęcia jogi

Zajęcia odbywają się w Instytutcie Jogi Sławomira Bubicza. Wejściówka na dowolne zajęcia z grafiku. Więcej na www.injoga.pl.

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 7 z 10)

Wpłać 45 zł i więcej
FLaga tęczowa 90X150cm

Tęcza międzynarodowy symbol spółdzielczości i jednocześnie społeczności LGBTQ. Przypadek? Nie sądzimy. Warto zawiesić na balkonie lub oknie. Zwłaszcza w tych czasach. Odbiór w jednym ze sklepów kooperatywy po zakończeniu zbiórki.

rozwiń

wybrano 40 razy (pozostało 10 z 50)

Wpłać 50 zł i więcej
Torba społdzielcza na zakupy MADE IN POLAND

Torby na zakupy i inne różności z naszym neonem i buraczkową wycinanką naszego członka Jędrka Owsińskiego - malarza i biologa. Szyte i drukowane w Spółdzielni Socjalnej Panato z Wrocławia - przedsiębiorstwie społecznym, które tworzy miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnościami. Siła spółdzielni! Na zdjęciu jest na razie wizualizacja torby będą dostępne w kolorach szarym, niebieskim, żółtym, pomarańczowym i magenta. Odbiór w jednym ze sklepów kooperatywy po zakończeniu zbiórki.

rozwiń

wybrano 43 razy (pozostało 7 z 50)

Wpłać 50 zł i więcej
Koszulka ZERO WASTE z nadrukiem Kooperatywy

Kto nie kocha t-shirtów zespołów, klubów sportowych, czy wyjątkowych spółdzielni? Wszyscy je kochamy. Kto jednak lubi kupować w dzisiejszych czasach nowe ciuchy? Z myślą o waszych (i naszych!) świadomych wyborach konsumenckich przygotowaliśmy wyjątkową serię t-shirtów z nadrukami "Dobrze być kooperatywą!". Nadruki nanieśliśmy na lekko używanych koszulkach wysokiej jakości. Daliśmy im nowe życie i możliwość krzewienia idei współpracy! Różne rozmiary, przeróżne kolory - po zakupie daj znać jaki mniej więcej potrzebujesz. Odbiór w jednym ze sklepów kooperatywy po zakończeniu zbiórki.

rozwiń

wybrano 49 razy (pozostało 1 z 50)

Wpłać 75 zł i więcej
Lekcje niemieckiego ONLINE

Was? Kapusta i kwas! Zapraszam do przedyskutowania lub spisania tematu warzywnego, chemicznego, lub każdego innego, na który masz akurat zapotrzebowanie. W ramach 1h zajęć on-line możemy się roz-sprechać, zająć uporczywym tekstem, przetłumaczyć coś, zredagować... albo dokonać pierwszego stopnia wtajemniczenia. Po dokonaniu wpłaty otrzymasz moje dane kontaktowe i umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie. Bis dann!

Prowadzi Martyna Rogulska - sympatyczka naszej Kooperatywy

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wpłać 80 zł i więcej
Plakat "Dobrze być spółdzielnią" autorstwa Natalii Sajewicz

Plakat zaprojektowany przez Natalię Sajewicz specjalnie na naszą zbiórkę. Już dziś możesz wyrazić swoją miłość do współpracy i kooperacji wybierając jako nagrodę plakat z przytulającymi się marchewkami. Format 100 x 70. Odbiór w jednym ze sklepów kooperatywy po zakończeniu zbiórki.

rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 9 z 15)

Wpłać 90 zł i więcej
Apetyczna lekcja włoskiego dla początkujących online (zajęcia indywidualne 90 min.)

Myślisz o rozpoczęciu nauki języka włoskiego, ale nie wiesz czy to język dla Ciebie? A może Twoją pasją jest włoska kuchnia, ale nigdy nie zamawiasz w restauracji bruschetty, ponieważ nie wiesz jak ją wymówić? Podczas apetycznej lekcji włoskiego dla początkujących poznasz główne zasady wymowy oraz podstawowe zwroty, które mogą Ci się przydać podczas podróży do Włoch lub zgłębiania włoskiej sztuki kulinarnej. Lekcja będzie miała formę posiłku, podczas którego serwowane będą kolejne lingiwstyczne dania - od antipasto po dolce i caffè, zatem nie siadaj do komputera z pustym żołądkiem! Uczy Karolina Iskierka

