id: bkztas

Popularyzacja historii Polskiej elektroniki.

Popularyzacja historii Polskiej elektroniki.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 935 zrzutek i zebrali 1 166 790 675 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Z przyjemnością prezentujemy koncepcję nowego Muzeum Elektroniki, które ma zagościć w sercu Chorzowa, jako unikalne miejsce, które połączy fascynującą historię elektroniki z nowoczesnymi innowacjami. Nasze Muzeum Elektroniki będzie nie tylko miejscem prezentacji rzadkich eksponatów, ale również przestrzenią do eksploracji, nauki i inspiracji dla odwiedzających.


Zapraszamy do wsparcia naszej inicjatywy poprzez udział w rzutce, a w zamian oferujemy darmowe wejścia na naszą wystawę lub organizację urodzin/warsztatów w wybranej jednostce muzeum, Kraków lub Chorzów. Wpłaty zostaną przeznaczone na budowę Muzeum Elektroniki w Chorzowie. Dzięki Waszej pomocy stworzymy miejsce, gdzie przeszłość spotka się z przyszłością, a innowacje łączą się z historią. Zapraszamy do wspólnego odkrywania i tworzenia!


Co oferujemy w zamian za wsparcie?

1.Każdy wspierający dowolną kwotą otrzyma darmowe wejście na wystawę w dowolnej jednostce Muzeum Elektroniki. Po dokonaniu wpłaty prosimy o kontakt mail, ustalimy szczegóły i datę odwiedzin.

2.Każdy wspierający kwotą powyżej 650 złoty otrzymuje możliwość zorganizowania darmowych warsztatów dla grupy szkolnej lub organizacji urodzin w naszym Muzeum. Temat warsztatów to " Historia Gier Wideo " a dla urodzin " Urodzinowa Elektro-zagadka" więcej informacji na naszej stronie www.


O nas.

Muzeum jest prowadzone przez dwóch braci, Łukasza i Artura, którzy od najmłodszych lat związani są z elektroniką. Naszym priorytetem jest propagowanie wiedzy na temat cyfrowego i elektronicznego dziedzictwa kulturowego a przede wszystkim historii Polskiej elektroniki użytkowej.Głównym celem naszej instytucji jest praca z młodzieżą szkół podstawowych i średnich poprzez organizację warsztatów, które wprowadzają ich w fascynujący świat dawnej elektroniki oraz retro komputerów. Dążymy do zaszczepiania w nich kultury cyfrowej.

YoZz4HsHUB0B3zv2.jpgNasza unikalna kolekcja jest udostępniana dla indywidualnych zwiedzających z całej Polski i Europy. Dodatkowo, angażujemy się w aktywizację rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi poprzez specjalnie zorganizowane warsztaty.

v3uNsxaZb3hoEBAy.jpg

Współpracujemy z Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie w zakresie cyfrowego dziedzictwa kulturowego. Ponadto, oferujemy zajęcia dla seniorów, zapobiegając wykluczeniu cyfrowemu poprzez Centrum Aktywności Seniora (CAS Fundacja Współpracujmy).

C3neFl1X9dGNzD6o.jpg

Nasza współpraca z Muzeum Krakowa, oddziałem Nowa Huta, zaowocowała popularną wystawą pt. "Trzepaki Reksio Atari" . Dodatkowo, we współpracy z Stereo Style, wspieramy rozwój nowych gier na platformy Amstrad i Spectrum, które zdobywają uznanie na całym świecie.

ZjxC25h798SqmBBU.jpgPosiadamy certyfikaty jako miejsce przyjazne osobom niewidomym i słabowidzącym, oraz miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Zostałyśmy zauważeni i poleceni przez prezydenta miasta Krakowa, Jacka Majchrowskiego.

3AUILPi9PIfI5wWg.jpgNasze zaangażowanie społeczne obejmuje coroczne wsparcie ogólnopolskiej zbiórki krwi dla ofiar wypadków komunikacyjnych "Moto Serce", fundowanie nagród oraz pomoc w organizacji imprez sportowych. Dodatkowo, organizujemy urodziny dla dzieci, przybliżając im technologie XX wieku.

fUtjT2Zu8LBJiFeZ.jpgDzięki naszej ciężkiej pracy zdobyliśmy uznanie w mediach ogólnopolskich, takich jak RMF, TVP, Gazeta Wyborcza, Dziennik Polski i inne. Wyszukiwarka Google ocenia naszą firmę na 5.0 (5 gwiazdek z 5), co najlepiej oddaje naszą misję i podejście do tematu retro elektroniki.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Pomagaj organizatorowi zrzutki jeszcze bardziej!

Dodaj swoją ofertę/licytację - Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę. Czytaj więcej.

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych nagród/ofert.

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 7

KK
Karol Król
50 zł
KK
Krzysztof Kubas
100 zł
MB
Marcin Bańdo
20 zł
ŁW
Łobuz wspiera!
200 zł
PS
Paulina Seremak-Peczkis
50 zł
WZ
Witek
20 zł
JW
Jakub PKP
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!