Wróć do bloga

Pomoc dla tygrysów z poznańskiego Zoo

Pomoc dla tygrysów z poznańskiego Zoo

Napisano 4 listopada, 2019
Pomoc dla tygrysów z poznańskiego Zoo

Merida Waleczna, Toph, Gogh, Softi, Kan, Samson, Aqua - takie imiona zostały wybrane dla tygrysów uratowanych z transportu na polsko-białoruskiej granicy. Do tej pory żadna z państwowych instytucji nie zadeklarowała wsparcia w ratowaniu zwierząt, a środki na ich leczenie i karmienie są niezbędne. Zoo w Poznaniu, którego pracownicy uratowali tygrysy, poprosiło więc o darowizny na ten cel.

Zrzutkę dla tygrysów można wesprzeć tutaj. Dyrekcja poznańskiego zoo wyraziła pisemną zgodę na prowadzenie tej zrzutki w jej imieniu.

Tygrysy z poznańskiego Zoo

Koszmar, przez który tygrysy przeszły podczas transportu, wyniszczył je fizycznie i psychicznie. Niektóre z nich praktycznie zapomniały, że są tygrysami. Są wygłodniałe, niespokojne i osowiałe, a każdy szmer wywołuje u nich lęk. Pracownicy poznańskiego Zoo i ich podopieczni będą wdzięczni za każde wsparcie. Zrzutkę dla poznańskiego Zoo można wesprzeć tutaj.

Tygrysy z poznańskiego Zoo


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 200 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 7

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • ET
  Elżbieta Tomsa

  Mój ukochany psiak tak bardzo potrzebuje pomocy RTG bioder i łokci - głupi jaś + "wybudzacz" mam się przygotować na 180-300 zł bo to zależy o wagi mojego Nerona ale muszę zaczekać aż zbiorę pieniądze na razie już zalegam za dwie wizyty u pani weterynarz. Dlatego całym sercem Was proszę o złotówkę https://zrzutka.pl/z/neron

 •  
  Krzysztof Przybylski

  https://zrzutka.pl/xm8ptw
  Cześć, jestem Krzysiu. nagrywam swoje piosenki, lecz bez dobrego sprzętu jest ciężko. Jeśli jesteś w stanie mnie wesprzeć, będę bardzo wdzięczny, to przybliży mnie do wydania płyty, która po części będzie też Twoją zasługą :)

 •  
  Tomasz Górnioczek

  Cześć mam na imię Tomek mam 20 lat założyłem zbiórkę ponieważ potrzebuje pomocy finansowej na start wraz z uzyskaniem pełnoletności wpadłem w długi teraz się to tak na mnożyło ze nie mam jak spłacać brak pracy mi tylko to utrudnia, za każdą złotówkę z całego swojego serca dziękuje. https://zrzutka.pl/dlugi

 •  
  Kamil Lewandowski

  W S P I E R A J Ą M N I E już 3-rzy O S O B Y na łączną sumę 2 1 0 Z Ł O T Y C H , ale niestety jeszcze brakuje do zakończenia zbiórki do 100%. Idą Przepiękne, Magiczne, Wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia, nadchodzi Nowy Rok 2020. Spełniają się marzenia. :-) Proszę o pomoc na: https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Dziękuję Serdecznie! Wszystko może się udać Dzięki Wam! P.S.: Jeśli akurat nie Jesteś finansowo w stanie mnie wesprzeć, to chociaż proszę UDOSTĘPNIAJ MOJĄ ZRZUTKĘ szeroko na FACEBOOK'u i Twitter'ze. Jeszcze Raz Wielkie Dzięki! Kamil Lewandowski

 • PB
  Piotr Baksalerski

  Zbieram dla maluszków ze szpitala - https://zrzutka.pl/6g64cd żeby podarować im trochę uśmiechu i od 4 dni zebrałem - 10 zł. Święta coraz bliżej.. Brawo Polacy

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  Bardzo proszę o pomoc w zbiórce ❗Wpłaty darowizny❗ Potrzebna PROTEZA NOGI oraz REHABILITACJA http://zrzutka.pl/z/vdrery