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 1 z 3)

Wpłać 125 zł i więcej
Life Coaching/ Coaching zawodowy (1 sesja online +konsultacja)

Coaching to proces składający się z: definiowania celu, planowaniu działania oraz pracy nad jego realizacją i weryfikacją. Pozwala m.in. na poszerzenie perspektywy, zmianę zachowania, uzmysłowienie sobie własnych zasobów oraz blokad.  Wspieram:osoby indywidualne w rozwoju poczucia sprawczości, kompetencji organizacyjnych, w tym liderskich, a także rozwoju osobistym i zawodowym,organizacje pozarządowe, biznesy społeczne, firmy, start-upy, inicjatywy sąsiedzkie i grupy nieformalne w obszarze współpracy grupowej i zarządzania.Skorzystaj z 60min sesji coachingowej online poprzedzonej konsultacją telefoniczną. Zapraszam Nina Józefina Bąk. Więcej: ninajozefina.com

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 4 z 6)

Wpłać 140 zł i więcej
Karnet na jogę

Karnet na 4 zajęcia w Instytucie Jogi Sławomira Bubicza. Więcej na www.injoga.pl.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 1 z 3)

Wpłać 150 zł i więcej
Kubeczek menstruacyjny plus porada jak dobrać

Kubeczek menstruacyjny od Better Land wraz z poradą, jak dobrać właściwy model. Kubeczki menstruacyjne to wspaniałe rozwiązanie na problem jednorazowych produktów higienicznych zaśmiecających naszą planetę. Jeden kubeczek może starczyć nawet na 10 lat używania - zobacz, o ile podpasek i tamponów zastąpi jeden kubeczek! Zajrzyj na grupę na Facebooku: Ekologiczna Miesiączka i wypróbuj kubeczek menstruacyjny!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 1 z 2)

Wpłać 150 zł i więcej
Masaż Shiatsu 90min

Od 5 lat pracuję jako certyfikowany bodyłorker shiatsu. To japońska forma pracy z ciałem, bazująca na tradycyjnej medycynie chińskiej (meridiany i akupunkty) oraz technice akupresury. Klient_ka leży na materacu na podłodze w pełni ubrany_a. Pracuje się z wybranymi częściami ciała lub przekrojowo - z całą jego powierzchnia. Masaż ma głęboko relaksacyjny i rozluźniający charakter.

Uczyłem się w szkole European Shiatsu School. swoją wiedzę uzupełniam o elementy Body-Mind Centering, które studiuję w szkole Moveus w Niemczech. Realizacja: Muranów / Warszawa. Andrzej Woźniak z Kooperatywy.

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wpłać 30 zł i więcej
Płyta CD zespołu szastasal pt. "Koniec Kończyn"

Bardzo trudna do zdobycia płyta zespołu szastasal wydana własnym sumptem w 2015 roku. Nieosiągalna właściwie. Ani na Spotify ani na Allegro. W skład zespołu wchodzili muzycy znani z takich grup jak: Agonia, Tragiedja (patrz Tragiedja wg. Post Regiment), Miazzga czy Spid Demon. Zespól grał muzykę w stylu neo-cold-wave-punk-jazz. Z powodzeniem odbywając trasy koncertowe po górnym Mokotowie i dolnym Urzeczu z kulminacją w klubie CDQ na Woli) zespół zakończył działalność muzyczną i na szczęście już nic nie nagra. Przynajmniej nie w tym roku.

Płyta w warstwie lirycznej traktuje o tym, że wszystko, literalnie wszystko, nawet kończyny, ma swój koniec. Dlatego powinniśmy się naprawiać.

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

Wpłać 40 zł i więcej
Notesy z Łukowa z pieczątką Kooperatywy

Notesy z Łukowa to mikro-marka introligatorska i projekt partycypacyjny artystki Pameli Bożek realizowany z uchodźczyniami z Ośrodka dla Cudzoziemców i Cudzoziemek w Łukowie, ze wsparciem Stowarzyszenia “Dla Ziemi”. Odbiór w jednym ze sklepów kooperatywy.

rozwiń

wybrano 19 razy (pozostało 0 z 19)

Wpłać 50 zł i więcej
Zestaw 2 mydeł Najel

Wybierz dwa mydła w kostce Najel od Better Land, największej internetowej ekodrogerii w Polsce. Mydła Najel są produkowane wg tradycyjnych receptur z Aleppo. Odbiór w jednym ze sklepów kooperatywy.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 60 zł i więcej
Zestaw 4 szczoteczek do zębów Hydrophil

