Wróć do bloga

Zmiana zasad logowania na zrzutka.pl - sprawdź co się zmienia!

Zmiana zasad logowania na zrzutka.pl - sprawdź co się zmienia!

Napisano 13 stycznia, 2019
Zmiana zasad logowania na zrzutka.pl - sprawdź co się zmienia!

Wczoraj wprowadziliśmy istotną zmianę w logowaniu na portalu zrzutka.pl i w naszych aplikacjach mobilnych - usunęliśmy możliwość logowania z użyciem Facebooka oraz Google+. Poniżej sprawdzisz, dlaczego musieliśmy wdrożyć tę zmianę oraz jak rozwiązać ewentualne problemy z logowaniem.

Dlaczego musieliśmy usunąć konta społecznościowe z opcji logowania?

W grudniu 2018 roku złożyliśmy w Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) wniosek o wydanie dla zrzutka.pl licencji na działalność w charakterze krajowej instytucji płatniczej i aktualnie wdrażamy niezbędne zmiany, konieczne do tego, aby taka licencja mogła nam być wydana. Jedną z rekomendacji, które powstały na etapie tworzenia wcześniej wspomnianego wniosku, było usunięcie logowania kontami społecznościowymi na zrzutka.pl. Dlaczego? Takie rozwiązanie wynika z przepisów - dlatego do żadnego z banków nie zalogujecie się za pomocą kont społecznościowych.

Jak bezproblemowo przejść proces zmiany sposobu logowania? 

Uwaga - jeśli pamiętasz jaki mail i hasło były przypisane do Twojego profilu na zrzutka.pl - po prostu loguj się z użyciem maila (czyli loginu) i hasła. Jeśli nie pamiętasz maila lub hasła, wtedy:

1. Jeśli nie pamiętasz maila lub hasła - wejdź na zrzutka.pl/logowanie i wybierz swój sposób logowania (Facebook lub Google+):

logowanie

2. Po wybraniu właściwej opcji trafisz na odpowiedni ekran:

a. Jeśli już kiedyś ustawiałeś/ustawiałaś hasło do zrzutka.pl, to w takim wypadku będzie możliwa jego zmiana (nie jest to obowiązkowe). Jeśli nie pamiętasz hasła, to na tym widoku znajdziesz również opcję zresetowania hasła (opcja "zresetuj hasło" obok pola "Twoje stare hasło"):

logowanie_2

b. Jeśli nigdy nie ustawiałeś/ustawiałaś hasła na portalu zrzutka.pl, to pojawi się ekran pozwalający na ustalenie hasła. Po ustaleniu hasła należy dokonywać logowania na zrzutka.pl z użyciem maila (login) oraz ustalonego hasła:

logowanie_3

To już wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszych zmianach w logowaniu na zrzutka.pl. W razie pytań skontaktuj się z nami tutaj.

Z poważaniem,

Zespół Zrzutka.pl

Facebook Twitter


Komentarze 3

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  Prosze o pomoc https://zrzutka.pl/z/WUTJ9c

 •  
  Beata Holcgreber

  Dziękuję za przydatne informacje .ps6xd8

 •  
  Przemysław Dąbrowski

  Dziękuję serdecznie za pomoc w dążeniu do realizacji mojego marzenia :) 3gjeh3