Ponad 30 tys. zł na bilety Survival Race i 60 tys. zł na start w maratonie na Antarktydzie!

Napisano 22 lutego, 2019

Czy ktoś zebrał wielką kwotę na start w biegu z przeszkodami? Tak! Jedna ze zbiórek zebrała aż 60 000 zł, była to zbiórka na start w maratonie na Antarktydzie. Niżej znajdziesz niezwykłe zbiórki i nie tylko - sprawdź!

Po pierwsze - czy to działa?

1. Pan Paweł Spyt na swojej zrzutce na start w maratonie na Antarktydzie zebrał ponad 60 000 zł - zrzutkę Pana Pawła możesz zobaczyć tutaj:

Ty też chcesz zrobić zrzutkę? Zrzutkę założysz błyskawicznie na naszej stronie internetowej (https://zrzutka.pl) lub w aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store

2. Pani Magdalena Kłusak zebrała ponad 50 000 zł na start swojego brata w Igrzyskach Olimpijskich w Korei. Zrzutka poniżej:


3. Jakby tego było mało Pani Jowita Polańska zebrała ponad 6 000 zł na wyjazd na Mistrzostwa Świata OCR w Kanadzie!

Gdzie jest 30 000 zł o których mowa w tytule? Tutaj mamy dla Was niespodziankę!

Zbierz swoją ekipę i wystartujcie razem w miejskim biegu z przeszkodami Survival Race. Specjalnie by Was zmotywować przygotowaliśmy promocję: tylko teraz możesz zostać kapitanem i zgarnąć bilet gratis dla swojej drużyny! Łączna wartość rabatów do przyznania to minimum 30 000 zł! Jak tego dokonać i jak otrzymać rabat?

Wystarczy, że zbierzesz kasę na portalu Zrzutka.pl (portal służy do organizacji zbiórek pieniędzy na dowolne cele - użytkownicy zrzutka.pl zebrali już łącznie pod 100 000 000 zł na swoich zrzutkach!), a my prześlemy Ci darmowy bilet (albo dużą zniżkę) na bieg (szczegóły poniżej)! Chętnym radzimy się pośpieszyć gdyż ta oferta jest limitowana. Więcej o samym biegu możesz przeczytać na www.survivalrace.pl.

zrzutke!

ZASADY PROMOCJI:

1. Zarejestruj się na zrzutka.pl i załóż zrzutkę na start w biegu Survival Race. Wszystko odbywa się bezpłatnie i zajmie Ci maksymalnie 5 minut! Możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dla systemu iOS lub android

2. Zbierz ekipę, by stworzyć minimum 2-osobową i maksymalnie 5-osobową drużynę i zaproś do opłacenia startu na swojej zrzutce (każdy z uczestników musi wpłacić co najmniej wartość najtańszego biletu). Liczy się ilość osób biorących udział w zrzutce!

3. Po uzbieraniu pełnej kwoty prześlij link ze swoją zrzutką na adres: [email protected] by otrzymać kod promocyjny. Odbierz zniżkę na jeden z biletów w zależności o wielkości zebranej ekipy:

* 2-osobowy team: 40%

* 3-osobowy team: 60%

* 4-osobowy team: 80%

* 5-osobowy (i więcej) team: 100%

4. Zapisz grupę na www.survivalrace.pl, wpisz otrzymany kod zniżkowy w odpowiednim polu zapisów i opłać bieg z niższą ceną. 

Ciesz się zdobytą zniżką! Podziel oszczędności w swojej drużynie, wykorzystajcie je do wspólnej celebracji lub zaskocz kompanów miłą niespodzianką - to od Ciebie zależy, co zrobisz ze zdobytą rezerwą!

Szykuj swoją drużynę na nadciągający wielkimi krokami Survival Race! Widzimy się na starcie 1-2 czerwca w Poznaniu i 21-22 września we Wrocławiu!

kapitan

Uwaga - przed otrzymaniem kodu ze zniżką musisz zweryfikować profil na zrzutka.pl - sprawdź (wystarczy pierwszy krok weryfikacji, w razie pytań pisz na [email protected]). Więcej szczegółów - tutaj (znajdziesz tam również regulamin akcji). 

Jeśli chcesz możesz też zorganizować zrzutkę na dowolny inny cel i dołączyć do ponad 250 tys. osób, które zebrały ponad 100 mln zł na naszej platformie! Nie wahaj się - nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play - zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie.

Zrzutka.pl możesz używać za darmo - utrzymujemy się głównie z darowizn. Na zrzutce każdy może zbierać na dowolny cel (prywatny np. urodziny, publiczny - np. projekt, akcja charytatywna), a założenie zrzutki jest bardzo proste i zajmuje 1 minutę.

Zrzutkę założysz błyskawicznie na naszej stronie internetowej (https://zrzutka.pl) lub w aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store

Ps. raczej nie proś przypadkowych ludzi o sfinansowanie nowego iPhone'a, to może się nie udać;) Jednak gdy masz urodziny i poprosisz o to samo znajomych - sukces gwarantowany. 


Aby dodać komentarz lub

Łukasz Ryjoch

http://zrzutka.pl/smxj2v

Maciej Nelke

Może to nie na udział w biegu, ale pozwoli działać na bezpieczeństwem uczestków takich imprez: https://zrzutka.pl/66dw7g

TG

Proszę o wsparcie

Przemysław Dąbrowski

Dziękuję serdecznie za pomoc w dążeniu do realizacji mojego marzenia :) 3gjeh3

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.