Wybierz cztery dowolne szczoteczki do zębów Hydrophil od Better Land, największej internetowej ekodrogerii w Polsce. Szczoteczki są bambusowe z włosiem wykonanym z oleju rycynowego - po odłamaniu końcówki szczoteczki można kompostować. Hydrophil to etyczna marka, która działa zgodnie z ideą zero waste, a część zysków przeznacza na wspieranie organizacji pozarządowych. Sposób odbioru: wysyłka. Odbiór w jednym ze sklepów kooperatywy po zakończeniu zbiórki.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 60 zł i więcej
2 podpaski wielokrotnego użytku Soft Moon Ultra (dowolny rozmiar)

Ultracienkie podpaski wielorazowe Soft Moon to rozwiązanie w duchu zero waste! Prezent od Better Land - największej ekodrogerii internetowej w Polsce. Zastąp jednorazowe podpaski niezwykle wygodnymi i wielorazowymi podpaskami Soft Moon. Są piękne, wygodne i szyte w Polsce. Wzór może być inny niż na zdjęciu. Odbiór w jednym ze sklepów kooperatywy po zakończeniu zbiórki.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 70 zł i więcej
Ręcznie wyciskany olej z orzechów laskowych 30ml

W podziękowaniu za wsparcie naszej akcji "zamknę" dla Was orzechy laskowe w buteleczkach. To unikalna okazja do spróbowania 100% ręcznie tłoczonego olejku z orzecha laskowego, który zrobię specjalnie tuż przed odbiorem. Olejek ukoi skórę przy wietrze i zimnie, nawilży włosy lub nacieszy zmysły. Kosmetyczny i jadalny zarazem. Monika Araszkiewicz - członkini Kooperatywy "Dobrze". Odbiór w jednym ze sklepów kooperatywy po zakończeniu zbiórki.

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

Wpłać 75 zł i więcej
Konwersacje z j. francuskiego 60min

Znasz podstawy francuskiego albo wręcz kiedyś płynnie mówiłe(a)ś, ale zabrakło okazji do wysławiania się w tym języku?

Chciał(a)byś wrócić do wyrażania swoich myśli w języku Moliera lub dowiedzieć się, jak po francusku brzmi brukiew?

Przygotuj się na aromatyczną wirtualną kawę z chrupiącą bagietką, przy której porozmawiamy o ciekawych tematach ;-)

Skontaktuj się ze mną na [email protected], ustalimy terminy konwersacji oraz tematy, które Cię interesują.

A bientôt!

Natalia

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 80 zł i więcej
Szampon i płyn do kąpieli Baby Anthyllis w szkle z pompką

Kosmetyki dla dzieci w szkle Baby Anthyllis Zero od Better Land, największej intenetowej ekodrogerii w Polsce. Anthyllis to sprawdzona włoska marka produkująca kosmetyki ekologiczne i naturalne o najwyższej jakości. Wysyłka.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 85 zł i więcej
Ręcznie wykonany makramowy kwietnik

Ręcznie wykonany makramowy kwietnik. Odbiór w jednym ze sklepów kooperatywy po zakończeniu zbiórki.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 90 zł i więcej
Metoda Feldenkraisa - sesja indywidualna

Prowadzi członek Kooperatywy - Maciej Łukowski

Efekty takich sesji (najlepiej kilku)

-pełniejsza świadomość własnego ciała i własnych nawyków ruchowych

-zmian niekorzystnych nawyków na bardziej korzystne

-ulga w dolegliwościach bólowych

-odprężenie i relaks

-pełniejsza możliwość ekspresji i przeżywania życia

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 95 zł i więcej
Warsztaty "Jak kompostować" online

Zapraszam Cię na warsztaty online, na których poznasz tajniki kompostowania w domu. (Tak! Nie musisz mieć ogródka, żeby kompostować!). Pokażę Ci, jak własnoręcznie zbudować kompostownik za niewielkie pieniądze i jak zacząć pozyskiwać ze swoich odpadków czarne złoto: kompost. Jestem edukatorką ekologiczną, autorką bloga www.Organiczni.eu i specjalistką od kompostowania: napisałam o tym książkę „Jak kompostować? To proste!”. Dowiedz się, dlaczego kompostowanie jest ważne, zobacz, jak jest proste, przekonaj się, jak pięknie pachnie! Prowadzi Joanna Baranowska

