Wróć do bloga

Niezwykłe zrzutki tego miesiąca - zobacz je!

Niezwykłe zrzutki tego miesiąca - zobacz je!

Napisano 8 września, 2019
Niezwykłe zrzutki tego miesiąca - zobacz je!

Zrzutka.pl to narzędzie do organizacji zbiórek na dowolne cele! Na zrzutce wiele jest akcji charytatywnych, projektów, inicjatyw społecznych, zrzutek na urodzinowe prezenty itp. Zdarzają się też zrzutki zupełnie niezwykłe - przekonaj się!

Po pierwsze - jeśli chcesz zobaczyć wszystkie niezwykłe zrzutki - zajrzyj tutaj. Na górze strony znajduje się sekcja z niezwykłymi zrzutkami:

niezwykle zrzutki

Po drugie - zobacz najbardziej niezwykłe zrzutki września 2019 roku! 

1. Kibice Polonii Warszawa sponsorują czarną jaguarzycę Beatę z ogrodu zoologicznego w Warszawie.

"Beata wpisała się na stałe w serca kibiców i sympatyków Polonii i stała się swoistym emblematem i maskotką Czarnych Koszul. Zbiórką pieniędzy zajmuje się aktywnie od lat grupa kibiców Emeriten Gang. W ostatnim czasie, w związku z pozasportową degradacją Polonii na 4 poziom rozgrywkowy, pozyskiwanie środków na ten cel stało się coraz trudniejsze. W związku z tym, zwracamy się tą drogą do wszystkich, nie tylko do sympatyków Polonii Warszawa o pomoc."

jaguarzyca beata

2. Szopenem przez Atlantyk.

"Jedno marzenie, jeden rejs, jedna szansa!"

szopenem przez atlantyk

3. Zrzutka na założenie pasieki!

"Możesz mieć swoje własne pszczoły w jednym z najczystszych i najbardziej ekologicznych rejonów Polski, czyli na Polesiu - w pasiece, która znajduje się w lesie - zobacz szczegóły!"

pasieka

4. Traktoriada - Traktorem Dookoła Świata!

"Witajcie traktorzyści i sympatycy!:) To już kolejna odsłona Traktoriady - po Ameryce Południowej na naszym horyzoncie Afryka. 53 letni traktor, kwiat polskiej myśli technicznej mknie z zawrotną prędkością 25 km w kierunku Sahary...a czy się to uda zależy już od Was. Odważnych zapraszamy na pokład wraz z nami."

traktoriada


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 200 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 5

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.