Niezwykłe zrzutki tego miesiąca - zobacz je!

Napisano 8 września, 2019

Zrzutka.pl to narzędzie do organizacji zbiórek na dowolne cele! Na zrzutce wiele jest akcji charytatywnych, projektów, inicjatyw społecznych, zrzutek na urodzinowe prezenty itp. Zdarzają się też zrzutki zupełnie niezwykłe - przekonaj się!

Po pierwsze - jeśli chcesz zobaczyć wszystkie niezwykłe zrzutki - zajrzyj tutaj. Na górze strony znajduje się sekcja z niezwykłymi zrzutkami:

niezwykle zrzutki

Po drugie - zobacz najbardziej niezwykłe zrzutki września 2019 roku! 

1. Kibice Polonii Warszawa sponsorują czarną jaguarzycę Beatę z ogrodu zoologicznego w Warszawie.

"Beata wpisała się na stałe w serca kibiców i sympatyków Polonii i stała się swoistym emblematem i maskotką Czarnych Koszul. Zbiórką pieniędzy zajmuje się aktywnie od lat grupa kibiców Emeriten Gang. W ostatnim czasie, w związku z pozasportową degradacją Polonii na 4 poziom rozgrywkowy, pozyskiwanie środków na ten cel stało się coraz trudniejsze. W związku z tym, zwracamy się tą drogą do wszystkich, nie tylko do sympatyków Polonii Warszawa o pomoc."

jaguarzyca beata

2. Szopenem przez Atlantyk.

"Jedno marzenie, jeden rejs, jedna szansa!"

szopenem przez atlantyk

3. Zrzutka na założenie pasieki!

"Możesz mieć swoje własne pszczoły w jednym z najczystszych i najbardziej ekologicznych rejonów Polski, czyli na Polesiu - w pasiece, która znajduje się w lesie - zobacz szczegóły!"

pasieka

4. Traktoriada - Traktorem Dookoła Świata!

"Witajcie traktorzyści i sympatycy!:) To już kolejna odsłona Traktoriady - po Ameryce Południowej na naszym horyzoncie Afryka. 53 letni traktor, kwiat polskiej myśli technicznej mknie z zawrotną prędkością 25 km w kierunku Sahary...a czy się to uda zależy już od Was. Odważnych zapraszamy na pokład wraz z nami."

traktoriada


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

1. Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.

2. Po drugie - czy to działa?

300 000 zrzutek, ponad 100 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play - zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka dla Tomasza Mackiewicza, która zebrała ponad 700 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 700 000 zł:


b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):


c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki


Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.


Strona internetowa zrzutka.pl to nie wszystko! Wraz z najnowszą aktualizacją naszej aplikacji mobilnej oddaliśmy do Waszego użytku 'rozliczenia' - dzięki nim zbilansujecie swoje wydatki ze znajomymi, a wszystko zakończycie zrzutką, która w prosty (i natychmiastowy) sposób pozwoli Wam na uregulowanie między sobą wspólnych wydatków. Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.


Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz


Aby dodać komentarz lub

IM

A my nadal zbieramy na elektryczny wózek dla naszej kochanej znajomej, by mogła swobodnie i bez problemów przemieszczać się po naszym pięknym mieście :) Nawet złotówka ma znaczenie :) https://zrzutka.pl/wozek-inwalidzki-elektryczny-dla-pani-krysi Zapraszam na naszą zrzutkę. Jesteście wspaniali!

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.