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 100 zł i więcej
Tkamy gobeliny - warsztat

Może marzy Ci się własnoręcznie wykonany dywanik lub potrzebujesz znaleźć nowy sposób wyrazu, cokolwiek sobie wymarzysz pomogę Ci to zrobić. Zapraszam Cie na warsztat, na którym nauczę Cię zrobić własną ramę tkacką, nasnuć osnowę i wytkać gobelin. Polecam tym, którzy lubią rękodzieło, ale brakuje im nauczyciela i tym którzy potrzebują wyciszenia i medytacji w działaniu. Jeśli okoliczności pozwolą to chciałabym żeby warsztat odbył się na żywo, ale możemy również spróbować online. Prowadzi Marta Sobczyńska z Kooperatywy.

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

Wpłać 120 zł i więcej
MASAŻ TAJSKI YESHE NUA 75 min

MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD do głębszych warstw ciała, już pierwsze spotkanie rozpoczyna proces przywracania wewnętrznej równowagi, odbudowy zmęczonego systemu nerwowego i daje widoczne rezultaty. Zaprasza członek Kooperatywy "Dobrze" Łukasz Goliwas.

EFEKTY REGULARNYCH SESJI: - Lepsza koncentracja - Bardziej przejrzysty i rozluźniony umysł - Podniesienie poziomu energii - Głębszy oddech i zdrowszy sen - Oczyszczenie organizmu z toksyn - Poprawa przemiany materii i krążenia - Wzmocnienie systemu immunologicznego - Wzmocnienie stawów i elastyczności mięśni - Rozluźnienie pleców, barków, ramion i szyi - Poprawa sylwetki i giętkości całego ciała - Rozwinięcie świadomości ciała i pozytywnych nawyków.

Realizacja - Żoliborz. Realizacja do końca marca.

rozwiń

wybrano 10 razy (pozostało 0 z 10)

Wpłać 180 zł i więcej
Olejek CBD z polskich konopii

Olejek wykonany z Polskich Konopii

Naturalna metoda ekstrakcji sprawia, że pozyskujemy pełne spectrum kannabinoidów polarnych i niepolarnych

Zarówno CBD jak i CBG CBA CBC i THC <0,2%

Pełne spectrum kannabinoidów jest niezbędne do tego by olejek właściwie się wchłaniał i skutecznie działał na nasz układ kannabinoidowy, tonizując układ nerwowy.

Konopia siewna to cudowna roślina o wspaniałych właściwościach.

Na liście jej dobroczynnych działań są m in.

-obniżenie ciśnienia krwi

-działanie przeciwbólowe

-działanie przeciwzapalne

-przeciwdziałanie mdłościom

-regulacja apetytu i pracy jelit

-poprawa odporności organizmu

-działanie przeciwskurczowe

-działanie przeciwbakteryjnie

- wspomaganie detoksykację organizmu


W związku z tym stosowana jest szeroko zarówno w profilaktyce chorób układu nerwowego, jak i u pacjentów nowotworowych. Wspiera w walce z depresją i bezsennością.  Pomocna w leczeniu astmy, chorób skóry takich łuszczyca, atopowe zapalenie a także zalecana na migreny.

Jest źródłem przeciwutleniaczy, żelaza, fosforu, wapnia, magnezu i sodu.

Łagodzi stany lękowe i pozwala na spokojny sen.


Odbiór możliwy w jednym ze sklepów Kooperatywy po mailowym umówieniu.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 200 zł i więcej
Masaż tajski YESHE NUAD 120 min.

MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD do głębszych warstw ciała, już pierwsze spotkanie rozpoczyna proces przywracania wewnętrznej równowagi, odbudowy zmęczonego systemu nerwowego i daje widoczne rezultaty. Zaprasza członek Kooperatywy "Dobrze" Łukasz Goliwas.

EFEKTY REGULARNYCH SESJI: - Lepsza koncentracja - Bardziej przejrzysty i rozluźniony umysł - Podniesienie poziomu energii - Głębszy oddech i zdrowszy sen - Oczyszczenie organizmu z toksyn - Poprawa przemiany materii i krążenia - Wzmocnienie systemu immunologicznego - Wzmocnienie stawów i elastyczności mięśni - Rozluźnienie pleców, barków, ramion i szyi - Poprawa sylwetki i giętkości całego ciała - Rozwinięcie świadomości ciała i pozytywnych nawyków.

