Wróć do bloga

Niezwykłe zrzutki tego miesiąca - zobacz je!

Napisano 8 września, 2019
Niezwykłe zrzutki tego miesiąca - zobacz je!

Zrzutka.pl to narzędzie do organizacji zbiórek na dowolne cele! Na zrzutce wiele jest akcji charytatywnych, projektów, inicjatyw społecznych, zrzutek na urodzinowe prezenty itp. Zdarzają się też zrzutki zupełnie niezwykłe - przekonaj się!

Po pierwsze - jeśli chcesz zobaczyć wszystkie niezwykłe zrzutki - zajrzyj tutaj. Na górze strony znajduje się sekcja z niezwykłymi zrzutkami:

niezwykle zrzutki

Po drugie - zobacz najbardziej niezwykłe zrzutki września 2019 roku! 

1. Kibice Polonii Warszawa sponsorują czarną jaguarzycę Beatę z ogrodu zoologicznego w Warszawie.

"Beata wpisała się na stałe w serca kibiców i sympatyków Polonii i stała się swoistym emblematem i maskotką Czarnych Koszul. Zbiórką pieniędzy zajmuje się aktywnie od lat grupa kibiców Emeriten Gang. W ostatnim czasie, w związku z pozasportową degradacją Polonii na 4 poziom rozgrywkowy, pozyskiwanie środków na ten cel stało się coraz trudniejsze. W związku z tym, zwracamy się tą drogą do wszystkich, nie tylko do sympatyków Polonii Warszawa o pomoc."

jaguarzyca beata

2. Szopenem przez Atlantyk.

"Jedno marzenie, jeden rejs, jedna szansa!"

szopenem przez atlantyk

3. Zrzutka na założenie pasieki!

"Możesz mieć swoje własne pszczoły w jednym z najczystszych i najbardziej ekologicznych rejonów Polski, czyli na Polesiu - w pasiece, która znajduje się w lesie - zobacz szczegóły!"

pasieka

4. Traktoriada - Traktorem Dookoła Świata!

"Witajcie traktorzyści i sympatycy!:) To już kolejna odsłona Traktoriady - po Ameryce Południowej na naszym horyzoncie Afryka. 53 letni traktor, kwiat polskiej myśli technicznej mknie z zawrotną prędkością 25 km w kierunku Sahary...a czy się to uda zależy już od Was. Odważnych zapraszamy na pokład wraz z nami."

traktoriada


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

1. Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.

2. Po drugie - czy to działa?

300 000 zrzutek, ponad 100 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play - zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka dla Tomasza Mackiewicza, która zebrała ponad 700 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 700 000 zł:


b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):


c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki


Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.


Strona internetowa zrzutka.pl to nie wszystko! Wraz z najnowszą aktualizacją naszej aplikacji mobilnej oddaliśmy do Waszego użytku 'rozliczenia' - dzięki nim zbilansujecie swoje wydatki ze znajomymi, a wszystko zakończycie zrzutką, która w prosty (i natychmiastowy) sposób pozwoli Wam na uregulowanie między sobą wspólnych wydatków. Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.


Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz

Facebook Twitter


Komentarze 2

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

  •  
    Norbert Kościesza

    Niezwykła zrzutka?! Zapraszam tutaj ---> https://zrzutka.pl/moj-cel-wydanie-dwoch-publikacji-dzielnica-cudow-i-ii-czesci-trylogii-folwark-komendanta

  • IM
    Izabela Manikowska

    A my nadal zbieramy na elektryczny wózek dla naszej kochanej znajomej, by mogła swobodnie i bez problemów przemieszczać się po naszym pięknym mieście :) Nawet złotówka ma znaczenie :) https://zrzutka.pl/wozek-inwalidzki-elektryczny-dla-pani-krysi Zapraszam na naszą zrzutkę. Jesteście wspaniali!