Realizacja - Żoliborz.

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

Wpłać 200 zł i więcej
Leśne Spacery Rozwojowe 3h (dla małych grup)

Leśne Spacery Rozwojowe od 2015 roku pomagają odpocząć, zanurzyć się w lesie i odnowić kontakt z naturą - dla zdrowia i wewnętrznej harmonii. Metoda, którą rozwijam to leśne kąpiele (jap. shinrin-yoku), w czasie których można odprężyć się, wyciszyć, wrócić do równowagi. Wszystko dzięki wykorzystaniu zmysłów. Rozwijamy te podstawowe - wzrok, słuch, węch, smak, dotyk, a także inne: np. orientację w przestrzeni czy świadomość własnego ciała. Taka kąpiel to też okazja, by dowiedzieć się więcej o sobie i o innych - ludziach, zwierzętach, drzewach. Więcej informacji: Facebook Leśne Spacery Rozwojowe / insta: @lesnespacery Każdy z spacerów po serii zaproszeń opartych o zmysły, będzie składał się także z doświadczenia indywidualnego, które pogłębia kontakt z lasem i drzewami. Preferowany dzień tygodnia na spacer to sobota lub niedziela. Czas to ok. 3 godziny. Prowadzi członek Kooperatywy Adam Markuszewski.

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 260 zł i więcej
Masaż Lomi Lomi z aromaterapią olejkami eterycznymi doTerra 90min

Lomi Lomi to hawajski masaż relaksacyjny. Tradycyjnie był masażem leczniczym wykonywanym przez kapłanów tzw. kahunów. Lomi Lomi jest wykonywany głównie przedramionami oraz dłońmi z użyciem olejku do masażu, Masaż obejmuje całe ciało. Techniki masażu są płynne i faliste. Jest to bardzo przyjemny rytuał. Lomi Lomi doskonale rozluźnia mięśnie, relaksuje, wycisza i koi nerwy. Po masażu mogą towarzyszyć takie uczucia, jak spokój, zaufanie, nadzieja, akceptacja.

Do masażu zostaną dobrane olejki eteryczne klasy terapeutycznej doTerra. Wspólnie stworzymy najlepszą kompozycję zapachową. Olejki skutecznie, uśmierzają ból, uziemiają, relaksują i poprawiają nastrój. Czas realizacji do końca maja 2021. Przyjmuję w moim gabinecie na Brackiej 18, Śródmieście, Maria Drabik, członkini Kooperatywy.



rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 450 zł i więcej
Porada architekta wnętrz

Porada wnętrzarska prowadzona przez członkinię Kooperatywy Ewę Woźny Concierge Design. Taka porada pomaga osobom, które potrzebują wsparcia architekta wnętrz, a nie pełnego projektu. Pozwala ona wskazać ideę, uspójnić pomysł na wnętrze, doradzić. Porada składa przebiega w dwóch krokach:1. Konsultacja telefoniczna lub mejlowa pozwalająca określić zakres porady i przygotować się do niej architektowi.2. Część zasadnicza- 1-2h spotkanie na żywo lub on-line.Kontakt:[email protected]/ConciergeDesign

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 500 zł i więcej
Reportaż rodzinny - sesja fotograficzna

Fotografujesz telefonem swoją rodzinę, ale w efekcie nie ma Cię na zdjęciach? Zaproś mnie na foty. Oferuję voucher na reporterską

domową sesję rodzinną. Na czym polega taka sesja? To niezwykła forma pracy. Spotkania mają charakter spontaniczny. Z taką sesją nie wiążą się żadne przygotowania ani

specjalne stroje, sztuczne oświetlenie ani żadna inna forma poprawiania rzeczywistości. To raczej wspólne spędzanie czasu, bazujące na zaufaniu oraz relacji.

Oferuję niedużą sesję, maks. godzinną, której efektem jest 10 profesjonalnie obrobionych zdjęć w formie cyfrowej (jest możliwość dokupienia ujęć). To voucher na zdjęcia reportażowe i nie ma możliwości wymiany na foty portretowe albo studyjne. Pracuję w Warszawie i okolicach. Voucher jest ważny do końca marca 2021.

http://mocarska.pl

https://www.facebook.com/mocarska.agnieszka

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Nasi użytkownicy założyli

799 110 zrzutek

i zebrali

618 506 594 zł

A ty na co dziś zbierasz?